Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 266
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Da kazem i ja koju kao stari gledalac Rijalitija. Inace i u svakom slucaju ovu sezonu Velikog Brata sam gledao cirka 9 minuta. Nisam u toku. Al' cu kasti sto je meni kazo jedan moj prijatelj koji V

Gledala sam ono sinoc, oba pregleda, i samo sam se iznervirala. Ne, iznervirala je preslaba rec. Popizdela sam. Prvo, ne kontam Soraju. Zar nije ona pre neki bila u zescoj pljuvacini sa Blentonom? J

nisam pratila tu radnju,al` ako je bilo ko sto kazes,dabogda ga grom u qrac udario! Soraja :srpko:

DeĆko je operski pevač. Ima svoju grupu, nastupaju po klubovima svirajući uglavnom džez standarde, uz rock i tako to. Recimo, voli filmove Džima Džarmuša. I Tom Vejtsa u njima. Šta ćeš više?

(ima još, ali da ne preterujem :lol:)

Sve nabrojano nam nista ne govori o njegovoj dushevnosti koju je derPe pokazao u vec niz situacija. Istina, obavesteniji si od mene ali ja sam uhvatila dijalog izmedju njega i nekog drugog gde on objasnjava kako uradi par serija vjezbi pa baci peglu pa nastavi sa serijama.. Mislim stvarno. :blink:

A gledala sam i kad su pravili spisak za nabavku.. Imao je par izleta u opicenos'...

Docices ti meni, kad za koji dan izbije djecharcova prava priroda na videlo, da se izvinish.. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Joj, morao sam opet da uključim komp :hahaha:.

Soraja, u ispovedaonici, modifikovanoj bubi:

- A kako radi ovaj fića?

VB:

- Dobro radi, osim što nije fića.

S:

- Aaaaaaaa...a šta je?

VB:

_ Buba.

S:

- Aaaaaa...pa ne razumem se ja u automobile. Koliko konja ima?

VB:

- Nema konja. Sad se zove ispovedaonica.

S:

- Aaaaaa...

i onda retard pokušava da izađe, a ne zna da otvori vrata. Pa komentar: Možda je kabriolet. I gura krov :hahaha: kakav je ovo debil, ja ne mogu da verujem.

Nego, Nemeš :srpko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sve nabrojano nam nista ne govori o njegovoj dushevnosti koju je derPe pokazao u vec niz situacija. Istina, obavesteniji si od mene ali ja sam uhvatila dijalog izmedju njega i nekog drugog gde on objasnjava kako uradi par serija vjezbi pa baci peglu pa nastavi sa serijama.. Mislim stvarno. :blink:

A gledala sam i kad su pravili spisak za nabavku.. Imao je par izleta u opicenos'...

Docices ti meni, kad za koji dan izbije djecharcova prava priroda na videlo, da se izvinish.. :lazy:

:ok:

ama sve se slazem

decko mi mirise malo na boles`.....ne mogu da objasnim bas...al`.....

ne volim ja te cistunce nikako....posle se ispostavi da su serijske ubice ili pedofili ili vole da njacu za vreme seksa il` tako nesto.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@ NindJa

tvoje ocene i procene su te saranile.ja bar dozvolim da prodje pristojno vreme dok ne padnem u nesves` od fascinacije nekim. Ako padnem uopste.

elem

meni je ona bojana luce jedno.Slatka ko secer,s divnim okama i pitomim osmehom. I onda nju,pametnicu sa samodisciplinom ,pristojnoscu i s karakterom olajavaju nabudzene kojekakve bube tipa Soraja ili Mila....

cudno je to.... ta zavis`....to netrpljenje razlicitosti....:zeva:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vidim, Nemeš opslužio dalmatinsku domaČicu.

Kakav zapleT.

Nemeš :srpko:

(ozbiljno, nikada mi neće biti jasno kako te žene ne mogu da se uzdrže duže od nedelju dana)

Tebi je potvrda necijega kvaliteta tridesetosekundno trljanje sa radodajkom ispod jorgana? :blink:

Meni je to teski naprotiv.

Predlazem da se pridruzis istomisljenicima i napises komentar u ovom prestiznom casopisu kom je gazda u bajboku, a glupos' na slobodi, vazda.. Jao nije to tema.. :huh:

Da, Bojanica se cini kao pametno devojce.

I Hrvoje sa otpada. :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znaci li to, da 'ono' od sinoc nije 'prvo busenje'? :wtf: Jbt, nemam nameru da moralisem (ono, 'sirotog li joj deteta, muza, oca, brata, komsije i ciJele liJepe njihove'), ali, poebati se u krevetu pored 'ne znam koliko njih' - je 'boles' za medalju' (kamere ne spominjem - kao gledalac-svedok-voajer, cutim). Koliki 'stepen napaljenosti' treba da bude pa da zaboravis na SVE? .............. No1- 'Bojana u zdravom telu, zdrav duh' ...a svidelo mi se i sto je nalupala sudiju :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...