Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 778
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Haljinu i cipele za vjenčanje  Buduća kuma mi je rekla da me treba upisati u Ginisovu knjigu rekorda kao mladu koja se najbrže obukla za vjenčanje.    Za 20 minuta sam izabrala, probala i kupila ha

Završilo se leto i počela sezona kulture...dosta smo bili nekulturni 1-Karte za koncert Željko-Toni.... 2-Karte za pozorišnu predstavu-"Drž ne daj"  Rekla moja drugarica 'Neža -DA IDEŠ OBAVEZNO!!

Kupila nešto veliko   ali ajd' još malo da tajim   al' se nadam da ću ubrzo moći objaviti sve      inače, danas kupih i jedan lep kompletić... čipkast... u crveno-crnoj boji... pamet da stane  

Zakačene slike

Auuuu.. Ovih dana sam bila jako produktivna. Paz' sad:

Cipele za krstenje sledece nedelje, za koje sam kasno otkrila da su mi vece za citav jedan broj, pa cu pokusati da ih zamenim od nedelje:

pikchr6091.jpg

Baletanke u koje sam se zaljubila. Predivne su :trep: OZbavam ih:

pikchr6094.jpg

Fensi shmensi ogrtac teget plave boje, koji odlicno ide uz moje okice :treptrep: :

pikchr6099.jpg

Ovu majcicu za 500 dindzi. Djaba bratjori, djaba:

pikchr6100.jpg

E sad, stvari koje ne mogu da pronadjem a koje sam kupila pre tri dana: Tunika od indijskog platna koja skriva sve a ne skriva nista, kais i materijal za haljinu koji je mesavina indigo plave i tirkiz boje.

A? 8)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...