Stranica 1 od 5 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 46

Tema: UEFA Liga Evrope 2012/2013

  1. #1
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    UEFA Liga Evrope 2012/2013

    U Nionu će sutra u 13:30 biti održan žreb za kvalifikacije za Ligu Evrope za sezonu 2012/2013. Crvena Zvezda i Vojvodina takmičenje počinju od drugog kola, dok će Jagodina igrati već u prvom kolu takmičenja.

    Prvo kolo kvalifikacija
    Povlašćeni: Tvente (Holandija), Leh (Poljska), Rozenborg (Norveška), Elfsborg (Švedska), Kalmar (Švedska), Aktobe (Kazahstan), St. Patrik (Irska), Stabek (Norveška), Gomel (Belorusija), Rustavi (Gruzija), Sarajevo (BiH), Bohemijans (Irska), Senica (Slovačka), Osijek (Hrvatska), Hafnarfjar (Island), Levadija (Estonija), Pjunik (Jermenija), Dačija (Moldavija), Baku (Azerbejdžan), Borac (BiH), Metalurgs (Letonija), Bangor (Vels), Diferdanž (Luksemburg), Honved (Mađarska), Saduva (Litvanija), Jagodina (Srbija), Mipa (Finska), Tirana (Albanija), Olimpija (Slovenija), Renova (Makedonija), Inter (Azerbejdžan), Rudar (Crna Gora), KUPS (Finska), Škendija (Makedonija), Birkirkara (Malta), Strejmur (Farska Ostrva), Kazar (Azerbejdžan).
    Slabija grupa: MTK (Mađarska), Metalurg (Makedonija), Siauilai (Litvanija), Zimbru (Moldavija), Juvaskuja (Finska), Fljamurtari (Albanija), Kliftonvil (Sevrna Irska), Torpedo (Gruzija), S. Koloma (Andora), Laneli (Vels), Kruzaders (Severna Irska), Ženes Eš (Luksemburg), Mura (Slovenija), Celje (Slovenija), Daugava (Letonija), Zeta (Crna Gora), IBV (Island), Trans N. (Estonija), Hibernijans (Malta), Florijana (Malta), Tor (Island), Ordabasi (Kazahstan), Žetsu (Kazahstan), Kalju (Estonija), NSI Runavik (Farska Ostrva), Portdaun (Severna Irska), Gravenmaher (Luksemburg), Gandžasar (Jermenija), Čelik (Crna Gora), Ehen-Mauren (Lihtenštajn), Teuta (Albanija), Vikingur (Farska Ostrva), UE S. Koloma (Andora), Druids (Vels), Širak (Jermenija), La Fiorita (San Marino), Libertas (San Marino).


    Drugo kolo kvalifikacija
    Povlašćeni: Tvente (Holandija)*, APOEL (Kipar), Leh (Poljska)*, Rozenborg (Norveška)*, Anortosis (Kipar), Jang Bojs (Švajcarska), Viktorija (Češka), Gent (Belgija), Legija (Poljska), Levski (Bugarska), Crvena zvezda (Srbija), Metalurg D. (Ukrajina), CSKA (Bugarska), Elfsborg (Švedska)*, Anži (Rusija), Vitese (Holandija), M. Boleslav (Češka), Rapid (Rumunija), Slovan (Slovačka), Hajduk (Hrvatska), Asteras (Grčka), Bnei Jahuda (Izrael), Kalmar (Švedska)*, Eskišehir (Turska), Rid (Austrija), AIK (Švedska), Arhus (Danska), Alesund (Norveška), Makabi N. (Izrael), Servet (Švajcarska), Admira (Austrija), Aktobe (Kazahstan)*, Ruh (Poljska), St. Patrik (Irska)*, Spartak Tr. (Slovačka), Tromso (Norveška), Stabek (Norveška)*, Slaven (Hrvatska). Gomel (Belorusija)*, Vojvodina (Srbija).
    Slabija grupa: Rustavi (Gruzija)*. St. Džonston (Škotska), Sarajevo (BiH)*. Naftan (Belorusija), Šahtjor (Belorusija), Bohemijans (Irska), Senica (Slovačka)*, Inter T. (Finska), Osijek (Hrvatska)*, Hafnarfjardar (Island)*, Levadija (Estonija)*, Fehervar (Mađarska), Pjunik (Jermenija)*, Dačija (Moldavija)*, Baku (Azerbejdžan)*, Borac (BiH)*, Metalurgs (Letonija)*, Bangor (Vels)*, Diferdanž (Luksemburg)*, Honved (Mađarska)*, Široki (BiH), Skonto (Letonija), Saduva (Litvanija)*, Lokomotiva (Bugarska), Jagodina (Srbija)*, Mipa (Finska)*, Tirana (Albanija)*, Slajgo (Irska), Olimpija (Slovenija)*, Reniva (Makedonija)*, Inter (Azerbejdžan)*, Rudar (Crna Gora)*, KUPS (Finska)*, Škendija (Makedonija)*, Birkirkara (Malta)*, Strejmur (Farska Ostrva)*, Kazar (Azerbejdžan)*, Dila Gori (Gruzija), Milsami (Moldavija), Žalgiris (Litvanija).

