Idi na sadržaj

Komedije i komedijasi...


Preporučene poruke

Volite li komedije ...imate li omiljene, vise puta odgledane? Da li su vam draze parodije, akcione ili romanticne komedije? Koji komicari/ke garantuju da ce vas film nasmejati? Da li je filmski humor univerzalan, te je svejedno da li gledate domaci ili straNJski film? .............. Ae, preporucite neki 'za valjanje' :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim komedije a omiljene su mi one u kojima glumi on:

images?q=tbn:ANd9GcTS_1defsGWtkv3gTY-QPu

Piter Selers.:uredu:

Volim i njegov film koja niJe prava komedija.

Vise je tragi- komedija ili tako nesto ....Dobro došli, gospodine Chance"..

Pa detektiv Drebin...jako dobar detektiv :uredu:

Volim i "Mucke"... Bozicne specijale ..ako se racunaju.

Ponekad ...dusha ishte komediju.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad je u pitanju malo duzi osecaj srece i nasmejanosti posto se film zavrsi, prvo sto mi pada na pamet je Groundhog Day. Obozavam taj film..

Big Lebovski

Analyze That

Ispostavlja se da je dobar komicar, bar za mene, dobar glumac i inace.. Imamo De Nira, Bridzisa i Mareja koji su super u svim zanrovima..

Ne znam ni jednog glumca da mi se svidja kome je specijalnost samo komedija.

Stiv Martin moz da prodje, na misice, od Lesli Nilsena mi je muka. :zongler:

Izmenjeno od strane člana Lillith
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim komedije, ako su zaista komedije. S humorom u filmovima ne treba preterivati, treba pronaći pravu dozu koja će zasmejati publiku ali i zadržati dozu ozbiljnosti, čisto da se radnja ne raspadne.

Neki moji favoriti su:

Policijska akademija (svih 7 delova, ne zna se koji je zabavniji)

Mamurluk (film koji nikako da mi dosadi, fenomenalan)

Bogovi su pali na teme (afrička avantura)

Vojna akademija

Posetioci

Noviji domaći filmovi mi uopšte nisu zabavni, nijedan. Starije neprevaziđene filmove ne treba ni pominjati, svi ih znamo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni su komedije sa Benom Stilerom vr'. U tandemu sa De Nirom, u Fokerovima, mi je fantastican (i bolji je prvi deo, jer je Dastin H. bio pogresan izbor za ulogu Benovog oca, u drugom). ......... Neke komedije i komedijase sam s godinama prerasla, npr. Edi Marfija (mada sam bila luda za 'Princ odlazi u Ameriku' i 'Kolo srece'), i (Q-Q) Dyeki Cena 'komedi-karatistu'. .............. Piter Selersa sam oplakala u 'Party', Marti Sortija u 'Mikro kosmosu', Vupi Golberg u Dzamping Dzek Flesu i Duhu .........a Bogovi su pali na teme ne pamtim po glumcima, vec onako, po smehu :roll: ..............nastavicu se :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je Kris Taker fenomenalan. Missim, nema sanse da se ne smejem cim ga ugledam, kamoli cujem kako se kerebeci. Mislim da je dao savrsen pecat filmovima "Gas do daske" uz Dzeki Cena.

Mislim da je Ben Stiler kralj komedija. Ima odlicnu moc transformacije. Kad pomislim na "Zulendera", odma' se raskezim :kez:

A tek sad vidim da sam omasila temu :smeh: Mislila sam da je tema o omiljenim glumcima koji glume u komedijama :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je Kris Taker fenomenalan. Missim, nema sanse da se ne smejem cim ga ugledam, kamoli cujem kako se kerebeci. Mislim da je dao savrsen pecat filmovima "Gas do daske" uz Dzeki Cena.

Mislim da je Ben Stiler kralj komedija. Ima odlicnu moc transformacije. Kad pomislim na "Zulendera", odma' se raskezim :kez:

A tek sad vidim da sam omasila temu :smeh: Mislila sam da je tema o omiljenim glumcima koji glume u komedijama :smeh:

Nisi omasila temu :kez: ona je mix - komedije & komedijasi. E da, Dzeki Cenov film, onaj u fazonu Dzems Bonda i super mocnog mu odela, je jedan od boljih....ima par pravih piS scena :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...