Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Pa imam, to me održava mladom, da ne kažem i lijepom. :lol:

Imam jbte...kad nešto umijem, naravno da falim samu sebe, ako to već neko drugi ne uradi. Ko će koga ako neće svoj svoga. :roll:

Najgore je samo što falim samu sebe u nebitnim stvarima tipa da umijem da zamijenim točak, da popravim x stvari, da razbiVam dosta jezika... :neznam: ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam najlepsa samoj sebi .........ali jesam svom muskom :lol: a on objektivan u pm. Sad ozbiljno. To zadovoljstvo fizickim izgledom crpim iz celokupnog zadovoljstva, ili nezadovoljstva sobom - vrlo mi je povezano ...nisam sebi lepa kada zapadnem u bedak, kada me frustracija masakrira - onda sam sebi ruzna, tripujem da sam se ugojila, menjala bih frizuru (onda na scenu stupa dr zMu koji kaze:'Meni si uvek ista....nista se ne menjas'). Da, isto tako, ali suprotno - kada 'dobijem injekciju entuzijazma', kada to krene iznutra ka spolja, lepa sam si do narcisoidnosti :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa da pametujem sada malko :lol: Nesto slicno kao sto ELA napisa...

Svaki put kada se iznutra osecam srecno i zadovoljno onda sam sebi spolja.. ma nema mi ravne :kez: i obrnuto :( .

Realno, valjalo bi neke sitnice izmeniti, ukloniti, dodati ali sam u globalu zadovoljna mojim lookom. Ma volim ja mene kakva god da sam :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Niko kao ja nije (z)brisan :rnr:

...kad zmeU vako da citira Aiko

moj chovek :uredu:

I ja sam sama sebi najlepsa, najzgodnija, najsnaznija, najhrabrija i u tom smislu ne bih nista menjala na sebi..i jedan sam od svojih najvecih obozavaoca..:cica:

A ono sto je najvaznije, nisam i jedini..:lol:

sorry... moja žena :lol: s'pljunutim mojim textom :hahaha:

el sad dobro? :andja:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam lepu kosu, lepe oci, a najlepsi sam iznutra :afro:

...

Hoce podocnaci da mi se otegle, volim da zabradim, pune dlake nosa, ushesa...oteglio sam stomak k'o da nosam vretju. Imam oziljak preko nosa, preko cela, nemam biceps, nemam pola prednjeg zuba, ushi mi se lako zacrvene a levo oko lako zatvara... ja ne furam svoch, ja ne furam najke.

Ali lep sam, stvarno sam lep :uredu: kad se okupam (eto bash je sutra subota), namastim kremom, n'mirisem s parfemom i obrijam ko za svadbu, uvucem stomak, zategnem kaish... nema da fali :kul3:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Koliko visoko misljenje o sebi imate?

Jako visoko. :uredu: Ja sam najbolja osoba koju poznajem. Usled urođene skromnosti, to nikad do sad nisam izgovorio niti napisao. Ali to je istina. Nikad nikoga (čoveka niti životinju) nisam udario, nikad nisam slagao s namerom da povredim, nikad izdao ukazano poverenje, nikad nikoga u ljubavi prevario, nikad nikoga ogovarao, nikad imao lošu nameru prema bilo kome... i nikad neću. Nisam savršen, ali ljudi koji se nalaze oko mene mogu biti sigurni da nikad ništa protiv njih neću uraditi i da ću često njihove potrebe staviti ispred svojih. Imam na šta da budem ponosan.

Fizički... daleko sam od ideala, na avataru sam u daleko najboljem izdanju iako je frizura videla i bolje dane. Nisam ružan, ali se nikad nisam svrstavao u lepe muškarce. Mislim da čak pomalo potcenjujem sebe na tom planu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

...

Imate li u sebi neku dozu "uobrazenosti"? Koliko visoko misljenje o sebi imate?

 

 

Zaista smatram da nisam uobražen, ni sa ni bez navodnika.

 

Nikada nikoga nisam gledao s visine, a posebno se nikada prema nekome tako nisam ophodio! Mogu, provereno, da se "spustim" na bilo čiji nivio, a da pri tome ne glumim i da ta osoba ne oseti da ja nisam svakodnevno takav. 

 

No, dešavalo se da se neko oseti povređen mojim stavom, ali sam se trudio, čim takvo šta uvidim, da razjasnim da je to samo rezultat slučanosti, nikako ne moja namera.

 

A penjenje u visine?! Hmmm... Nisam baš imao prilike da se družim sa onima "plave krvi", ali ubeđen sam da bih se i u takvim prilkama lepo uklopio, jer znam osnovna pravila bontona, a i veoma pažljivo i brzo mogu da savladam nove trikove.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam uobražena i ne smatram sebe po nečemu posebnom.

Moj nivo samopouzdanja je vrlo nizak

i najčešće sumnjam u sebe i svoje mogućnosti,

kad god se pojavi neki problem ili slično...

U poslednje vreme pokušavam da napravim "gard" na poslu

od raznoraznih stručnjaka i da branim svoje stavove...

U svemu ostalom, zavisi od raspoloženja,

ako sam ok, samim tim mislim da je sve kod mene najbolje,

ali kad padnem, tad i moja samokritičnost dođe do maksimuma :huh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...