Idi na sadržaj

Izvin'te, ali stvarno mi se NE sviDZa...


Preporučene poruke

  • Odgovori 57
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Meni mi se brate ne sviđam ja. Sa sve svojim dugim postovima... i glupim štosOvima. A tek sa jebote svim onim smajlijima. Pa dokle vishe. Ochu to da mi kažem.. il chu da puknem na zdravo mesto.

Nece da mi se svidi ako Glisha skrati postove i prestane da koristi smajlice u istim Jos ako navuce zavesu... ... nece valjati Inace, do sada nemam nekih vecih zamerki vrednih pomena kao

Napisi u potpisu:'Imam piSu, i muSki sam pravi ... al' mi 'shumica' vazda u glavi' .............. Nema da omanes, 'nestasni deCaCe' :kez:

Ne sviDZa mi se Kumicino razmisljanje u prethodnom postu. Kakvi crni klanovi? :blink:

Nije je bilo par dana i sad joj se nista ne svidja. Ovde postoje ljudi koji se znaju privatno, koji se druze, koji su prijatelji, sto se i primeti na forumu. Pa zar takve ljude da optuzimo da su osnovali klan? Da krenem od sebe...Ne komuniciram isto sa svakim, za mene ovde postoje dragi ljudi i ljudi koji mi ne znace nista u zivotu i sasvim je logicno da je i moja komunikacija sa njima na forumu drugacija.

Toliko o NeSvidjanju

Btw, kad mi se nesto ne bude svidjalo na ovom forumu, odem off za sva vremena i kraj.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni mi se brate ne sviđam ja. Sa sve svojim dugim postovima... i glupim štosOvima. A tek sa jebote svim onim smajlijima.

Pa dokle vishe.

Ochu to da mi kažem.. il chu da puknem na zdravo mesto.

Evo recimo ovaj smajli shy.gif.

Znachi.. kad ova krivonoga počme da trlja o patos s'tom desnom nogom i tom tzrvenom tzipelom koja veze nema s mashnom

i ta snužđena faca... ijaaaao

e lepo mi dođe da odem odavLe...

il' da me s'nechim gaĐam.

drop.gif

i da se nikad ne vratim.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa nemojte ljudi ko Boga vas molim:astasad:kako to da može da vam se nešto nesviđa.Jeste da je važna sloboda govora,mislim pisanja,i mišljenja al ja ništa nerazumem.Ih kako može da mi se neko nesviđa.Ćutim i kuckam a svidelo se to nekom ili ne moš misliti.

kiss-22.gif

Nema ništa što mi se nesviđa,eto tako.:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa nemojte ljudi ko Boga vas molim:astasad:kako to da može da vam se nešto nesviđa.Jeste da je važna sloboda govora,mislim pisanja,i mišljenja al ja ništa nerazumem.Ih kako može da mi se neko nesviđa.Ćutim i kuckam a svidelo se to nekom ili ne moš misliti.

kiss-22.gif

Nema ništa što mi se nesviđa,eto tako.:ok:

Offtopic.

Ne svidŽa mi se. :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Iako je ovo za drugu temu, odgovoriću vam ovde:

@shumice, u ovoj verziji sistema nažalost ne postoji mogućnost prikaza pola, ali čim izađe odgovarajuća zakrpa za taj problem obećavam da ću ubaciti.

@Orion Lady, ne bi smelo da te izbacuje svakih 5 minuta, podešavanje je namešteno na 2700 sekundi, što je 45 minuta.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...