    0 Not allowed!


  2. #2
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Liga Evrope 2012/2013

    Prva kvalifikaciona runda (5. i 12. jul)

    İnter Bakı PİK (AZE) v JK Trans Narva (EST)
    FK Senica (SVK) v MTK Budapest (HUN)
    KF Tirana (ALB) v CS Grevenmacher (LUX)
    FC Torpedo Kutaisi (GEO) v FC Aktobe (KAZ)
    FK Borac Banja Luka (BIH) v FK Čelik Nikšić (MNE)
    Bakı FK (AZE) v NK Mura (SVN)
    IF Elfsborg (SWE) v Floriana FC (MLT)
    FK Renova (MKD) v AC Libertas (SMR)
    FC Santa Coloma (AND) v NK Osijek (CRO)
    FK Jagodina (SRB) v FC Ordabasy Shymkent (KAZ)
    FC Differdange 03 (LUX) v NSÍ Runavík (FRO)
    Rosenborg BK (NOR) v Crusaders FC (NIR)
    Myllykosken Pallo-47 (FIN) v Cefn Druids AFC (WAL)
    FC Šiauliai (LTU) v FC Levadia Tallinn (EST)
    Bohemian FC (IRL) v Thór Akureyri (ISL)
    FK Sarajevo (BIH) v Hibernians FC (MLT)
    FC Twente (NED) v UE Santa Coloma (AND)
    FK Rudar Pljevlja (MNE) v FC Shirak (ARM)
    KS Flamurtari (ALB) v Budapest Honvéd FC (HUN)
    FC Dacia Chişinău (MDA) v NK Celje (SVN)
    FK Sūduva (LTU) v FC Daugava (LVA)
    KuPS Kuopio (FIN) v Llanelli AFC (WAL)
    Kalmar FF (SWE) v Cliftonville FC (NIR)
    Vikingur (FRO) v FC Gomel (BLR)
    FH Hafnarfjördur (ISL) v FC USV Eschen-Mauren (LIE)
    KKS Lech Poznań (POL) v FC Zhetysu Taldykorgan (KAZ)
    Xäzär Länkäran FK (AZE) v JK Nőmme Kalju (EST)
    Birkirkara FC (MLT) v FK Metalurg Skopje (MKD)
    FK Zeta (MNE) v FC Pyunik (ARM)
    KS Teuta (ALB) v FC Metalurgi Rustavi (GEO)
    NK Olimpija Ljubljana (SVN) v AS Jeunesse Esch (LUX)
    EB/Streymur (FRO) v FC Gandzasar Kapan (ARM)
    Saint Patrick's Athletic FC (IRL) v ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)
    SK Liepājas Metalurgs (LVA) v SP La Fiorita (SMR)
    JJK Jyväskylä (FIN) v Stabćk Fotball (NOR)
    FC Zimbru Chişinău (MDA) v Bangor City FC (WAL)
    FK Skendija 79 (MKD) v Portadown FC (NIR)

    Prvi meč u istoriji kluba u evro kupovima Jagodina igra 5. jula protiv Ordabasi Šimkenta iz Kazahstana kao domaćin.

    Potencijalni rivali Crvene Zvezde su: Zimbru (Moldavija) / Bangor City (Vels), Lokomotiva Plovdiv (Bugarska), Suduva Marijampole(Litvanija) / Daugava Daugav Pils (Letonija), Naftan Novopolotsk (Belorusija), Pjunik Jerevan (Armenija) / Zeta (Crna Gora)

    EDIT: Žrebom u Nionu odlučeno je će protivnik Crvene zvezde u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, biti Beloruski Naftan. Prva utakmica biće odigrana 19. jula u Novopolocku, a revanš meč odigraće se na "Marakani" nedelju dana kasnije, 26. jula.

