Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Kad kazu da je jutro pametnije od veceri.. Pa, nije u ovom slucaju. I sinoc je bio gorak ukus u ustima, i sad je. Samo, sad mogu realnije da sagledam neke stvari, sto samu stvar ne cini laksom.

Mene sam poraz ne cudi. Jednostavno, Fed ga je nadigrao. Servis, igra u polju, direktni poeni, i sto je za Feda jako bitno, bekhend mu se nije raspao tokom celog meca. Nole je imao svoje sanse, i nije ih iskoristio, end of story. Mislim da je najvise pogresio u taktici. Mislim da je morao vise slajsevima da forsira Fedov bekhend koji on, zbog odskoka loptice, mnogo teze hvata i nije u njegovoj prime zoni.

Sam mec nije bio los, zapravo, bio je fantastican kad se pogleda u globalu. Nole je losu igru pruzao samo u drugom setu koji je pustio niz vodu, ali sam mec je bio pun dobrih poena, pun neizvesnosti, i sto je bitno, bio je tesan.

Novak je bio ispod svog nivoa na koji nas je navikao ove godine, a Fed je bio na nivou na kom nije bio od Londona prosle godine. Bar se ja ne secam da sam ga videla ove sezone da igra tako dobro. Moze samo da se cestita pobedniku. Kad se sumira, cudi me da Nole nije pukao pre. Pritisak oko prvog mesta, oko niza, oko trofeja, oko pobeda.. Pa, i ludji bi pukli.

Meni kao Noletovom navijacu ostaje zal za onim sto je mogao, a nije. Jebeno ej to sto pruzis maksimum a nije dovoljno. Jebeno je sto zaista mora da ide preko trnja do zvezda i sto nema lakog puta. Jebeno je to sto ce biti igrac koji ce uvek biti osporavan, omalovazavan i podcenjen. A on je u eri dvojca koji je najveci svih vremena u ovom sportu uspeo da otkine dva GS trofeja, da napravi ovoliki niz, da udje u teniske anale, 'ej.

Prvo mesto ce doci, samo je pitanje vremena.

Nole, ti si bio, jesi, i bices ono sto mene cini srecnom kad pobedjujes i cini tuznom kad gubis. Idemo dalje, u nove i snazne pobede, da se najebemo mame hejterima i stavimo tacku jednom za svagda na pricu da nisi dorastao izazovima.

Idemo dechache :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jebeno je to sto ce biti igrac koji ce uvek biti osporavan, omalovazavan i podcenjen. A on je u eri dvojca koji je najveci svih vremena u ovom sportu uspeo da otkine dva GS trofeja, da napravi ovoliki niz, da udje u teniske anale, 'ej.

Prvo mesto ce doci, samo je pitanje vremena.

:uredu:

Svaka čast za ovo pisanje...

I da... danas jesam smirenija, gledam na sve ovo i iz drugih uglova, ali ona gorčina i žal za propuštenim su i dalje tu... A naj ne volem onog M. Vilandera koji sad likuje i potvrđuje svoje do sada iznešene teorije... i da... danas u busu sam se, na žalost, opet uverila da ima među našim svetom onih zlobnika koji likuju nad porazom i ''eto, baš volu što je Fed pobedio'' :wtf: ne mogu da verujem i svaki put me iznenade takvi likovi, ali je činjenica da će ih pre zadovoljiti Noletov poraz nego pobeda...:dry:

Bez obzira na sve, Nole je i dalje naš sjajni momak koji igra :srce: i u koga neću gubiti veru...:jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bez obzira na sve, Nole je i dalje naš sjajni momak koji igra :srce: i u koga neću gubiti veru...:jok:

Ma kakvi gubiti veru..

Ja licno nisam ljubitelj tenisa, dosadan mi je..ali Noleta pratim jer je zaista sjajan decko..izgubio je, ok, pa nije masina..ali je izvanredan sportista, vrhunski i bice prvi, kad tad..:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ne mogu da verujem i svaki put me iznenade takvi likovi, ali je činjenica da će ih pre zadovoljiti Noletov poraz nego pobeda..

To je ono sto sam pominjala. Mi smo zavidan narod :beyond: Pre ce te pljunuti nego pohvaliti. Mogu da razumem, nemam razloga da ne razumem, da u Srbiji ima navijaca koji ne navijaju za Djokovica. Boze moj, nije tenis u Srbiji poceo sa njim iako jeste sa njim popularizovan. Ne mogu da razumem tu pljuvacinu. Normalno, znam joj povod, pljuvace ga i pljuju ga oni koji se pitaju, dok gledaju teniski mec, gde je tu gol. Oni koji navijaju za tebe samo dok pobedjujes, koji navijaju novcanikom ili pomodarstvom. Pjuvace ga oni koji ce mu zameriti da je najveci Srbin, a ne placa porez svojoj majci drzavi. Pljuvace ga zbog blesave familije kojoj on ne moze da ne bude zahvalan. Pljuvace ga i oni koji ne bi smeli da se usude pod prozor da mu pljunu, kamoli u usta da ga stave.

E zato, Novace moj, ja ne dam da te kojekakva prljava bagra pljuje, jer si ti neko ko ovu misju rupu od drzave predstavlja uz toliki nacionalni ponos, da ona tebi treba da bude duzna.

Razbucaj im dvoriste, Nole. Idemo da im se sviam najebemo keve, da pozapusavamo usta nevernim Tomama, pljuvacima, hejterima i smaracima.

Ja verujem :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
×
×
  • Create New...