Idi na sadržaj

Trebalo bi mi malo vremena, prostora...


Preporučene poruke

  • Odgovori 59
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Kada biH mi neko rek'o .. "Znash .. trebalo bi mi malo vremena.. prostora.. vazduha ".. trebalo bi mu mnooogo vremena da me pronađe.. i mnogo vazduha da me stigne... jer bi' još kod izgovora rečce

si si... kapišim nego... d'ideš ti sad odma da ižljubiš tog svog čoeka u ... gde god 'oćeš što ti uz taj text dade to vreme i prostor da mu se lepo pokloniš lepo izviniš i lepo zahvališ pr

Ne funkcionišem u vezama u kojim partneri nemaju sebe, svoj prostor i svoje vreme. Slobodu. Sasvim dovoljno slobode i za preispitivanja i traženje sebe. I ono vreme koje sledi za podelu misli, pitanja

Kapiši?!

Nije to to ....

Zavisi Glišo Mišo...iz kog ugla si ti videla ovo moje odlaženje. Ja, kada sam odlazila imala sam običaj da kažem - "Bolje da ja malKO odem nego da vas sve pobijem.."

Ovo znači da mi je ipak trebalo malo "prostora" da ne kažem vazduha... :roll: I nije to bilo poslovno odlaženje. To je bilo odlaženje za moju dušu.

Kapiši?!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@...pa i ako zatraži,nije kraj sveta,a ni on nije onaj "pravi"(verovatno),niti smo mi njemu,one "prave"...nek ide,pa šta?:)

:

Mislim da smo sad 'pomesali loncice', ali idemo redom. 'Pa sta' stav imam za nebitne stvari a brak, partner, zMu, to nije. Bitno je ako hoce da ode, jer zelim da znam i zasto. Pokrenule smo temu sa drugacijim okolnostima ...gde postoje periodi razdvojenosti. Pa ako tada trazi v.i.p. onda me ne udara u sujetu, nego u 'mali mozgic'. Msm, ako cemo vec iz vlastitog iskustva. :vez: Periode razdvojenosti (kod nas - zbog prirode posla) koristimo da r a z m i s lj a m o, pa iz razmisljanja donosimo zakljucke i odluke. Dakle, ako preko hleba trazi pogacu... dobice sipak :treptrep:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

si si... kapišim :lol:

nego... d'ideš ti sad odma da ižljubiš tog svog čoeka u ... :stid2: gde god 'oćeš :hahaha: što ti uz taj text dade to vreme i prostor

da mu se lepo pokloniš

lepo izviniš

i lepo zahvališ

prvo što te pustiJo d'ideš (da se tražiš i da se nađeš :lol:)

drugo što ti je dozvoliJo da se vrneš

ja da sam on.. razbila bi te k'o zvečku.. ne bi ti na pamet više palo ni da malko odeš.. a da nas sve pobiješ ne bi machko smela ni u snu da sanjaš

ti će mi meni/njemu/nama ideš deset dana.. da se tražiš u malim vremenima :ljutko: i u širim prostorima :ggg: Slovenije :ggg::ggg:

da me/ga/nas ne bi pobila

.....iiiijaaaaaao :kalas:

sada bez zezanja

Nije isto:

1. Bilo šta reći.. i otići: da puniš baterije, da se odmoriš, da se ohladiš, da razmisliš, da se jednostavno udaljiš....

sa (svima) jasnom namerom da se vratiš

2. Reći ... "treba mi malo vremena.. i prostora" ............. s'nekom usranom facom i grimasom bilmeza koji ne zna ni gde će da ide.. ni šta će tamo da traži

a kamoli da li ima nameru da se vraća

s' akcentom na nemanje pojma - kada bi to eventualno moglo biti

samo zna da mu treba vreme i prostor

No1 podržavam... jer to i sama često umem da uradim

No2 mi je zadnja beda

Razlika je drastična - pa neka je čine i samo reči.

A reči su opasne igračke

mogu biti i ubice ... i lek.