    EDIT: Fudbaleri novosadske Vojvodine u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope igraće protiv pobednika duela Suduva (Litvanija) - Daugava (Letonija).

    0 Not allowed!
    Last edited by Morpheus; 25.06.2012. at 15:20.


  3. #3
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Liga Evrope 2012/2013

    Druga kvalifikaciona runda (19. i 26. jul)
    Xäzär Länkäran FK (AZE)/JK Nőmme Kalju (EST) v KKS Lech Poznań (POL)/FC Zhetysu Taldykorgan (KAZ)
    Burcaspor (TUR) v Saint Johnstone FC (SCO)
    HNK Hajduk Split (CRO) v Skonto FC (LVA)
    AIK Solna (SWE) v FH Hafnarfjördur (ISL)/FC USV Eschen-Mauren (LIE)
    FK Renova (MKD)/AC Libertas (SMR) v Vikingur (FRO)/FC Gomel (BLR)
    FC Naftan Novopolotsk (BLR) v FK Crvena zvezda (SRB)
    FK Vojvodina (SRB) v FK Sūduva (LTU)/FC Daugava (LVA)
    JJK Jyväskylä (FIN)/Stabćk Fotball (NOR) v FK Zeta (MNE)/FC Pyunik (ARM)
    BSC Young Boys (SUI) v FC Zimbru Chişinău (MDA)/Bangor City FC (WAL)
    PFC Lokomotiv Plovdiv 1936 (BUL) v Vitesse (NED)
    KF Tirana (ALB)/CS Grevenmacher (LUX) v Aalesunds FK (NOR)
    FC Metalurh Donetsk (UKR) v FK Borac Banja Luka (BIH)/FK Čelik Nikšić (MNE)
    Maccabi Netanya FC (ISR) v KuPS Kuopio (FIN)/Llanelli AFC (WAL)
    FK Mladá Boleslav (CZE) v Bohemian FC (IRL) /Thór Akureyri (ISL)
    FC Šiauliai (LTU)/FC Levadia Tallinn (EST) v Anorthosis Famagusta FC (CYP)
    FC Milsami Orhei (MDA) v FC Torpedo Kutaisi (GEO)/FC Aktobe (KAZ)
    NK Slaven Koprivnica (CRO) v FK Skendija 79 (MKD)/Portadown FC (NIR)
    Servette FC (SUI) v EB/Streymur (FRO)/ FC Gandzasar Kapan (ARM)
    FC Twente (NED)/UE Santa Coloma (AND) v FC Inter Turku (FIN)
    VMFD Žalgiris (LTU) v VfB Admira Wacker Mödling (AUT)
    FC Santa Coloma (AND)/NK Osijek (CRO) v Kalmar FF (SWE)/Cliftonville FC (NIR)
    ŠK Slovan Bratislava (SVK) v Videoton FC (HUN)
    FC Rapid Bucureşti (ROU) v Myllykosken Pallo-47 (FIN)/Cefn Druids AFC (WAL)
    FC Viktoria Plzeň (CZE) v KS Teuta (ALB)/FC Metalurgi Rustavi (GEO)
    Bakı FK (AZE)/NK Mura (SVN) v PFC CSKA Sofia (BUL)
    İnter Bakı PİK (AZE)/JK Trans Narva (EST) v Asteras Tripolis FC (GRE)
    KAA Gent (BEL) v FC Differdange 03 (LUX)/NSÍ Runavík (FRO)
    FC Anzhi Makhachkala (RUS) v KS Flamurtari (ALB)/Budapest Honvéd FC (HUN)
    PFC Levski Sofia (BUL) v FK Sarajevo (BIH)/Hibernians FC (MLT)
    SK Liepājas Metalurgs (LVA)/SP La Fiorita (SMR) v Legia Warszawa (POL)
    FC Shakhtyor Soligorsk (BLR) v SV Ried (AUT)
    Bnei Yehuda Tel-Aviv FC (ISR) v FK Rudar Pljevlja (MNE)/FC Shirak (ARM)
    Rosenborg BK (NOR)/Crusaders FC (NIR) v FK Jagodina (SRB)/FC Ordabasy Shymkent (KAZ)
    FC Spartak Trnava (SVK) v Sligo Rovers FC (IRL)
    FC Dacia Chişinău (MDA) v NK Celje (SVN) v IF Elfsborg (SWE)/Floriana FC (MLT)
    NK Široki Brijeg (BIH) v Saint Patrick's Athletic FC (IRL)/ÍBV Vestmannaeyjar (ISL)
    APOEL FC (CYP) v FK Senica (SVK) v MTK Budapest (HUN)
    Ruch Chorzów (POL) v Birkirkara FC (MLT)/FK Metalurg Skopje (MKD)
    AGF Ĺrhus (DEN) v FC Dila Gori (GEO)
    NK Olimpija Ljubljana (SVN)/AS Jeunesse Esch (LUX) v Tromsř IL (NOR)

