Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 58
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Neću da citiram nikog...navešću sopstveni primer. Ljubav je kada ti se životni saputnik najstrašnije uplaši i zabrine za tebe nakon 36 godina zajedništva!!!!  Kada je toliko brižan i pažljiv da ti je

... ljubav prema sebi, ali ne u narcisoidnom, ego - manijak tripu. Tek tada sam prihvatila sebe sa svim svojim vrlinama i manama, postala mnogo tolerantnija, istrenirala sebe da dajem na značaju osoba

Zakačene slike

Previse vremena provodimo u trazenju prave osobe koju bi voleli ili u nalazenju mana onima koje vec volimo, kada bi ustvari trebali usavrsavati ljubav koju dajemo.Ljubav nije savrsena kada volimo savrsenu osobu, vec kada savrseno volimo nesavrsenu osobu.Ljubav je borba. Ljubav ce se uvek javljati u nama i terati nas da cinimo razne gluposti, da gresimo i uspevamo u zivotu. Terace nas da je proklinjemo ili da je dizemo u nebesa. I na kraju ćemo se uvek zapitati:,,Sta je to ljubav? ".

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Ljubav je ko hasis

kao oblak dima

probaj da ga uhvatis

a gdje ima dima

tu i vatre ima

pazi da ne izgoris

Tijelo zemlji tezi

samo ti se lezi

pada glava na jastuk

ulica ti strma

nebo ti se drma

ljubav to je mamurluk

Ljubav je ko ra'tluk

slatki bezobrazluk

najbolja je u zoru

na tebe sam kivan

dodji mi na divan

sta ces tu na prozoru

Tako nesto :srce::srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...

...kad nekoga tražiš neprestano. Pogledom. Rukama. Srcem. I kad on traži tebe. Kad recimo sedite u tramvaju, ti sediš ispred i osetiš njene ruke na ramenima. Kad ti njena ruka prirodno leži u ruci, kao što kamen oblutak leži na pesku pored reke. Kad ti kaže: "Ti si moje srce". Ili glupan, svejedno je. Kad možete da se smejete dok pričate o tom čuvenom sexu, ali zato kad do njega dođe, on bude kao mešavina svega onoga što ste gledali na filmovima. A klase. Kad sve reči ovoga sveta mogu da budu upotrebljene, i da te ne bude sramota ako izabereš bilo koju.

Kad se sećaš minulih vremena, i kad ti srce ponovo zaigra...ili je to ipak prošlo vreme ljubavi.

Ima li ljubav uopšte prošlo vreme?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad sedite jedno pored drugo udubljeni u razlicite stvari ... npr. fon i TV... pa ti prstima protrlja glavu kao da je Aladinova lampa, a ti se brecnes na njega kao dete koje je najcrnje pocupano za kosu:'Pazi malo...sada je svaka dlaka dragocena!'.......a on ti mirnim i ozbiljnim glasom uzvrati:-'Ti si moja d r a g o c e n o s t ...i kad se svadjas, i kada se smejes'...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...