Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 3 meseci kasnije...
  • Odgovori 58
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Neću da citiram nikog...navešću sopstveni primer. Ljubav je kada ti se životni saputnik najstrašnije uplaši i zabrine za tebe nakon 36 godina zajedništva!!!!  Kada je toliko brižan i pažljiv da ti je

... ljubav prema sebi, ali ne u narcisoidnom, ego - manijak tripu. Tek tada sam prihvatila sebe sa svim svojim vrlinama i manama, postala mnogo tolerantnija, istrenirala sebe da dajem na značaju osoba

Zakačene slike

  • 6 meseci kasnije...
  • 1 mesec kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

"Pa da, dobro se slažemo."

Dobro se slažu. Šta hoće time da kaže? Slažu se boje, ili još gore, slažu se dve strane u ugovoru. A ljubav je kad ne dišeš, kad je sve neverovatno, kada ti nedostaje, kada je lepo čak i kad ne ide, kad je ludost... Kad bi čak i na pomisao da je vidiš sa nekim drugim, popio okean samo da ga pređeš.

"Da, bitno je da se dobro slažete...."

 

Frederiko Moća  

:srce: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Neću da citiram nikog...navešću sopstveni primer.


Ljubav je kada ti se životni saputnik najstrašnije uplaši i zabrine za tebe nakon 36 godina zajedništva!!!! 
Kada je toliko brižan i pažljiv da ti je prosto neprijatno! 
Kada strepi nad tobom....kada na svaki tvoj uzdah pita -šta ti je???!

E to je ljubav!!! 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 meseci kasnije...

... ljubav prema sebi, ali ne u narcisoidnom, ego - manijak tripu.

Tek tada sam prihvatila sebe sa svim svojim vrlinama i manama, postala mnogo tolerantnija, istrenirala sebe da dajem na značaju osobama koje nisu vredne, i ujedno (zvuči kontradiktorno) samo proradi klik sa mislima: ''Pusti, ko zna šta ih muči''. (po sistemu na jedno uvo ušlo, na drugo izašlo)
Otada mogu da odspavam i dva sata i da se probudim odmorna i orna. 
... ljubav je i tišina, kao i odmerenost u rečima koje izgovaram kroz osmeh jer automatski izgovoreno deluje mnogo pitkije (bez obzira na sadržaj) 

... ljubav je svaki novi dan ... čak i kada u 17h voljenoj osobi poželiš dobro jutro. 

... ljubav je i seta ... ona lepa - slatkobolna, koja me podseća da sam ljudsko biće. (iako moj kum i dalje govori da žene nisu ljudska bića :hahaha: )

... ljubav je rad na sebi i ljudima do kojih mi je stalo. A ima ih i ima vas :srce: 

... ljubav je i prihvatanje činjenice da je svaki osećaj, događaj..  stvar percepcije. Percepcija je individualna. 
... i ovo pisanje u sitne sate, gotovo jutarnje jeste ljubav. 

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Ljubav je veličanstven sunovrat: kad znaš da ćeš udariti glavom u zid, a ipak trčiš sve brže; kad juriš u propast, a osmeh ti je na usnama; kad sa znatiželjom iščekuješ taj trenutak kad će sve da ode u majčinu. Ljubav je jedina programirana obmana, jedina predvidiva nesreća kojoj se vraćamo, a opet tražimo.

 

F. Begbede

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...