Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 778
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Haljinu i cipele za vjenčanje  Buduća kuma mi je rekla da me treba upisati u Ginisovu knjigu rekorda kao mladu koja se najbrže obukla za vjenčanje.    Za 20 minuta sam izabrala, probala i kupila ha

Završilo se leto i počela sezona kulture...dosta smo bili nekulturni 1-Karte za koncert Željko-Toni.... 2-Karte za pozorišnu predstavu-"Drž ne daj"  Rekla moja drugarica 'Neža -DA IDEŠ OBAVEZNO!!

Kupila nešto veliko   ali ajd' još malo da tajim   al' se nadam da ću ubrzo moći objaviti sve      inače, danas kupih i jedan lep kompletić... čipkast... u crveno-crnoj boji... pamet da stane  

Zakačene slike

  • 1 mesec kasnije...

Završilo se leto i počela sezona kulture...dosta smo bili nekulturni :bek:

1-Karte za koncert Željko-Toni....:)

2-Karte za pozorišnu predstavu-"Drž ne daj" 

Rekla moja drugarica 'Neža -DA IDEŠ OBAVEZNO!! i ja šta ću...moram da slušam.

3-Čekam da mi stignu karte za "Kad su cvetale tikve"..dobro malo ćemo do BG na tu predstavu..ali nije BG baš tako jako zabačena varoš...

4-E, da, kupila sam i neki "Muški dnevnik"...ajd da vidimo i to čudo od pisanija :bek: 

 

I tako...svašta nešto sam kupila....sad ću reeeedom da uživam...:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gora sam od malog deteta :ajme: kad dobije novu igračku...

 

samo, ja ovu igračku nisam dobila, nego sam je sama kupila - nov usisivač

i da bih ga isprobala, prošla sam potkrovlje uzduž i popreko sa njim...

isprobala sam sve četke i funkcije i na kraju sam ga očistila i stavila na svoje mesto...

sad sam mirna i zadovoljna - sve radi kako treba, a ja polako prikupljam stvarčice :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

1.Koleginici jedan USB od 8G za rođendan.

Stalno kuka kako bi ga rado imala, kako joj treba...a nikad da ode i kupi. E sad će ga imati!

2. Maloj žabici skafander da može do mile volje da skita a da joj ne bude hladno.

(na koga li je skitara da mi je znati...:fijuk: )

3.Naručila muškom poklon za NG :kez: 
...i tako....krenulo me oko tih dedamrazovskih stvari ...:hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ćeri "ćebastu" pižamu...kuka za frotir pižamom...(na ko ga li je smrza..pitam se...)
Danas krenem u potragu i nađem!! Ne da je ćebasta nego mislim da neće izlaziti iz nje! :hhh:

Koleginici koja odlazi od nas u drugi objekat, jedan USB stik za uspomenu.

Na stiku će dobiti svu dečiju  muziku koju imam, sve audio bajke, svu klasičnu muziku i još mnogo toga....a toga ima jakooooo mnogo. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

nove cvikere....nova dioptrija...ne vidi baba deco...

 

Jaoooooo ono je bilo za mene a zaboravih da napišem šta sam još kupila.

 

Jedna koleginica je dobila premeštaj u drugi objekat.

Organizovala sam skupljanje malo para da bi joj kupili nešto za uspomenu.

Danas posle posla krenem u odrađivanja "zadataka" i tu je i kupovinu njenog poklona.

Da ne davim više...kupila sam joj crveni kožni novčanik. Utisnuli  su mi njeno u unutrašnjost novčanika.

Kako je preteklo oko 2000 dinara, dobila je i lepu kožnu futrolu za hemijsku olovku i penkalu.

Uz njemu će stajati jedna novčanica od 50 dinara na koju ćemo se svi potpisati. Ona mora da bude tu kao "pelcer", jer ne poklanja se prazan novčanik... :D

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...