Idi na sadržaj

Kako se osloboditi krtica?


Preporučene poruke

ovako, meni ne smetaju, ja ih volim i stvarno ne razumem ljude koji ih ulove pa potamane na njivi!

krtica je nekada bila sumska zivotinja ali je krcenjem suma promenila staniste i sad zivi i po livadama, bastama. potamani veliki broj larvi, raznih buba i smatra se izuzetno korisnom zivotinjom.

busi prolaze pod zemljom i na nekim mestima visak zemlje izbacuje na povrsinu a na tim mestima se ventiliraju prolazi.

neke od ideja, za koje sam cuo da navodno koriste:

1. kupi se elektricni rasterivac krtice u obliku stapa koji se napaja sa baterije i ubada u zemlju.

2. zakopa se pivska ili vinska flasa, tako da je posred krticinog prolaza i da vrh flase viri nekoliko santimetara iznad tla. vetar koji dune, stvara zvuk na ustima flase i taj zvuk otera krticu.

3. u podzemni prolaz se stavi krpa natopljena dizel gorivom. krtica ne podnosi taj miris, te ce se iseliti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja koliko znam postoje vise nacina.

Uzme se jedno crevo a ako se nema onda je najbolje da se kupi na vasaru jer je jeftinije.

Onda se jedan kraj tog creva stavi na slavinu a potom se odvrne slavina kako bi voda potekla.

Brzim korakom ( radi ustede ) se drugi kraj creva stavi u nastambu krticinu i voda ce uciniti svoje.:uredu:

Postoji i drugi nacin koji je jeftiniji a i jednostavniji.

Uzme se neki trn , najbolje trnova ruzica , i kada krtica stane na trn ,

nikad vise nece se vratiti.:jok:

A ima i treci nacin koji ima svoj nedostatak jer se ne zna ime cveca.

Uglavnom , pricao jedan lik iz M. Radinaca da je posadio neko crveno cvece oko krticnjaka .,

i ono odbija krtice.

Dal' zbog svog mirisa .......?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E saĆu da poZovnem BriŽitu BardoOvu, neka vidi šta se ovde radi.... Alo Alo Brižita jeste li to vi adaf13fb.gif ... niste...? Aha, A ko je?

Sarkozi..

Nikola ti si.. šta se glupiraš, Glisha ovdeN. Da.. ma ništa, treba mi hitno Brižit, da daaa, znaš da već godinama upozorava Tadića, šta radi ovde po Srbiji.. ne pitaj, muku žena ima s'njim

ma daaa.. znam.. sve znam..

izvini, nemam sad vremena za ćaskanje, stvar je alarmantna. Slušaj me, Veštičara.. znaš Vecu.. eee ona.. sprema se da potamani leglo krtica.

Ma Srpske krtice, čije bi bile... gospode Bože, ti si nešto pio večeras

ajde molim te ne lupaj, nego zapiši tamo neka mi se javi čim stigne.

Aj orevUar... bonSoar... klik...

E tako.

Videćeš ti sad kad ti Brižita presavije tabak.. videćete.. i Tadić i ti i svi

To se lepo uzNe,

pa se pohvataju te male, mile i ljuBke životinjice, pa ih se prvo vakciniše.. i ako daju svoj pristanak :zakletva: steriliše.

Tako se to radi.

A ne pokolj. I masaKr.

cfb22643.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Draga koleZinice Glishava.

Jedan detalj si zaboraviUla. Draga i mila BriŽit i ja samo išle zajedno u vrtić. Ta se ljubav neguje i gaji. Ona mene prosto obožava. Ja sam jedina osoba u njenom životu koja može sve, i kojoj je sve oprošteno, pa čak i ovo. :bek:

samp9b8201fad19d6186.jpg

Jaooooooooooo daaaaaaa!! Zaboravila sam da tamo u tu tvoju nedoĐiju ne stižu svetCke novine.... 'ćeš da ti pošaljem primerak? Nemoj da mi budeš neobaveŠteta.

:bek:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Po poslednjim informacijama od BIA i VOB u Vojvodini se oseca izvesna napetost i vojna aktivnost.

Topografske karte i satelitski snimci su oznacili lokaciju oko koje se odvijaju vojne aktivnosti...

krticnjak.jpg

Predsednik Srbije, Vlada i Skupstina reupublike Srbije, kao i vodece stranke apeluju na sukobljene strane da se suzdrze od nasilja....

Gospodju Vesticaru...

yriflechick.jpg

i pripadnika malog ugrozenog naroda.....takoreci manjine...

iceblueberg1880745.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam utisak da je ovde došlo do velike greeeeeeeške!

Mi smo jedna mirobljubiva faMilija. Mila da milija ne mož' biti. Hoćemo ovaj sukob da rešimo mirnodopskim putem, ali NEeee. Oni 'oće da se odCepu. Neće da pregovaraju, neće da razgovaraju, neće bRre ništa. Zavuku se u one njihove bunKere i oće celu teritoriju za sebe. Jednoglasnim cijukanjem oće da se odCepU.

E neće moći! To je MOJE! Imam tapiju na tu zemlju. Overenu u sudu sa pečatom i potpisom. yes2.gif

Sa vevericama se mož' lepo dogovoriti. Meni bademi, njima orah koštunac. Ova žgadija 'oće sve !! Nemereeeeeeeeeeee conniethreaten.gif

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:hahaha::hahaha::hahaha: vi ste išle u isti vrtić... a mi u isti tRtić :lol: mslm.. piškile smo u istim evRopskim peskovima ddb6d79c.gif

i da .. ovde u papuaniji nemamo, ne svecke.. nego nemamo novine uOpšte.

Pošalji mi pllliz.. :ces: mada ne znam i to kako ćeš :neznam: kad nemamo ni poŠtu.

Eeee :uzbud: pošalji mi po krtici .. jes jees jeeeeeSSS :hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...