Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Flert je svojevrsno udvaranje nekoj drugoj osobi, uglavnom bez ozbiljne namere. Flertovati se može na gotovo bezbroj načina, ali najčešći njegov izraz je u situaciji "oči u oči". On može biti prikriven i suptilan, ali osoba kojoj je namenjen savršeno razume da je baš njoj upućen. Ciljevi flerta mogu biti različiti. Od namere da se približi nekoj osobi pa sve do, recimo, dobijanja privilegije u prodavnici od neke lepe trgovkinje....

Da li ponekad flertujete? Šta mislite o flertu?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Flertujem, kada natrčim na osobu koja može da mi zadrži pažnju, pre svega inteligencijom, samim tim i stavom.

Ono, što mi je privlačno u flertu je beg iz svakodnevice. Lepa, pametna reč, čini čuda.

Umereni flert, gde se znaju granice je poželjan.

Šta znači imati granice?

Pre svega, unapred znati da je to samo igra, a ne poigravanje sa tuđim, još manje sa sopstvenim emocijama.

Poštovati reč, vreme, status osobe suprotnog pola - uzajamno - naravno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 4 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

...flert mi je omiljena disciplina...jednostavno,dobra je za vezbanje mozdanih vijuga i proveru jebachkih sposobnosti...u principu,flert je veoma bezopasan sport,mada uvek postoji mogucnost da se iz svega toga izvuche neki dobar snoshaj...sto je i poJenta...jebachina...utovar...zigovanje...prskanje po zidu...brisanje qrca o zavesu...skokovi sa ormana...:balavi:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Nisam baš neki stručnjak za ljubavnističke teme,al' ova mi deluje zanimljiva za razmenu mišljenja,pa ko voli nek izvoli ;).

Šta je po vama flert,koja je prava definicija flerta?

Da li ste skoloni,ili ste mišljenja da svako ume i može da se bavim istim?

Gde je granica,ima li je ili…?

Da li je beznačajan ,ili značajan,koje su dobre a koje loše strane?

Da li je u redu flertovati ako ste u stabilnoj vezi,gde to vodi,ako partneru(pod uslovom da ga imate) ne prija pridavanje pažnje na taj način prema drugim osobama?

Da li je to manipulacija,podizanje sopstvenog ega na viši nivo,dokazivanje,sebi ili drugima,traženje nečega što nemamo kraj sebe,zabava,loša ili dobra navika,nesigurnost?Ide li se u flert svesno ili nesvesno,neko ga tumači ljubaznošću?

Šta je prava poenta priče?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A sad jedna Inzenjerska:lazy:

Flert je inicijalna kapisla koja mozda dovede do Explozije a mozda i ne.

Bas ovo:ok:

Moze da bude bezazleno,kad je podizanje samopouzdanja u pitanju i kad se zna gde je granica.

Prelazenje crte moze da dovede do eksplozije,sto bi rekao inzenjerac:kez:

Ja ne flertujem:jok:

To mi dodje kao da se igram sa nekim a zapravo ne zelim nista.

Izmenjeno od strane člana stiklica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...