Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 399
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim kad me bude rano bez nekog pravog razloga. Ne volim zimu. Ne volim peglanje. Ne volim nosit smece do.. smeca. Ne volim kasnit. Ne volim zmije. Ne volim vrucinu. Ne volim politiku. Ne volim na

Ne volim ljude koji na forumu lece komplekse. Ne volim ljude koji jure broj postova, a pritom pisu gluposti. Ne volim, a ovo posebno ne volim, forumase koji jure reputacije!!! Ne volim sto nekog ne

...suze i rastajanje ...patetiku ...nesanicu ...ulizice, poltrone i ostale uvlakuše ...glupost i ograničenost ...neodgovornost ...da rano ustajem ...laž ...ljubomoru i

Zakačene slike

Ja u principu ne volim da se ubeđujem sa ljudima.

Vremenom se nekako iskristalisalo da sam okružen onima koji slično razmišljaju, i koji vide sliku na sličan način kao i ja. Možemo samo da se raspravljamo oko detalja, što i čini život interesantnim. I vremenom sam počeo da gubim živce za ukazivanje na očigledne stvari, još ako vidim da to ne daje nikakvog efekta, dođe mi da momentalno nalupam šamare sagovorniku.

Na sreću što sam, kao što rekoh, u stvarnom životu okružen onima koji uglavnom kapiraju, tj. kapiramo se, inače bi neko dobijao batine svakog dana - ili ja ili oni. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

..kad nisam u stanju da reagujem kako bih voljela, jer eto u jučerašnjem slučaju, ne znam jezik. :dry:

Uglavnom, u bus-u je ispred mene sjedila jedna starija žena, sa malim kolicima, vjerovatno su sve njene stvari u tim kolicima. Nije bila neugledna. I nosila je jednu karticu zakačenu na košulju, sa svojom slikom...i prijateljica mi govori kako su to ljudi koji nemaju ništa, apsolutno, ali im je omogućeno da prodaju novine, i pola zarade uzimaju sebi, da se snalaze...nisu ostavljeni na milost i nemilost..koliko mogu, oni sebi obezbjede, jer većina njih je i psihički otišla. A prekoputa mene sjedi jedna plavuša, žena nadomak 50-ih godina, skockana, mp3 u ušima (može li drugačije?) ...i veze nema sa ovom ženom ispred, između njih su bar 3 m. I stalno nekako kidiše na ovu jadnu ženu.

Desilo se da je vozač naglo prikočio, čisto da se cimnemo, i kotač kolica od one žene je dotakao, ali dotakao jednu gospođu koja je stajala iza nje, ova se izvinila, gospođa klimnula glavom i sve ok...aaaaali, nastupa plavka, vadi slušalice od mp3-a... i počinje da "provodi pravdu" ...da sijeva munje iz očiju, da napada ovu jadnicu kako ona mora da pazi, kako je udarila tu iza, kako je ovo...kako je ono..ja nisam mogla da vjerujem da sviiiii ostali ćute i puštaju da ženu tako napada, naročito u slučaju kada je tim kotačem dotakla, izvinila se i prihvaćeno izvinjenje. aaaaaaaaaa...ja da sam mogla skočila bih na tu ženu, ali znam da to nije rješenje, samo bih nagrabusila ja....ali voljela sam da sam mogla da joj začepim austrijsku gubicu! :dry:

:učinjemački:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim kad me Sunchi iznervra ovako 56dc2811.gif od (ranog) jutra

pa pobogu, zar nisi mogla da se sjetiš najjednostavnije njemačke rečenice..6ad19031.gif ta zna je svako djete

njemačko slovo "A"

GuT, nema veze.. sljedeći put samo reci vako

Šajse šajse majne taube vajse ... ili ako pišeš napiši ispravno: scheise scheise meine taube weise.. (nemoj nikako da pišeš kao što govoriš, oni nisu imali Vuka)

Ak ti pak neleti neka 'Talijanka.. njoj samo reci fumare kaco.. ili ako pišeš:fumare cazzo (sjeti se paparazzo, kaco-paparaco..kapiši)