    0 Not allowed!


  4. #4
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Ovogodišnje takmičenje u Ligi Evrope počinje utakmicama prvog kola. Predstavnik Srbije u prvom kolu, ekipa, Jagodine u 17:30 igra prvi meč protiv Ordabašija iz Kazahstana. Revanš se igra za sedam dana u Šimkentu. Odigrana su dva meča prvog kola kvalifikacija. Makedonska Škendija je igrala nerešeno bez golova sa Portadaunom, dok je Vikingur na svom terenu pretrpeo težak poraz od Gomela 0:6. U trećem meču, koji je u toku, Hazar iz Alkarana vodi protiv Nome Kalju sa 1:0. Portal će blagovremeno izveštavati sa svih mečeva prvog kola.

    Liga Evrope, kvalifikacije, prvo kolo:

    Škendija (MKD) - Portadaun (SMR) 0:0
    Vikingur (FRO) - Gomel (BLR) 0:6
    Hazar (AZE) - Nome Kalju (EST) 2:2
    Renova (MKD) - Libertas (SMR) 4:0
    Jagodina (SRB) - Ordabasi (KAZ) 0:1
    Trans Narva (EST) - Inter Baku (AZE) 0:5
    Kups (FIN) - Laneli (WAL) 2:1
    Rudar Pljevlja (MNE) - Širak (ARM) 0:1
    Levadia (EST) - Šiauliai (LTU)1:0
    Pjunik (ARM) - Zeta (MNE) 0:3
    JJK (FIN) - Stabek (NOR)2:0
    Elfsborg (SWE) - Floriana (MLT) 8:0
    Suduva (LTU) - Daugava (LVA) 0:0
    Diferdanž (LUX) - Runavik (FRO) 3:0
    Dačia (ROM) - Celje (SLO) 1:0
    Birkirkara (TUR) - Metalurg Skoplje (MKD) 2:2
    Baku (AZE) - Mura (SLO) 0:0
    Torpedo Kutaisi (GEO) - Aktobe (KAZ) 1:1
    Tirana (ALB) - Gravenmaher (LUX) 2:0
    FC Santa Koloma (MLT) - Osijek (CRO) 0:1
    Sarajevo (BIH) - Hibernijans (MLT) 5:2
    Tvente (NED) - UE Santa Koloma (MLT) 6:0
    Olimpija (SLO) - Junese (LUX) 3:0
    MTK (HUN) - Senica (SVK) 1:1
    Leh (POL) - Zetisu (KAZ) 2:0
    Stejmur (FRO) - Gandzasar (ARM) 3:1
    Fljamurtari (ALB) - Honved (HUN) 0:1
    La Fiorita (SMR) - Metalurgs Liepejas (LVA) 0:2
    Teuta (ALB)- Metalurgi Rustavi (GEO) 0:3
    Druids (WAL) - Mipa (FIN) 0:0
    Kliftonvil (NIR) - Kalmar (SWE) 1:0
    Bangor (WAL) - Zimbru (MDA) 0:0
    Sent Patriks (IRL) - IBV Vestmanejar (ISL) 1:0
    Bohemijans (IRL) - Tor (ISL) 0:0
    Krusareds (NIR) - Rozenborg (NOR) 0:3
    Borac Banja Luka (BIH) - Celik Nikšic (MNE) 2:2
    Hagnahjordur (ISL) - Mauren (LIE) 2:1

    0 Not allowed!
    Last edited by Morpheus; 05.07.2012. at 23:05.


  5. #5
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Odigrana su četiri revanš meča prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Elfsborg je ponovo ubedljivo savladao Florianu i ukupnim rezultatom 12:0 se plasirao u drugu rundu. Očekivane pobede su ostvarile i ekipe Hazara iz Lankarana i Tirane, dok je veliko iznenađenje priredio Portadaun iz San Marina savladavši makedonsku Škendiju. Ostali mečevi igraju se danas. Jagodina će pokušati nadoknaditi gol zaostatka iz prvog meča i ostvariti najveći uspeh u istoriji kluba.

