Idi na sadržaj

Filmovi za decu ... 'veliku i malu'


Preporučene poruke

Secate li se omiljenih filmova iz detinjstva? Da li ih i danas, po ko zna koji put, odgledate? Da li su 'nasi' filmovi nosili lepsu poruku, od ovih koji su prilagodjeni vremenu u kojem zivimo, i nekim modernijim klincima? Nisam mogla a da ne uporedim Druzinu Pere Kvrzice sa, npr. Deca spijuni (pa 1, 2, 3). Cak i kad sentimentalnost stavimo sa strane, cini mi se da su stariji filmovi bili pitomiji i manje agresivni. Lm, volela sam domace filmove za decu u kojima je glumio Slavko Stimac - Vlak u snijegu, Salas u malom ritu, itd. Pa Kekec ...wow, bio mi je strasan ali i lep. Slicni dozivljaj sam imala i sa Carobnjakom iz Oza (plasila sam se one krivonose vestice :ufrci:). .............. Tema je 'Deciji filmovi' - izvolte, kolege, raspilavite se malko :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

dan-danas ja obozavam decije igrane filmove

Ïvica i Marica","Pinokio", onaj s dadiljom i Kolinom Firtom,"Zeljosaurus","Matilda".....eh ,da "Hokus-pokus" sa Bet Midler i Saropm Dzesikom Parker,......ma ni broja im ne znam koliko sam ih odgledala....

mogla bih da ih gledam u svako doba :) obozavam decije ,porodicne i filmove o Bozicu :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I sad sa decom gledam zajedno neke meni lepe decije filmove.

Carobnjak iz Oza je jedan od najomiljenijih.

A domaci? Salas u malom ritu.

Bilo je jos filmova al sad bas ne mogu svih da se setim.

A da volim i Sam u kuci.

Svaki put gledam.

Dok su mi deca bila mala od svakodnevnog gledanja naucila sam napamet Malu sirenu,Lepoticu i zver.

Al to su crtani filmovi.

Izmenjeno od strane člana stiklica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...