Stranica 1 od 6 123 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1 do 10 od 52

Tema: Kada ste zadnji put popili dobro pivo?

Moderator Turkmenbashi's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    18.04.2014. @ 11:18

Kada ste zadnji put popili dobro pivo?

Ja prošle godine. Ćale i ujak mi prošle godine doneli flašu Hoepfnerovog hefe weizena, obradovao sam se kao dete čokoladi.

Nisam neki veliki probirač, ali slobodno mogu da kažem da pivo u Srbiji više ne valja ni za... ma ni za šta. Ne pamtim kada sam zadnji put ovde popio dobro pivo. Od kada su nam pivare postale 'ujedinjene' tj od kada su ih monopolisti sve pokupovali i pozatvarali, kvalitet piva u Srbiji je pao na najniže grane od kada ga pijem. Ovo flaširano pivo gotovo da i nema penu, istopi se kao sapunica za par sekundi?! Ja koji inače pijem pivo bez pene sam ovo bez problema primetio. Kada popijem malo veću količinu piva, toliko me boli glava da mi se zgadi za duži period. Da se razumemo, uopšte nisam slab na piću, znao sam da se skoro pa otrujem od dobre rakije pa ništa od glavobolje i mamurlika naredni dan.

Ne znam kako vama, ali meni je ovo pivo što se sada prodaje po srbiji skoro pa odvratno Naravno, ne dovoljno odvratno da prestanem da ga pijem... kad već nema boljeg

0 Not allowed!

Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    Danas @ 20:46
    Unosi na blogu
    18
    Ja i nisam baš neki poznavalac piva, u smislu kvaliteta sadržaja u njemu, ali znam kad mi ukus odgovara. To mi je nekako dovoljno. Mislim da je poslednje dobro pivo koje sam pio Staropramen. Uvek ga pijem u jednoj novosadskoj kladionici, i za sad nemam primedbi. Od stranih mi Amstel baš odgovara, ali ga prilično dugo nisam pio. Inače, najodvratnije pivo koje sam ikad probao je nemački Kaiser. Ne znam, možda ima više vrsta, ali ova koju sam ja probao je bila jednom rečju bućkuriš.

0 Not allowed!

Doktor Zo's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    15.06.2012. @ 09:44
    Unosi na blogu
    4
    Danas. Ovo!

0 Not allowed!

Moderator Turkmenbashi's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    18.04.2014. @ 11:18
    E i to Staropramen je bućkuriš, od njega me i bolela glava popijem 2-3 ona normalna 0,5 i sutra kao da sam bure popio. Prilično sam siguran da ni jedno pivo više ne dobijaju vrenjem, već prave bućkuriš od koga možeš samo da se otruješ i ništa više. Nikšićko pivo je bilo jedno od boljih i pre jedno 4 godine sam u Sutomoru pio odlično Nikšićko pivo, lepo točeno, onako hladno na onu vrućinu. Ovo što se prodaje kod nas toče u Apatinu To pivo je uvek valjalo zbog vode! Uvek su imali odličnu vodu dole i odlično pivo a sad ga toče u Apatinu. Fenomeeenaaaalno.

0 Not allowed!

Sunflower's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    28.12.2012. @ 22:27
    Sad u srijedu. Becks....bio mi je tako nekako svjež, pitak..točeno pivo je u pitanju, moje omiljeno. Velike krigle, hladnoo...moje usne na njemu...savršena kombinacija.

Probala sam u Zagrebu to Staropramen, nije loše, i neko njihovo, baš mi se svidjelo, ali kako se zove, zaboravila sam.

Ljetos ni na Danima piva nisam nešto bila oduševljena, istina jeste da se na Balkanu toče sve lošije vrste piva.
    Ako se sve posloži, ove godine na Oktoberfest, eh ...onda ću moći da kažem nešto.

0 Not allowed!

zirne's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    25.07.2011. @ 23:21
    Potpuno je Turkmen u pravu,naša piva su od jednih od najboljih piva postala ,pravi bućkuriš.Sećam se da smo se čudili kad smo ostavili u hladnjak MB-pivo od 2l i zaboravili da ga izvadimo.Posle par dana ga nađem u hladnjaku a ono se nije ni zaledilo!!! Kao da si ostavio antifriz a ne pivo.
    Ipak nedavno sam našao slučajno u jednoj samouslugii dobro Fosters pivo,koje sam popio kao nekad naše.

0 Not allowed!

Boginja's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    19.09.2012. @ 07:10
    Godine
    34
    U petak, crno pivce...nekoliko komaTa

0 Not allowed!

Administrator Morpheus's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    Danas @ 20:46
    Unosi na blogu
    18
    U petak je pivo stvarno bilo dobro... mada mislim da je društvo doprinelo okusu.

0 Not allowed!

katamaran's Avatar
    Registrovan
    Mar 2011
    Aktivnost
    24.04.2012. @ 13:23
    Unosi na blogu
    1
    pre desetak dana u pabu "Berliner" iza katoličke porte ... mmmmmmmmmmmm ... broj 6

0 Not allowed!
    "Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati" ... Ivo Andrić

Boginja's Avatar
    Registrovan
    Jan 2011
    Aktivnost
    19.09.2012. @ 07:10
    Godine
    34
    U subotu s Morpheusom

0 Not allowed!

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 članova gleda temu. (0 članova i 1 gostiju)

Pravila

• Ne možete otvarati nove teme
  • Ne možete odgovarati na teme
  • Ne možete kačiti fajlove
  • Ne možete menjati svoje poruke
  •  
NS Portal
Pogled u srce vojvođanske ravnice...
Pratite nas
Single Sign On provided by vBSSO