Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Prošle godine je revitalizovan deo puta Novi Sad -Zrenjanin ,od Kačke petlje naspram plantaže jabuka do raskrsnice i semafora kod Žablja i Đurđeva,ali radovi nisu odrađeni do kraja zbog dolazeće i zime i nedostatka para.

Sad su došli lepši dani a i pare stigle pa od danas u sledećih nekoliko nedelja nisam saznao tačno koliko dugo,ali ću vas obavestiti,dolaziće do potpune obustave saobraćaja u vremenu od 6,00-18,00,svakog dana do završetka radova.

Alternativni pravac je iz Novog Sada pa na auto put do Kovilja pa preko Šajkaša i Đurđeva za Žabalj.

Ili preko sela;Kaća,Budisave,Šajkaša i Đurđeva do semofora i raskrsnice Žabalj -Zrenjanin.

Ako se odlučite na put preko sela naoružajte se strpljenjem jer i sav kamionski i ostali saobraćaaj je preusmeren na taj pravac.

Put preko sela je u dobrom stanju,s tim da je od Šajkaša do Đurđeva dosta uzan ali su udarne rupe zakrpljene .

Poštujte saobraćajne propise radi svoje bezbednosti,ali i svog novčanika jer će te sigurno naleteti na radarsku kontrolu u Kaću ili Šajkašu.

U Đurđevu posebno pazite jer je tamo na celoj glavnoj ulici ograničenje brzine 40km na sat zbog blizine škole i obdaništa.

Ovo sve važi i za put od Zrenjanina ka Novom Sadu ali kontra.

Da nisam napisao šta se to u stvari sad radi na putu;postaviće se mreža i preko nje završni (h)abajući sloj asfalta pa će biti odličnog kvaliteta.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odlična dionica...baš onako za uživanciju kad se vozi...kad ono..sav put ispresijecan. :blink: Nikad mi nije bilo jasno zašto? Tako loše urađen?

A možda je to taktika da se ne opustiš tokom vožnje, svako malo truc-truc.

Podržavam popravak. :ok: Ne podržavam gužve koje će nastati tokom tih radova. Ljeti vjerovatno. :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas prošao tim putem i u odlasku i u povratku sa posla.

Put je zatvoren za saobraćaj ali sam ja imao sreće da naiđem na dobre drugare koji su me jednostavno propustili da prođem.

Danas se uglavnom saniraju rupe koje su nastale ove zime,izlazni putevi sa njiva kojih ima podosta su sasvim očišćeni od blata i delimično prošireni i malko produženi,tako da su spremni za asfaltiranje,tako da će poljoprivredna mehanizacija imati dovoljno prostora da skine blato sa točkova kako bi izašli čisti na put.

Od radnika sam saznao da će radovi trajati tačno mesec dana,a da će se ovaj put asfaltirati celom širinom puta a ne kao dosad leva pa desna ili obrnuto strana.Imam utisak da ćemo dobiti stvarno dobar put.

Proći će i taj mesec dana brzo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...