Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 778
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Haljinu i cipele za vjenčanje  Buduća kuma mi je rekla da me treba upisati u Ginisovu knjigu rekorda kao mladu koja se najbrže obukla za vjenčanje.    Za 20 minuta sam izabrala, probala i kupila ha

Završilo se leto i počela sezona kulture...dosta smo bili nekulturni 1-Karte za koncert Željko-Toni.... 2-Karte za pozorišnu predstavu-"Drž ne daj"  Rekla moja drugarica 'Neža -DA IDEŠ OBAVEZNO!!

Kupila nešto veliko   ali ajd' još malo da tajim   al' se nadam da ću ubrzo moći objaviti sve      inače, danas kupih i jedan lep kompletić... čipkast... u crveno-crnoj boji... pamet da stane  

Zakačene slike

Udruzeni pazar:

Belu lak farbu za vrata...Palisander...Lubenicu...Sladoled Straus...Povrce za corbicu plus grasak...Dve kutije ( samo cenzurisano zbog reklame) cigareta...Kovanica od 20 dinara je zavrsila u budzetu grada Novog Sada, zbog radi virenja kroz panoramski teleskop...Bilo je tu i pivo za "majstora"...Burek s' jabukama...Puter kifle...Kafa + Cocta + limunada (gratis) voda za "zlato"...Cips...I svasta po nesto, sto ste toliko radoznali :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Setam tako gradom oko pola jedanaest , sunce pripeklo , kad ono .....kineska prodavnica.

Udjem ja , dal" zbog sunca il' zbog raznovrsne ponude........setam , saram po velikom objektu ...i naletim na

kaiseva niz .

Htedoh da kupim jedan ......al mi zapadnu za oko i paznju privuku tregeri razni.

I kupim jedne ...tek onako ....za promenu ...da mi se nadje.

Kupio tregere A teget boje.:roll:

Uz kariranu kosulju ....ima da se slazu.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Setam tako gradom oko pola jedanaest , sunce pripeklo , kad ono .....kineska prodavnica.

Udjem ja , dal" zbog sunca il' zbog raznovrsne ponude........setam , saram po velikom objektu ...i naletim na

kaiseva niz .

Htedoh da kupim jedan ......al mi zapadnu za oko i paznju privuku tregeri razni.

I kupim jedne ...tek onako ....za promenu ...da mi se nadje.

Kupio tregere A teget boje.:roll:

Uz kariranu kosulju ....ima da se slazu.:uredu:

Sta ce ti kosulja? :strikeraj: Slusaj ELIN modni savet - farmerice i tregeri su sasvim dovoljni .....msm, zbog vrucine :treptrep: ........... ps. :svaka insinuacija bice smatrana zlonamernom: :cica: ................ OT. Kupila, ne kupila - :balavi: tregeri

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta ce ti kosulja? :strikeraj: Slusaj ELIN modni savet - farmerice i tregeri su sasvim dovoljni .....msm, zbog vrucine :treptrep: ........... ps. :svaka insinuacija bice smatrana zlonamernom: :cica: ................ OT. Kupila, ne kupila - :balavi: tregeri

E da znas da mudro zboris.:uredu:

Ima neke istine u tome .

Very mach ..sto bi rekli mi Rancheri.

Ma skinucu i farmerice ....sve te okove i lance sto sputavaju pravog domacina :)

Samo tregeri bato !

Kada cu ako sad necu ......leto je ..i vrucina ..i sunce zeze li zeze ...:(

A dokon svet nek prica sta ' oce.

Marim ja.

Emancipacija brate !!!:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

I ja isto :lol: i samo 2OO g lakSu ... msm, u marketu nije neki izbor, ali vecu ne bih ni mogla da nosim (a da je ne sutiram do kuce). :uzdise: ..........mada, ebes lubenicu bez deset kila.

Ja kupio u piljarnici.

Pitam je: ' jel sveza ?'

Ona kaze: "jeste , kako ne bi bila "

Uzmem jednu onako odokativno ( sve mislim ima 10 kila ) ..

Izmeri ona i kaze 6 i 600.

Ja kazem:

' ili 10 ili nijednu .

Kaze ona" nema od 10 , razgrabili jutros ....

I ja ..sta cu ..uzmem ovu od 6 i 600.:uredu:

A bila slatkaaaaaaaaaaaa..........:roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...