Idi na sadržaj

Preporučite softver


Preporučene poruke

Samo da dodam, nakon malo dužeg korišćenja i isprobavanja na nekim sajtovima koji izbacuju desetine pop-up prozora - ništa se ne pojavljuje! Ovaj program se MORA imati, naročito ako gledate serije i/ili filmove online, savršeno radi i blokira mnoge stvari koje standardne ekstenzije ne mogu.

EDIT: u pitanju je trialware. Daje vam probni period nakon čega zahteva kupovinu. 19.95 USD Prešao na Adblock Master za Mac, radi istu stvar uz manje opcija, javljam kako radi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Evo da vam preporučim još jedno parče softvera, koje nažalost morate malo sačekati jer su verzije za Windows i Linux u nastajanju. U pitanju je Flixtools o služi tome da preuzmete  prevode za serije i filmove koje imate na računaru maltene jednim klikom miša. Odaberete jezik za koji želite prevod, ubacite u galeriju filmove i serije za koje želite da preuzmete isti i gledate kako sve bude preuzeto za svega par sekundi. Sa sve prilagođenim nazivom prevoda da se uklapa sa filmom! Tu su i opcije za konvertovanje, sinhronizaciju pretragu i mnoge druge manje bitne stvari. Na Macu prosto savršeno radi.

Evo i linka, tu se možete registrovati da vam jave čim verzija za Windows bude gotova:

http://www.flixtools.com/en/osflixtools.subtitles-download/subtitles/5560665

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

znate sta...za ftp man`te se filezilla, man`te se core ftp, ili ko koristi dreamweuver (prim. aut. nebitno koja verzija) i njegov site menager... tu je total commander koji sam iz samo meni znanih razloga zaobilazio uuuu sirokom luku, jos iz ere XP-a.

 

edit: ujedno je i nekome ko ce razumeti :lol:

@neobarocco koje su prednosti total commandera? Koje su to opcije koje total commander ima, koje ga za tebe čine boljim od drugih? Koristim FilleZillu i deluje mi jednostavnija i brža, pa te zato pitam.

 

He, uspela sam da tagujem :streber::osmeh:

Izmenjeno od strane člana Klo
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...