    Liga Evrope, kvalifikacije, prvo kolo:

    Utorak, 10. jul 2012.
    Floriana (MLT) - Elfsborg (SWE) 0:4 (0:12)
    Gravenmaher (LUX) - Tirana (ALB) 0:0 (0:2)
    Nome Kalju (EST) - Hazar (AZE) 0:2 (2:4)
    Portadaun (SMR) - Škendija (MKD) 2:1 (2:1)


    Četvrtak, 12. jul 2012.
    Gomel (BLR) - Vikingur (FRO) 4:0 (10:0)
    Libertas (SMR) - Renova (MKD) 0:4 (0:8 )
    Ordabasi (KAZ) - Jagodina (SRB) 0:0 (1:0)
    Inter Baku (AZE) - Trans Narva (EST) 2:0 (7:0)
    Laneli (WAL) - Kups (FIN) 1:1 (2:3)
    Širak (ARM) - Rudar Pljevlja (MNE) 1:1 (2:1)
    Šiauliai (LTU) - Levadia (EST) 2:1 (2:2)
    Zeta (MNE) - Pjunik (ARM) 1:2 (4:2)
    Stabek (NOR) - JJK (FIN) 3:2 (3:4)
    Daugava (LVA) - Suduva (LTU) 2:3 (2:3)
    Runavik (FRO) - Diferdanž (LUX) 0:3 (0:6)
    Celje (SLO) - Dačia (ROM) 0:1 (0:2)
    Metalurg Skoplje (MKD) - Birkirkara (TUR) 0:0 (2:2)
    Mura (SLO) - Baku (AZE) 2:0 (2:0)
    Aktobe (KAZ) - Torpedo Kutaisi (GEO) 1:0 (2:1)
    Osijek (CRO) - FC Santa Koloma (MLT) 3:1 (4:1)
    Hibernijans (MLT) - Sarajevo (BIH) 4:4 (6:9)
    UE Santa Koloma (MLT) - Tvente (NED) 0:3 (0:9)
    Junese (LUX) - Olimpija (SLO) 0:3 (0:6)
    Senica (SVK) - MTK (HUN) 2:1 (3:2)
    Zetisu (KAZ) - Leh (POL) 1:1 (1:3)
    Gandžasar (ARM) - Stejmur (FRO) 2:0 (3:3)
    Honved (HUN) - Fljamurtari (ALB) 2:0 (3:0)
    Metalurgs Liepajas (LVA) - La Fiorita (SMR) 2:0 (6:0)
    Metalurgi Rustavi (GEO) - Teuta (ALB) 6:1 (6:4)
    Mipa (FIN) - Druids (WAL) 5:0 (5:0)
    Kalmar (SWE) - Kliftonvil (NIR) 4:0 (4:1)
    Zimbru (MDA) - Bangor (WAL) 2:1 (2:1)
    IBV Vestmanejar (ISL) - Sent Patriks (IRL) 1:0, posle produžetaka 2:1 (2:2)
    Tor (ISL) - Bohemijans (IRL) 5:1 (5:1)
    Rozenborg (NOR) - Krusareds (NIR) 1:0 (4:0)
    Čelik Nikšić (MNE) - Borac Banja Luka (BIH) 1:1 (3:3)
    Mauren (LIE) - Hagnahjordur (ISL) 0:1 (1:3)

    *u zagradi su ukupni rezultati dvomeča

    0 Not allowed!
    Last edited by Morpheus; 13.07.2012. at 00:25.


  6. #6
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Crvena Zvezda je prvi meč drugog kola kvalifikacija započela uspešno, iako teže nego što je očekivano, pobedom od 4:3. Izuzetno kvalitetno i efikasno prvo poluvreme naš tim je završio sa tri gola prednosti, ali je u drugom poluvremenu umalo prokockao prednost. Ipak, prednost iz prvog meča je dovoljna za miran revanš. Vojvodina svoj meč igra u 20:30h u Novom Sadu. Rezultate svih mečeva možete pratiti uživo na stranicama portala, a biće objavljeni i u ovoj temi.

