Idi na sadržaj

Francuz ili singl?


Preporučene poruke

Jednom davno dok bih mlad, jedna prijateljica (psiholog) je prokomentarisala da ljubav dvoje ljudi pocinje da zamire i kasnije obavezno umre, onog momenta kada par pocne da spava u odvojenim krevetima.

Rece da neki to pocnu pod izgovorom da im je tako udobnije, da lepse spavaju, a nisu svesni da se tako udaljuju jedan od drugoga. I rece da dok ljudi disu jedan uz drugog lakse prebrode sve teskoce i probleme. I na kraju rece da to direktno utice i na njihov seks koji postaje redji, manje strastven i da i taj "zacin polako izvetri"...

Sve ove njene reci sam parafrazirao, ali sustina je tu.

Sta mislite o ovome?

Kakvo je vase iskustvo?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim da spavam u velikom krevetu, da se gnjezdim i lepim uz mog muškog. Prazno mi je kad spavam sama. Dobro, uz njegova noćne smene, navikla sam da mi krevet bude ponekad prazan, međutim jedva čekam jutro da se zalepim uz njega. Njemu to ponekad ide na živce (valjda i njega drma klimaks :lol: ) međutim zbog toga se uopšte ne uzbuđujem. Volim kad me zagrli onako s leđa pa se sva "uvučem i prilepim" uz njega.

Slažem se sa teorijom da odvojeno spavanje udaljava ljude i da gasi seksualni život. Sa takvim spavanjem "začin polako vetri".

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Napisah vec da imam san kao zec, i da se budim na sapat ili dodir ...a kad SPAVAM - volim da spavam i da me niko ne cacka. Krevet je ogroman tako da zadovoljava oba kriterijuma ...mogu da se 'singliSem', i otkotrljam na svoju desnu stranu (dovoljno, da kad ispruzi ruku - ne moze da me dohvati :stid2:), a mogu i da se 'francuZisem', posebno zimi kad mi je potrebna toplota njegovog 'grejnog tela :roll: Lm, ne zovu ga bez razloga 'bracni krevet' ...valja sa svojim covekom deliti postelju - ali ako ne kupi klimu kad opiCe temperature ...ja cu se separatiSem :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pricala mi je mama, da sam jos kao beba, bucno negodovala kada bi me stavila da spavam kraj nje..bukvalno sam vristala, sva crvena u licu dok me niije stavila u moj krevet..tada bih odmah zacutala i slatko zaspala..ni kasnije nisam volela s nikim da spavam i izbegavala sam sve situacije u kojima je bilo moguce deljenje kreveta..

Moj muz je razumeo tu moju potrebu da spavam razbaskarena i napravio nam veeeeliki bracni krevet koji smo morali da secemo kad smo se selili, jer nije moga da prodje kroz ni jedna vrata..:lol:

I jos spavamo na njemu..svako na svom jastuku, svako sa svojim pokrivacem..potpuno odvojeni, a zajedno u srcu..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...