Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 778
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Haljinu i cipele za vjenčanje  Buduća kuma mi je rekla da me treba upisati u Ginisovu knjigu rekorda kao mladu koja se najbrže obukla za vjenčanje.    Za 20 minuta sam izabrala, probala i kupila ha

Završilo se leto i počela sezona kulture...dosta smo bili nekulturni 1-Karte za koncert Željko-Toni.... 2-Karte za pozorišnu predstavu-"Drž ne daj"  Rekla moja drugarica 'Neža -DA IDEŠ OBAVEZNO!!

Kupila nešto veliko   ali ajd' još malo da tajim   al' se nadam da ću ubrzo moći objaviti sve      inače, danas kupih i jedan lep kompletić... čipkast... u crveno-crnoj boji... pamet da stane  

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Onaj  mirisni  osvezivac,airvik,za  kupatilo.Kad  pada kisa ili  je  nizak   pritisak oseca  se  neprijatan  miris  iz  cevi.I  obicno  uzmem lavandu ili miris  mora.To  nije jako,prijatan  miris  koji  leluja uprkos  stalno  otvorenom  prozoru.E pa  tog  nije  bilo i  uzmem  neki kao  miris  za  bebinu  sobu..covece  zabolela  me  glava  koliko  je  jako,otuzno..:nempojma:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Кошу...кратких рукава...на неком снижењу...и нисам је још пријавио...:laugh:

:hhh::hhh: :hhh: vojooooooooooo previše se družiš sa ženama!!
Sutra ti lepo spremi tvojoj  vumenici večeru, pa se doteraj i sve će ti biti oprošteno! :kiss:  

Ako te bude pitala koji je povod ti kaži: Danas je svetski dan košulja sa kratkim rukavim! Živeo onaj ko ih je izmislio! 

:fijuk: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:hhh::hhh: :hhh: vojooooooooooo previše se družiš sa ženama!!
Sutra ti lepo spremi tvojoj  vumenici večeru, pa se doteraj i sve će ti biti oprošteno! :kiss:  

Ako te bude pitala koji je povod ti kaži: Danas je svetski dan košulja sa kratkim rukavim! Živeo onaj ko ih je izmislio! 

:fijuk: 

Sve si u pravu...da se druzim previse sa zenama druzim se...kod kuce zene... bar dok ovo derle malo ne odraste....pa 15 godina u kancelariji samo zena do zene...aman...sad sam spao samo na dvije...a bilo ih je sest na jednoga....i one ti "predamnom" pricaju najintimnije stvari kao da sam njihov...ja vise i ne obracam paznju na to...a ni one...znam kad je koja dobila menstruaciju...kada se sa covjekom posvadjala...da li je bitan tehnicar...cak su se nekidan pored mene ziva pocele vaćariti... :blink:

A sto se tice vecera...pravim ih...eto i veceras sam nesto sitno izmisljao...pa pravio sinoc...istina samo neke cevape...i juce sam provukao da ima neka jeftina košulja i sta ona misli bi li je trebao kupiti... kaze pa kupi kako neces...hehehehe:zloca: i ja je danas odmah bacim u promet...

Joj ljudi evo sad meni iza ledja cerka i vomenica nesto pricaju...i ja ovo kuckam i pitam ih sta ste to rekle i sto se kliberite...kaže cerka...ma neke zenske stvari...hehehehe pa rekoh im ja sve ovo što sam gore vec napisao...:laugh: ali sam ipak zavrsio sa... nemojte vi meni bas sve pricati...(tj. postedite me)

I tako...ostale su jos dvije neprijavljene koše......ali dugi rukav...:laugh:

 

Izmenjeno od strane člana vojo
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Uhvatila me je novogodišnja groznica

i opeglala sam karticu onako... majstorski... :ajme: 

kupila sam dečacima dukseve, majčice, mnoštvo sitnica...

dok se ne vrate, moraću da upotpunim paketiće slatkišima

i onda će sve to biti pravi poklon...

Kako kaže moj sinak- ako u paketićima nema slatkiša... kakav je to poklon?!?  :cesces: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...