    Hazar (AZE) v Leh Poznanj (POL) 1:1 (1:1)
    Eskišehirspor (TUR) v Sent Džonston (SCO) 2:0 (1:0)
    Hajduk Split (CRO) v Skonto Riga (LVA) 2:0 (1:0)
    AIK Stokholm (SWE) v Hafnarfjordur (ISL) 1:1 (0:1)
    Renova (MKD) v Gomel (BLR) 0:2 (0:2)
    Naftan (BLR) v Crvena zvezda (SRB) 3:4 (0:3)
    Vojvodina (SRB) v Suduva (LTU) 1:1 (0:0)
    JJK (FIN) v Zeta (MNE) 3:2 (2:2)
    Jang Bojs (SUI) v Zimbru(MDA) 1:0 (0:0)
    Lokomotiva Plovdiv (BUL) v Vitese (NED) 4:4 (1:2)
    Tirana (ALB) v Aalesund (NOR) 1:1 (1:0)

    Metalurg Donjeck (UKR) v Čelik Nikšić (MNE) 7:0 (2:0)
    Makabi Netanja (ISR) v KuPS (FIN 1:2 (0:2)
    Mlada Boleslav (CZE) v Tor (ISL) 3:0 (2:0)
    Levadia Talin(EST) v Anortozis(CYP) 1:3 (0:1)
    Milsami (MDA) v Aktobe (KAZ) 4:2 (2:1)
    Slaven(CRO) v Portadaun(NIR) 6:0 (3:0)
    Servet(SUI) v Gandžasar(ARM) 2:0 (0:0)
    Tvente (NED) v Inter Turku (FIN) 1:1 (0:1)
    Žalgiris (LTU) v Admira (AUT) 1:1 (0:1)
    Osijek (CRO) v Kalmar (SWE) 1:3 (1:1)
    Slovan Bratislava (SVK) v Videoton (HUN) 1:1 (1:1)
    Rapid (ROU) v Mipa (FIN) 3:1 (3:1)
    Metalurg Rustavi (GEO) v Viktorija Plzenj(CZE) 1:3 (1:2)
    Mura (SVN) v CSKA Sofija (BUL) 0:0 (0:0)
    İnter Baku(AZE) v Asteras Tripolis (GRE) 1:1 (0:0)
    Diferdanž (LUX) v Gent (BEL) 0:1 (0:1)
    Anži (RUS) v Honved (HUN) 1:0 (1:0)
    Levski Sofija (BUL) v Sarajevo (BIH) 1:0 (0:0)
    Metalurg Liepajas (LVA) v Legija (POL) 2:2 (1:1)
    Šahtjor Soligorsk (BLR) v Ried (AUT) 1:1 (1:0)
    Bnei Jehuda Tel-Aviv (ISR) v Širak (ARM) 2:0 (0:0)
    Rosenborg (NOR) v Ordabasi Šimkent(KAZ) 2:2 (2:0)
    Spartak Trnava (SVK) v Sligo Rovers (IRL) 3:1 (3:0)
    Dačia(MDA) (SVN) v Elfsborg (SWE) 1:0 (1:0)
    Široki Brijeg (BIH) v Sent Patriks(IRL)
    APOEL (CYP) v Senica (SVK) 2:0 (2:0)
    Ruh (POL) v Metalurg Skopje (MKD) 3:1 (0:0)
    Arhus (DEN) v Dila Gori (GEO) 1:2 (1:1)
    Olimpija Ljubljana (SLO) v Tromsř (NOR) 0:0 (0:0)

    0 Not allowed!
    Last edited by Morpheus; 19.07.2012. at 22:21.


  7. #7
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Održan je žreb za treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Crvena Zvezda se sastaje sa ekipom Omonije sa Kipra, dok Vojvodinu očekuje pravi spektakl ako prođe u naredno kolo. Sastaje se sa ekipom Rapida iz Beča, a prvi meč se igra na stadionu Karađorđe u Novom Sadu. Klubovi iz Hrvatske nisu imali sreće na žrebu. Splitski Hajduk se sastaje sa Interom iz Milana, Slaven sa Atletikom iz Bilbaa, dok Široki Brijeg igra protiv Hanovera. Makedonska Renova igraće protiv Liverpula. Naravno, ukoliko prođu u narednu fazu takmičenja...

    Atletiko Bilbao (ESP) v Slaven Koprivnica (CRO)/Portadaun (NIR)
    Anži (RUS)/Honved (HUN) v Lokomotiv Plovdiv(BUL)/Vitese (NED)
    İnter Baku (AZE)/Asteras Tripolis(GRE) v Marítimo
    Rapid(ROU)/Mipa (FIN) v Herenven (NED)
    Ruh (POL)/Metalurg Skopje (MKD) v Metalurg Rustavi (GEO)/Viktoria Plzenj (CZE)
    Horsens (DEN) v Dačia (MDA)/Elfsborg (SWE)
    APOEL (CYP)/Senica (SVK) v Tirana (ALB)/Alesunds (NOR)
    Inter (ITA) v Hajduk (CRO)/Skonto (LVA)
    Vojvodina (SRB)/Suduva (LTU) v Rapid (AUT)

