Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Priblizavaju nam se razni praznici, kada obogacujemo nase uobicajene menije, ne bi li sebi i svojim dragima priredili uzivanciju za culo ukusa...... DomaC'ce, sta spremate 'pod obavezno'? Da li eksperimentisete sa novim receptima ili idete na sigurno i spremate ono sto znate da svi vole? Kolege, bez cega ne mozete da zamislite bogatu trpezu? Da li je prasetina nezamenljiva....sarma podrazumevana? :vez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pod obavezno je meso u nekom saftu :beyond: Posto nisam ljubtelj sarme ( :tomato: ), keva je takodje ne mirise, tako da je mrzi i da je sprema, osim tog mesa uvek napravi sos od tunjevine i belog luka i standardni pire krompir i rizi - bizi pirinac.

Sto se mene tice, ja volim eksperimentisanje i ove godine cu i ja da se ukljucim u kujnu, pa cemo videti da li cemo ostati gladni ili cemo bit' debeli kao sto smo i bili :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kod mene se standardno roluje pile, dva...ali ako se zadesi i prasence (za nase potrebe polovica) umem da ga ispecem k'o Siptarka (by zMu). No, meni je mesiste sporedno, na drugom mestu, jer se oduzmem u pripremanju (a i tamanjenju) salata. Rusku smo izgustirali, pa je dostojno zamenila Mimoza, za moju dusu je salata od pecuraka, za g-dina Meksicka, za klinca od kukuruza. Zaboravih belu corbu, pilecu, naravno. Oko sarme se ebavaju muski :stid2: ......... Desert su dve torte - vocna i cokoladna .........ps. Posle klope polegamo ko trutovi :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...