Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ne volim Demo grupe i njihove Demo snimke.

Clanovima grupe roditelji kupe instrumente , pa oni pocnu da prave muziku ,

obicno u nekom multi - zanru , pa to traje godinama , pa se pojave na televiziji ,

pa pricaju o tom smislu ,

pa onda jos vise misle kako je to dobro samo sto mnogi ne razumeju

jer ne mogu da udju u sustinu .

Nemaju taj filing.

Kako im ne dosadi ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 399
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim kad me bude rano bez nekog pravog razloga. Ne volim zimu. Ne volim peglanje. Ne volim nosit smece do.. smeca. Ne volim kasnit. Ne volim zmije. Ne volim vrucinu. Ne volim politiku. Ne volim na

Ne volim ljude koji na forumu lece komplekse. Ne volim ljude koji jure broj postova, a pritom pisu gluposti. Ne volim, a ovo posebno ne volim, forumase koji jure reputacije!!! Ne volim sto nekog ne

...suze i rastajanje ...patetiku ...nesanicu ...ulizice, poltrone i ostale uvlakuše ...glupost i ograničenost ...neodgovornost ...da rano ustajem ...laž ...ljubomoru i

Zakačene slike

ne volEm matorKe koje kenJaju da s' u "njihovo vreme" radilo mnoooogo više neg' sad,a ukenjaju se kad vide bilo kakvu novotariju "sa dugmićima"..aliii- i dalje su one " u svoje vreme" crkavale,i umirale od posla i na poslu,ali su stizale i da se druže,i da kuvaju na tom istom poslu,i da se farbaju,i da prave frizure..JBT..Jesam li ja STVARNO,ali STVAAARNO debil,ili sam neorganizovana jer za 12h svog radnog vremena ne stignem ni da jedem k'o svet,a ni da vidim koleginicu koja je na istom odelenju kao i ja????:blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim na poslu da pricam o privatnom zivotu. Ne volim ni zene-koleginice, kojima je jedina tema uciteljica, domaci zadaci, profesori, etc. Ne volim ni one koje nisu zavrsile zapoceti faks, pa mal' malo 'izvlace ispitna pitanja' i na njih bravurozno odgovaraju - za saosecajno 'Steta'. ............. Ne volim ni one nametnute konverzacije....ili kad me ispituju k'o u policiji ........i 'pricu-price radi' ...i ne volim sto n'umeju da se 'iskljuce' (kao ja) :uzdise: ............. ps. ne volim kad me boli glava.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jaooooo kako ne volim ispitivanja, ispitivače, zavirivače i gurače noseva u svačije (a naročito u moje) pedu ... stilSka fiGurica ofHorS

Danas vukljam onu torbu na tochkiche.. mrzi me, a i dosadno mi je :navodno: da secam u rukama dve lube, za mi end maj muteR.

Torbu u odlasku nosim držeći je za ručku, da mi ne tandrču po mozgu oni točkići, jer je lagana k'o perce, a u povratku ću već nekako preživeti to (odvratno mi) tandrkanje.

I... odmah tu ispred ulaza srećem dve komš.. kokoshke

- Dobar dan

- Dobar dan

- Dobar dan Arrow_Fat_Left.gif ovo sam ja

- Gde si pošla?

- Gde nosiš tu praznu torbu?

- Pošla sam da je napunim Arrow_Fat_Left.gif ovo sam naravno ja

- A sa čim?

- Sa čim ćeš da je napuniš?

(došlo mi u jednom trenutku da im kažem - sa vnimago ću da je napunim jbt 8) .. al' srećom sam lepo vaspitana, genetski kulturna i sa stečenim visokim pragom tolerancije.. pa se suzdržah i rekoh)

- Sa svačim.

Nikada neću ukapirati (ni zavoleti) ta(kva) interesovanja.. i ta(kva) pitanja

nekih periferika

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...radnu subotu..i ne volim to sto imam jos celu jednu radnu nedelju do godisnjeg odmora..i ne volim sto cu i ove, kao i svake predhodne godine, na more otici na frku..

..onda ne volim da se vozam ni jednim prevoznim sredstvom, sem biciklom..ne volim PMS, grrrrr..dalje ne volim TV, a ni isprazne razgovore..

..ne volim kad se zakacim na tudji net (kao sad), a on spoooor..

..ne volim carape, nikakve..ne da ne volim, vec se to granici sa mrznjom..:dry:

..ne volim dosadne knjige, dosadne ljude, dosadnu kisu i jos dosadniji vetar..volim samo kad jako grmi..

..ne volim debele zene u majci na bretele i debele muskarce gole do pojasa..

..ne volim dlake (svoje), uzasavam se..

..a tek sto ne volim kad odem na trening da se ispraznim, a on bude previse lagan..onda sam sva nedovrsena..

..nisam neki ljubitelj ni ove teme, ali mi dosadno...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

mLogo mrzim neodgovorne ljude

to kad su neodgovorni prema sebi - boli me uvo~- al sto mrzim kad su neodgovorni u odnosu na mene!!! :ljutko:

juce:

- donecu ti sutra kajsije.Da znas. Za dzem.Valjda ces stici da skuvas pre puta? I ja cu da ti pomognem.

- ma joook....ne mlati se s tim

- Ama ,ne,ne ! Donecu obavezno,znam da si popizdela sto jos nisi skuvala dzem.Donecu predvece.Pomoci cu ti.

- okej.Idem onda kod mame po serpu i masinu za mlevenje.I secer moram da kupim.

malopre:

- izvini nesto mi bila vrucina pa ne mogu da dolazim.Aj sretan put.

Javi se kad se vratis.

- Kome da se javim?

- Pa meni.

- Nema teorije.Aj pali sad.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...što ponekad ne umem da se samokontrolišem

u stvari, nije da ne umem

nego neću

i ne volim što moj užasni karakter onda dođe do izražaja

ali mi je ok što mu ne dopustim da zablista u punom sjaju

ne volim, ali stvarno ne volim trostrukog narodnog heroja

i ne volim kad ga moj narod veliča

jebote, to stvarno ne volim

ne volim da se raspravljam oko priča obojenih krvlju

ne volim što sam ponekad isključiv

u stvari, možda to i volim

i ne volim zimu

i NE VOLIM SNEG!

:pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...