    Genk v Milsami (MDA)/Aktobe (KAZ)
    Olimpija Ljubljana (SVN)/Tromso (NOR) v Metalurg Donjeck (UKR)/Čelik (MNE)
    Tvente (NED)/Inter Turku (FIN) v Mlada Boleslav (CZE)/Tor (ISL)
    Bnei Jehuda Tel-Aviv FC (ISR)/Širak (ARM) v PAOK (GRE)
    Arhus (DEN)/Dila Gori (GEO) v Levadia (EST)/Anortozis (CYP)
    Slovan (SVK)/Videoton (HUN) v Diferdanž (LUX)/Gent (BEL)
    AIK Solna (SWE)/Hafnarfjordur (ISL) v Hazar Lankaran (AZE)/Leh Poznanj (POL)
    Eskišehirspor (TUR)/Sent Džonston (SCO) v Olimpik Marsej (FRA)
    Naftan (BLR)/Crvena zvezda (SRB) v Omonia (CYP)
    Levski (BUL)/Sarajevo (BIH) v JJK (FIN)/Zeta (MNE)
    Žalgiris (LTU)/Admira (AUT) v Sparta (CZE)
    Osijek (CRO)/Kalmar (SWE) v Jang Bojs (SUI)/Zimbru (MDA)
    Dandi Junajted (SCO) v Dinamo Moskva (RUS)
    Arsenal Kijev (UKR) v Mura (SVN)/CSKA Sofija (BUL)
    Bursaspor (TUR) v Makabi Netanja (ISR)/KuPS (FIN)
    Steaua (ROU) v Spartak Trnava (SVK)/Sligo Rovers (IRL)
    Renova (MKD)/Gomel (BLR) v Liverpul (ENG)
    Šahtjor Soligorsk (BLR)/Ried (AUT) v Metalurgs Liepajas (LVA)/Legia (POL)
    Široki Brijeg (BIH)/Sent Patriks (IRL) v Hanover (GER)
    Servet (SUI)/Gandžasar (ARM) v Rosenborg (NOR)/Ordabasi Šimkent (KAZ)

    0 Not allowed!
    Last edited by Morpheus; 20.07.2012. at 14:50.


  8. #8
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Revanš mečevi drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope:

    Leh Poznanj (POL) v
    Hazar (AZE) 1:0 (2:1)
    Sent Džonston (SCO) v Eskišehirspor (TUR) 1:1 (1:3)
    Skonto Riga (LVA) v Hajduk Split (CRO) 1:0 (1:2)
    Hafnarfjordur (ISL) v AIK Stokholm (SWE) 0:1 (1:2)
    Gomel (BLR) v Renova (MKD) 0:1 (2:1)
    Crvena Zvezda (SRB) v Naftan (BLR) 3:3 (7:6)
    Suduva (LTU) v Vojvodina (SRB) 0:4 (1:5)
    Zeta (MNE) v JJK (FIN) 1:0 (3:3)
    Zimbru (MDA) v Jang Bojs (SUI) 1:0 (1:1) penalima 1:4
    Vitese (NED) v Lokomotiva Plovdiv (BUL) 3:1 (7:5)
    Alesund (NOR) v Tirana (ALB) 5:0 (6:1)

