Idi na sadržaj

Kako punite baterije?


Preporučene poruke

Baterije punim u tišini...

svako jutro ustanem pre svih, u poslednje vreme sa svanućem i natenane sednem na terasu, popijem zeleni čaj za dobar početak dana, pretumbam sve misli, duboko udahnem i čekam da krene gužva oko mene...

ovo mi je do sada najbolji način koji sam oprobala i traje već duže vreme... I like it! :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad odem kod svojih :uzdise: ...... Niko kao mama, i niko kao tata, ne mogu da me rasterete svih nagomilanih njesra. Njihova pozitivna energija je 'zarazna' ......po nju dolaze i masa 'grebatora za raspolozenje'... na kaficu i puno smeha. Sad razmisljam, ljudi to prepoznaju ...te poz. vibracije, i privlace ih kao svetlost leptire. Kad odem kod njih - ja sam ponovo dete ...njihovo dete, a to podrazumeva i malo titranja, i tetosenja, ali i grdnje (ne daj boze da ne nazujem papuce, msm, mama :roll:). Lm, nisam ja tamo nikakav parazit, itekako mi je vreme isplanirano ...ali i to prija. A tu su i druzenja i izlasci sa drugaricom ...pa 'izvrtanje duse'...do sitnih sati. ................ To mi je punjenje naveliko, a ona sitna su svakodnevna - kao kada kazem sebi 'ae sedi i odmori ... i drndaj taj mob dok te prs' ne zaboli'. Jbg, mene kuckanje na forumu relaksira :vez: ...ili je to vez i :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sa punjacem :lol: kakva je ovo tema?

Em sad vidim kakva je,ovaj ne znam,zalutala sam :smeh: . E znam! Legnem na moju ribarsku lezaljku na terasi i citam dobru knjigu,pijuckam rakiju,pa da zabrane filozofiju u svetu ne bih me tog momenta dotaklo :lol:

Izmenjeno od strane člana lenjivica
budala ne cita
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...podelio bih to u nekoliko grupa...npr...kada mi se smuche ljudi i ne zelim nikoga da slusam, tu su psi...setamo,bacam im lopticu,ili bicikl pa zajedno...slusaju,ne pricaju,samo masu repicima...milina...:roll:

...kada sam besan i nekome bih skakao po lobanji,obavezno ceru za ruku pa u tumaranje...razgovor sa decom me itekako opusta...:roll:

...e kada ne znam sta cu sa snagom ili energijom,a ne mogu da jebem,onda teretana ili fudbal...posle toga sam kao malo dete...miran,tih,povucen...po glavi neko da mi se pokenja,ja cu biti nasmejan...:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 godina kasnije...

Baterije punim u tišini...

 

 

 I dalje je tako...

u tišini, na početku dana, sa šoljom čaja, kafe, kako god....

spremam se i hvalam zalet za dan preda mnom :uredu:

 

Uveče, kad sam već ceo dan potrošila na razne aktivnosti,

najlepše je uz čašu vina i par stranica neke dobre knjige...

ali, za opuštanje pred spavanje imam posebne knjige,

to su misli sa kojima volim da legnem da bih ujutro bila ok :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...