Daću ti još par kratkih a yebiTačnih "prvih pomoći".. na inBox

i ne brini

nisi sama u (zlom njemačkom ili bilo kom) bijelom svijetu

tu sam ti ja b3ff3b6d.gif uvJek

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

... da jedan dan izgaram na poslu od posla, a drugi dan mrem od dosade. :kafa: ............. Ps. Juce sam lipsala, jer su nam 'hitno-bitno' uvalili u pet do dvanaes' ...i na nehumanih 4O ... i jos sam radila punih 12 sati :da im nanu naninu: ... preskocila sam i rucak i veceru, i tv, i forum, i seX, ... i bacila se u komu bez snova. ....nisam znala di mi dupe, a di glava :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim sto mi nervoza i nerviranje idu u stomak. Bar da mi ode 'u govorni aparat', pa se ljudski ispucam ....ovako mi se zeludac veze u cvor, i za koju godinu cu da pazarim ebeni Cir. ...Ne volim ni sto su vecina briga 'u rok sluzbe'...podrazumevaju se...pa ako to mozak kapira, sta ima stomak da zaebava? Alo, organi... moze li tu neka saradnja da padne, m?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prošle nedelje, istekla je registracija njegovog auta, džipa nisana almera. Pošto je auto imao šabačke registarske tablice, Ivan je morao da ih skine i preda u beogradski MUP, a onda da sačeka nove registarske tablice. Ali, čekanje se odužilo, auto bez tablica, a Ivan mora na put. Džaba je urgirao da njegov četvorotočkaš što pre dobije nove tablice...

-Kad sam video da od tablica nema ništa, rešio sam da stvar uzmem u svoje ruke. Rešio sam da nadjem tablice kako znam i umem! Legalan način sam u startu otpisao pa sam počeo da merkam zgodan automobil sa kojeg bih skinuo tablice. Našao sam ga istog dana – starog keca u komšiluku, koji nije imao točkove, ali je imao tablice. Maznuo sam ih u pola noći, strahujući da me neko ne vidi i stavio na svoj auto! – prepričava Ivan kako je ukrao tablice.

Sutradan je otišao na put. Za nekoliko dana, prešpartao je Srbiju uzduž i popreko. Srećom, nijednom ga policija nije zaustavila...

-Imao sam sreće. U MUP-u su me sačekale nove, regularne tablice. Ukradene sam skinuo i ponovo ih stavio na onu kršinu. Za brisač sam zadenuo papirče na koje sam napisao :„Hvala“! Šta da radim, moram da se snalazim. Nikad u životu ništa nisam ukrao, ali tablice sam morao... Samo da moji sinovi ovo ne saznaju, pa da im neka glupost ne padne na pamet...

Eto. Ovo ne volim. Gadim se. Muka mi je od bednika koji žive od ovakvih stvari, od ovih poluretardiranih pričica. Muka mi je od novina koje ovo objavljuju.

Jebote, što mi ne daju da budem diktator samo 3 meseca. :pljuc:

Inače, radi se o Ivanu Gavriloviću, a list je Blic puls.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim kad me prodrma pms dobrano, pa i što bih inače možda iskulirala, ne umijem.

Danas u metrou stiže poruka...od sestre...piše mi da je malac super, da je sve napredniji i da se uz pomoć rukica i krevetca digne na noge i tako se čuva, i smije se jer mu je drago...jer postaje "veliki"...i meni ode pogled u daljinu, shvatim da će on uveliko da prohoda dok ga tetka vidi. :(

I suze se skotrljaju niz obraze.

Tako mora biti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim kada ispadne da sam bila u pravu oko nekih ljudi... jer to znači da sam se u njih razočarala i da je vreme da prestanem da verujem da su svi ljudi dobri i da su svi ok... jer nije tako, samo eto, nadala sam se pozivnici za subotu, čak sam i haljinu kupila, opeglana stoji i čeka...:dry:

Al' ko zna zašto je to dobro, precrtaću još dva imena iz priče i gotovo... jbš ga, al' ne volim što je tako...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim onaj osjecaj kad slutim da ce se nesto desit i ne poslusam ga.

Prije par dana dodje mi na misao, da bi bilo dobro da prebacim sve sa kompa

na vanjski disk, za svaki slucaj, jelte. I do sad uvijek kad sam pocela o tom razmisljati

za par dana komp je otisao u tri krasne. I eto, prije dva dana opet se sjeti toga i rekoh ma

ne da mi se sad, sutra cu.. i onda nisam i zaboravim ja na to kad ono.. crkne mi komp malo pre.

Slike, dokumenti.. ma sve zivo je otislo u 3 lepe.. necu ni da razmisljam da sam sve za faks imala na tom kompu. Ne znam dal da budem ljuta na komp il na sebe sto nisam odma uradila ono sto treba.

Nikad me nece izucit, a desilo mi se bezbroj puta do sad.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim svoj posao, trebalo je da budem rođen kao sin princa od Velsa, samo bez onih klempavih ušiju i da se oženim s nekom boljom ribom nego on što se oženio, i da ne idem u vojsku, ni civilnu, a kamo li u njinu britansku.

Ne volim što moram svako jutro d'ustajem u 6:30, i što tako ustajem i nedeljom kad ne radim.

Ne volim kad mi glupost pokvari dan.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...