    Čelik Nikšić (MNE) v Metalurg Donjeck (UKR) 2:4 (2:11)
    KUPS (FIN) v Makabi Netanja (ISR) 0:1 (2:2)
    Tor (ISL) v Mlada Boleslav (CZE) 0:1 (0:4)
    Anortozis (CYP) v Levadia Talin (EST) 3:0 (6:1)
    Aktobe (KAZ) v Milsami (MDA) 3:0 (5:4)
    Portadaun (NIR) v Slaven (CRO) 2:4 (2:10)
    Gandžasar (ARM) v Servet (SUI) 1:3 (1:5)
    Inter Turku (FIN) v Tvente (NED) 1:1 (1:6)
    Admira (AUT) v Žalgiris (LTU) 5:1 (6:2)
    Kalmar (SWE) v Osijek (CRO) 3:0 (6:1)
    Videoton (HUN) v Slovan Bratislava (SVK) 0:0 (1:1)
    MIPA (FIN) v Rapid (ROU) 0:2 (1:5)
    Viktorija Plzenj (CZE) v Metalurg Rustavi (GEO) 2:0 (5:1)
    CSKA Sofija (BUL) v Mura (SVN) 1:1 (1:1)
    Asteras Tripolis (GRE) v İnter Baku (AZE) 1:1 (2:2) penalima 4:2
    Gent (BEL) v Diferdanž (LUX) 3:2 (4:2)
    Honved (HUN) v Anži (RUS) 0:4 (0:5)
    Sarajevo (BIH) v Levski Sofija (BUL) 3:1 (3:2)
    Legija (POL) v Metalurg Liepajas (LVA) 5:1 (7:3)
    Rid (AUT) v Šahtjor Soligorsk (BLR) 0:0 (1:1)
    Širak (ARM) v Bnei Jehuda Tel-Aviv (ISR) 0:1 (0:3)
    Ordabasi Šimkent (KAZ) v Rosenborg (NOR) 1:2 (3:4)
    Sligo Rovers (IRL) v Spartak Trnava (SVK) 1:1 (2:4)
    Elfsborg (SWE) v Dačia (MDA) (SVN) 2:0 (2:1)
    Sent Patriks (IRL) v Široki Brijeg (BIH) 1:1 (2:2) 2:1 nakon produžetaka
    Senica (SVK) v APOEL (CYP) 0:1 (0:3)
    Metalurg Skoplje (MKD) v Ruh (POL) 0:3 (1:6)
    Dila Gori (GEO) v Arhus (DEN) 3:1 (5:2)
    Tromzo (NOR) v Olimpija Ljubljana (SLO) 0:0 (0:0) 1:0 nakon produžetaka

    0 Not allowed!
    Last edited by Morpheus; 26.07.2012. at 23:02.


  9. #9
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Poznati su parovi trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Mečevi se igraju 2. i 9. avgusta 2012. godine:

    Atletiko Bilbao (ESP) v Slaven Koprivnica (CRO)
    Anži (RUS) v Vitese (NED)
    Asteras Tripolis(GRE) v Marítimo (POR)
    Rapid(ROU) v Herenven (NED)
    Ruh (POL) v Viktoria Plzenj (CZE)
    Horsens (DEN) v Elfsborg (SWE)
    APOEL (CYP) v Alesunds (NOR)
    Inter (ITA) v Hajduk (CRO)
    Vojvodina (SRB) v Rapid (AUT)
    Genk (BEL) v Aktobe (KAZ)
    Tromso (NOR) v Metalurg Donjeck (UKR)
    Tvente (NED) v Mlada Boleslav (CZE)
    Bnei Jehuda Tel-Aviv FC (ISR) v PAOK (GRE)
    Dila Gori (GEO) v Anortozis (CYP)
    Videoton (HUN) v Gent (BEL)
    AIK Solna (SWE) v Leh Poznanj (POL)
    Eskišehirspor (TUR) v Olimpik Marsej (FRA)
    Crvena zvezda (SRB) v Omonia (CYP)
    Sarajevo (BIH) v Zeta (MNE)
    Admira (AUT) v Sparta (CZE)
    Kalmar (SWE) v Jang Bojs (SUI)
    Dandi Junajted (SCO) v Dinamo Moskva (RUS)
    Arsenal Kijev (UKR) v Mura (SVN)
    Bursaspor (TUR) v KuPS (FIN)
    Steaua (ROU) v Spartak Trnava (SVK)
    Gomel (BLR) v Liverpul (ENG)
    Ried (AUT) v Legia (POL)
    Sent Patriks (IRL) v Hanover (GER)
    Servet (SUI) v Rosenborg (NOR)

    0 Not allowed!
    Last edited by Morpheus; 26.07.2012. at 23:15.


  10. #10
    Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Lokacija
    127.0.0.1
    Aktivnost
    Danas @ 16:04
    Poruke
    7,411
    Unosi na blogu
    18

    Re: UEFA Liga Evrope 2012/2013

    Večeras Vojvodina - Rapid i Zvezda - Omonija. Nekako se lomim između odlaska u Bg i odlaska na Karađorđe, ali misim da će mi zub izbiti iz misli i jedno i drugo. Jako bih voleo da Vojvodina prođe Rapid, ali mislim da je to jako teško, ako ne i nemoguće.

    0 Not allowed!


Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 članova gleda temu. (0 članova i 1 gostiju)

Pravila

  • Ne možete otvarati nove teme
  • Ne možete odgovarati na teme
  • Ne možete kačiti fajlove
  • Ne možete menjati svoje poruke
  •  
NS Portal
Pogled u srce vojvođanske ravnice...
Pratite nas
Single Sign On provided by vBSSO