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da smo sad 'pomesali loncice', ali idemo redom. 'Pa sta' stav imam za nebitne stvari a brak, partner, zMu, to nije. Bitno je ako hoce da ode, jer zelim da znam i zasto. Pokrenule smo temu sa drugacijim okolnostima ...gde postoje periodi razdvojenosti. Pa ako tada trazi v.i.p. onda me ne udara u sujetu, nego u 'mali mozgic'. Msm, ako cemo vec iz vlastitog iskustva. :vez: Periode razdvojenosti (kod nas - zbog prirode posla) koristimo da r a z m i s lj a m o, pa iz razmisljanja donosimo zakljucke i odluke. Dakle, ako preko hleba trazi pogacu... dobice sipak :treptrep:

:) I predstava o braku,nije za svakog ista...Ako on želi vreme,prostor,znači da je već razmislio,ali moram da naglasim,da mislim da nije obavezno da je oma tražio pogaču,preko leba ;),ne mora to nužno da bude razlog.Podrazumeva se da bi razgovor dobrodošao...

I na kraju,nismo mi vlasnici ničijeg života,misli,osećanja-u tom smislu,kažem pa šta...nije kraj sveta.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovde mi je već jako stalo da razjasnimo neke stvari.

Tema je veoma škakljiva.. svi imamo svoja viđenja, svoje doživljaje, svoja iskustva, svoje tačke gledišta.. i svoje lične priče.

I smešne i manje smešne i tužne.

Da ne bi došlo do zabune, jer umem sa ozbiljnim stvarima da se zezam

sada ću da se potrudim da zezanje potpuno eliminišem.

8)

Ako su čovek i žena u ljubavi

jedini problemi koje bi mogli da imaju su:

konstantni osećaj MANJKA VREMENA - koji proističe iz želje i potrebe da se non-stop bude sa svojim voljenim bićem (i u dobru i u zlu i u svja i u svju)

konstantni osećaj VIŠKA PROSTORA - koji proizilazi iz želje i potrebe da se ako ikako može, bude "jedno" sa svojim voljenim bićem,

da se nikada i ni zbog čega ne razdvoje

konstantni osećaj DOVOLJNE KOLIČINE VAZDUHA - koji proističe iz saznanja da punim plućima dišemo tek kada smo zajedno, jedno pored drugog.. ili bar jedno u blizini drugog.

Sva tri "problema" su sami po sebi "teški" ... ali podnošljivi

... dok neko ne progovori

"znash... ne znam kako da ti kažem... Trebalo bi mi malo vremena.. malo prostora... i malo vazduha"

Tu su se sva tri problema pretvorila u tri provalije.

:neznam:

čovek se provalio

pa se od provaljivanja razvalio.

mslm.. teraj se bre čo'eče u krasnu p.. rovaliju :lol:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...
  • 10 meseci kasnije...

Po meni , putuj igumane, ne brini z amanastir..... Ne kazem da ce mi biti lako pogotov ako je volim ali sat daradim.... Nije moj izbor i ajde dalje......

Podseti me na pesmu jednog moga poznanika sa jednog foruma.....

ODE DRAGA

Otisla si jer si htela bolje

Ja sam tebe vazda nesto sputo

a glupo je da zbog mene patis

nisam valjo ni kada sam cuto...

Ti si dobra samo ja ne valjam

jer u vezi sve su greske moje

samnom gubis ti naj bolje dane

ja sam krivac za neverstvo tvoje

Ako treba i da se izvinim

kako samo ja zajebah tebe

tako djubre dvaput se ne radja

mislio sam ja samo na sebe...

Zato draga ti slobodno idi

juri druge sto ce da te zene

njima kazi koliko ti vredis

Samo budi sto dalje od mene...

U samoci bez druge dragane

sad razmisljam koliko sam gresan

koliko sam ja tebe voleo

kad se setim sam sam sebi smesan...

I samoca sad prednosti ima

barem nikom vise nisi sluga

Ako li su sve ko sto si bila

Ne treba mi nikad zena druga.....

By B

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...