Idi na sadržaj

Krpice ... iliti majice, kosulje, bluze ...


Preporučene poruke

Juce smo podmladak i ja shopingovali, (u njegovu korist, naravno), i rekoh mu da 'on mene vodi' jer mu u suprotnom ne gine prespartavanje 'grada Cikaga'. :cica: Elem, otisli smo u Aviv park i zaigrali se u jednom od butika. Majice su na snizenju 79o din, vrlo simpiCantne, solidnog kvaliteta ...e, sad, ne mogu da cenovno poredim sa onim sa cuvenog pancevackog buvljaka (nisam bila sto godina), ali verujem da je boljeg kvaliteta (bar do prvog pranja) :uzdise: Inace, imaju i lepe kosulje, vise su u fazonu sportske elegancije ali u trendu - cene od 2000 pa dalje ... Merkali smo i neke prolecne jaknice zanimljivih materijala - oko 4ooo din, (butik Njujorker) ........... Od vaseg spec. dopisnika iz Panceva - Lutajuca Ela :mikrofon: ................ Ako ste naleteli na neke lepe i pristupacne krpice, javite .....mozda je nekom 'usput'? :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ima i u Temerinu, a od skoro se otvorio i u Novom Sadu, butik "Duga". Posto je koleginica moje najbolje drugarica vlasnica, znam koju robu donose. Ima bofl robe, ali ima i kvalitetne, posebno donjeg vesa. Cene su bas dobre, pristupacne skroz. Npr. za ove prolecne majcice treba da izdvojite oko 500 dinara, za kosuljice oko 1000, farke su takodje dobre, do 2000, a ves.. Kompletice prodaju po 300 dinara. Ako nekoga zanima, u Novom Sadu se "Duga" nalazi u Sremskoj ulici, u lokalu gde je nekad bio DM.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Kad god imam par stotine evrica, pokupim decu i pravac Arkad, Szeged. Vansezonske stvari su prilicno jeftine, a ostalo po kvaliteti. Ima tamo neki C&A, ja ga zovem Hacijenda po radio reklami. Ima i Njujorkera, joooj kad se tamo olobodim, pa ima nesto i za matorca nalik meni, samo treba probirati jer uglavnom svi ciljaju mladju generaciju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...