Idi na sadržaj

Osoba iznad Vas je...


Preporučene poruke

  • Odgovori 1,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Masturbatorka.

Jesu pravila postavljena, ali ovo je Igraonica, i zašto ne bismo sebi dali slobodu, ako već imamo inspiraciju da pišemo o svim članovima, koji su iznad? To će se desiti jednom... i možda još par puta

aaaa... i tamanova osiGuračica .... sa najBoljom ponudom :lol:

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Ahaaa... a to "ne ljuti se covece" podrazumeva da nema ljutnje ko god sta napise (osim bas nekih uvreda, koje ce biti eliminisane)?

I misljenje je o nekom kao forumasu, a ne kao osobi?

..

Dozvoljeno je sve sem..zna se...uvreda...nekih bas..bas..zato se i zove '' ne ljuti se''...(psovki...pogrda....ali sale...slike saljive..moze..)

nema ljutnje..ako recimo meni neko stavi sliku ''dvoglave azdaje'' hahha a hah a.igra je u pitanju..i skoro sve moze biti zastupljeno...i nema ljutnje...recimo..ja bih izbacila psovanje..ostalo bih sve posmatrala kroz igru...(zato su slike najprimernije..jer tu sve nekako...upucuje na zabavu...naravno moze se i pisati...)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ae ja cu prva da odgovorim :andjeo:

Nut, moje misljenje o tebi...

Ne poznajem te, pa iznosim misljenje o tebi samo kao forumasu.

Brate, ne da si me isfrustrirala, nego umalo da popijem ono po litre babine sljivke sto je ostalo u frizideru.

Citaj, pisi, druzi se s nama na postojecim temama, nije cilj samo otvoriti temu, treba je i odrzavati, ne moze se odgovoriti "citaj knjige", bar to nismo do sad praktikovali. Sad ti konkretno govorim sta me nervira, jer si malo pisala, a i to malo je bilo jos manje kvalitetno, po mom misljenju.

p.s. nemoj da mislis da te ne volim :andjeo:

Ajmo sledeci, misljenje o meni

( uzmite u obzir da mogu da jeBanujem svakog ciji mi se odgovor ne svidi :lazy: )

:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ajd' vako:

Mara je lajava :P al definitivno vedra osoba, zna da ga zavuce na finjaka, a da to tako ne izgleda :P kad sam dosao ovde, na pocetku mi je bila cudna...ja jesam i lajav i sve, al ne o'ma...i nisam znao kako da se "pokazem", al ae da kazemo da me ona "oslobodila"....

a nervira me, stvarno, sto mi spopada zenu! jbg, iskrenos' me nekad pokopava :)

a za MorphiLa sam od pocetka ubedjen da je ok osoba i da nije pokvaren...(ne, ne govorim samo zato sto je :onajsacrvenimnickom: ) stvarno imam takav osecaj i nadam se da me nece prevariti...

aj' sad malko o Ja :) sa sve pozitivno i negativno...bas me interesira! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...