Idi na sadržaj

Placanje preko interneta


Preporučene poruke

Me again :ggg: Trebalo mi je samo godinu i kusur da odem da napravim karticu, ali better late than never.

 

Elem, teta u banKi (koja me je stalno oslovljavala sa "Mico") mi je rekla da ne uzmem Intesinu internet karticu nego Visu Electron, tako da sam ja uzela to, stiže sledeće nedelje.

 

Pitanjce.

 

Da li je potrebno da na kartici imam više kinte od onog iznosa koliko mi iznosi krajnji račun? Npr. cena svega što poručim je ravno 49,40 evra (majke mi) i da li treba da imam nešto više na kartici ili je dovoljno da imam tačno taj iznos? 

 

I da li se nešto menjalo oko onoga da je 50 evra granica za ono baždarenje dodatno?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 90
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

jao sestro slatka pa kud Visa Electron. sa njom mozes da podizes pare sto hakeri vole  za placanje putem neta preporucujem svima, pa i tebi internet karticu bez PIN koda.  npr treba da uplatis 50 E

Da li ste nekad nesto kupovali ili placali preko neta? Sta mislite o tome? Da li znate na koji nacin to sve funkcionise?

Evo danas muku mučim s Paypalom.... Ne mogu nikakvim trikom vezati karticu iz Srbije ni za koju drugu zemlju, ne mogu naći nikoga ko bi uplatio umesto mene, a moram nešto da platim preko prokletog Pa

Zakačene slike

jao sestro slatka pa kud Visa Electron. sa njom mozes da podizes pare sto hakeri vole  :laugh:

za placanje putem neta preporucujem svima, pa i tebi internet karticu bez PIN koda

npr treba da uplatis 50 EUR, sa dinarskog prebacis na internet karticu i sa njom platis.

mnoooogo je sigurnije na ovaj nacin

 

jaooo teto 

 

mislim da je transakcija oko 1,2 EUR, zavisi od banke.

 

u tvom slucaju bi trebala sa dinarskog preneti na Visa Electron 50,6 ~51 EUR 

 

i sto ne pitas prvo  :nadrndanko:  sad bi te 25 po guzi, vaspitno  :liza:

 

edit: za bazdarenje nikad se ne zna

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni ona tamo objašnjavala zašto je to bolje, na brzinu me omlatila i eto :beyond: U principu, meni je svejedno, samo da ja mogu da kupujem, neću kupovati kuće :kez: I ja dinarski račun nemam, odmah bih uplaćivala u jevrima. A kad smo kod toga, ni to ne znam da li može :ggg:

Porez plaćam svakako, zar ne? A šta bi sa onim ako je kupovina preko 50 jura, to se promenilo, ili..?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Koji se broj stavlja u ono polje za'model'?to je obavezno polje i bez toga ne mogu da prebacim pare?

​Ja imam ponuđenu tabelu sa brojevima za model. kao kada mi ovde linkujemo tako plavim slovima piše..ne sećam se šta..da li baš možda upravo reč "model". Onda mi se otvori tabela sa spiskom brojeva za model. Naprime..javne usluge 221.....porez 251...itd..kada sam prvi put plaćala nije mi bilo jasno koji broj treba da stavim jer to nije onaj "97"..lepo sam nazvala podršku i on mi čovek  lepo objasnio, ja zapisala i napravila obrazce.. E sad..ja sam u ErsteBank...tako da ne znam kako je u tvojoj banci ali moraš imati podršku. Slobodno nazovi.

Da, bez tog broja ne možeš prebaciti pare.

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...