Idi na sadržaj

Izvin'te, ali stvarno mi se NE sviDZa...


Preporučene poruke

  • 3 meseci kasnije...
  • Odgovori 57
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Meni mi se brate ne sviđam ja. Sa sve svojim dugim postovima... i glupim štosOvima. A tek sa jebote svim onim smajlijima. Pa dokle vishe. Ochu to da mi kažem.. il chu da puknem na zdravo mesto.

Nece da mi se svidi ako Glisha skrati postove i prestane da koristi smajlice u istim Jos ako navuce zavesu... ... nece valjati Inace, do sada nemam nekih vecih zamerki vrednih pomena kao

Napisi u potpisu:'Imam piSu, i muSki sam pravi ... al' mi 'shumica' vazda u glavi' .............. Nema da omanes, 'nestasni deCaCe' :kez:

Na prvi pogled mi se nije dopalo novo ruho, ali vidim da je Morf oduševljen Win8 stajlingom, tako da je ovo odlična priprema za moj prelazak na novi operativni sistem. Stvar navike. A i evo, kako koji dan promiče, sve mi manje vizuelno smeta. Štaviše.

No, ima jedna stvar koja mi baš smeta, a to je kako se prikazuju srpska slova (šđčćđž), ček da probam i ćirilicu (шђчћжљњ).

Видим, док куцкам није проблем у овом фонту, али при приказу их побрка.

P.S.

I fali mi ođe s leve strane informacija o vremenu poslednje aktivnosti druga člana koji je postovao.

Vrlo (po) meni korisna informacija. :kez:

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Amia, nije mu ništa (odnosno malo toga) falilo, ali imam fiks ideju da bi trebalo periodično promeniti vizuelni identitet. Odabrao sam "rođendan" foruma kao tačku promene. :)

Uh, to vreme sam zaboravio prebaciti, pokušaću naći šta je to bilo... :ajme: A prikaz naših slova je takav zbog fonta, jbg. :beyond:

Edit: sređeno vreme.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajde ti meni lepo to nekako uslikaj da vidim u čemu je tačno problem, ovako ne znam o čemu se radi. Može biti frke jedino ako ti je rezolucija 1024x768 ili manja, ali i tad bi se sve trebalo lepo videti jer je forum širine 1000 piksela. Klasična širina je 950 piksela, na šta mogu da smanjim, ali to ne bi mnogo pomoglo.

Znači, udri po Prt Scrn tasteru (pored F12), otvori Paint i pritisni Ctrl+V, snimi sličicu pa je negde okači, ok? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Eeeeeeeeeee obzirom da dugo nisam dolazila, da je u međuvremenu ovde mnogo toga promenjeno..jedna stvar mi se ne sviDŽa...

Zašto se pisanjije po "zidićima" pojavljuje tako javno u opciji "šta ima novo"??

Po meni bi to trebalo da bude vidljivo samo za onog čiji je "zidić" i onoga ko je pisao. Nekako mi je to što bi rekli, privatni deo foruma. Nešto moje...postoji li mogućnost da se to ukloni iz opcije "Šta ima novo"?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne pojavljuje se javno, pojavljuje se samo pisanje koje se odnosi na tebe i tvoje prijatelje, tj. njihove aktivnosti. To je novina iz najnovije verzije vBulletina koju je jako teško ukloniti u potpunosti pa sam se odlučio da je ne uklanjam uopšte. Ali, ako to bude zahtev kojem se i ostatak članova pridruži, rado ću pokušati da to uklonim. Do sad se niko nije žalio pa sam mislio da vam se opcija dopada. Evo, možemo napraviti malu anketu ovde u temi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne žalim se ja..nego maločas otvorih da vidim šta ima novo i gomila "privatnih poruka" ..dobro nisu baš u pravom smilu privatne poruke, ali pisanje goozatog po ostalim zidićima mi izašlo. Mislim se..pa dobro, čovek se javio dragim ljudima kad je došao, no ne moram ja baš svo njegovo pisanje videti...:)

..mož' čovek da se naljuti-daleko bilo...pu...pu...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...