Idi na sadržaj

Preporučene poruke

...ovu sparinu koja se već uvlači međ' zidove stana. Bez zezancije, danas sam razmišljala o snijegu u pauzama gledanja tenisa. :lazy: ...ono kad ne brineš za kg...nego obučeš na sebe što više i opet izgledaš lijepo. :lazy:

A sad...jbte...otrčax po kore za pizzu...okupana...mirišljava..vratix se... :crkoh:

Ne volim.

Jest da sam ja dijete ljeta. :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 399
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim kad me bude rano bez nekog pravog razloga. Ne volim zimu. Ne volim peglanje. Ne volim nosit smece do.. smeca. Ne volim kasnit. Ne volim zmije. Ne volim vrucinu. Ne volim politiku. Ne volim na

Ne volim ljude koji na forumu lece komplekse. Ne volim ljude koji jure broj postova, a pritom pisu gluposti. Ne volim, a ovo posebno ne volim, forumase koji jure reputacije!!! Ne volim sto nekog ne

...suze i rastajanje ...patetiku ...nesanicu ...ulizice, poltrone i ostale uvlakuše ...glupost i ograničenost ...neodgovornost ...da rano ustajem ...laž ...ljubomoru i

Zakačene slike

...sto je blokada potrajala. Na trenutak moram da otkrijem svoje sebicne interese :stid2: Naime, sutra bi trebali da mi stignu paketi iz KI, a ne znam ni da li mogu da krenu....a ako i krenu - kakvi ce da stignu? Gre'ota da se jagodice i treSnjice smlate u putu :( .............. Msm, ne volim one iz vlade sto se 'sabiraju, oduzimaju i cenkaju' - a daCe, nego sta ce ...te subvencije. :strikeraj: ..............samo nek to jave veceras - da meni stignu paketiCi sutra :molitva:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

svoje trenutno nezadovoljstvo...

pretvara me u baksuza

mislim,lakse je biti baksuz nego sedeti i objasnjavati sta mi je i kako mi je...

ne volim sto sam nezadovoljna i sto sam dovoljno mrzovoljna da pustim to nezadovoljstvo da me davi

sta jos ne volim?

eh da

ne volim kad neko upre ko ovan

kad ti neko objasnjava svoj stav cak i posto si zavrsio s tom temom

pa zalazi u svako crevce

pa svira qrcu do u beskraj

skrati,aman zaman!!!ljutko:

ne volim sto ja u stvari nisam nikakav pivac :(

sinoc posle jedne ljute s drenjinom meni pocelo da se vrti u glavi

pa sta je to,svemujebem! je l to pivac?

nije,to je sonja

a volim ukus dobrog pica

volim kvalitetno vino i svidja mi se ukus visnjevace ili te rakije od drenjina ili ,na primer,martini roso,ili smirnoff s limunom

a dve case me uspavaju

vrti mi se u glavi

uzassss pravi..

i ne volim sto sam meteropata

a se desi promena vremena- mene vugla strasno boli citav dan

ne pomazu aspirini,,,,

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

... te neke moje tmurne dane, kad mi, nije do smeha, price i naklapanja i kad me okolina,

zaprepasceno ispituje sta mi je.

Jer navikli su, jelTe da sam uvek nasmejana,raspolozena.

A ja bih samo cutala.

I nema tih dana puno, ali kad me sapletu, ja ih volim ocutati.

Inace, ne volim mrzovoljne ljude, ne volim ni cutologe.

I ne volim kisu ... hocu sunca malo :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim kad sam hendikepirana nekim stvarima tipa novac, drugi ljudi i onda ne mogu da ispoljim svoje želje na pravi način nego moram da vrludam, da iznalazim neke alternative i od nečega što može biti jednostavno napravim toliku komplikaciju da je jedina prava stvar dići ruke od svega toga i bataliti. Kad se nešto toliko zakomplikuje da se izgubi početna poenta, početna draž...maaah, čemu sve to? I ne volim što neki ljudi i kada im takoreći nacrtaš probleme i nemogućnost, odmahnu glavom i kažu "ma to ti komplikuješ, nije to tako neostvarivo"... :dry: ...eeh pa dođe mi kosu da počupam i kažem da se zamjenimo za uloge pa da vidim onda. :dry:

Ne volim kad se stvari zakomplikuju usljed nedostatka vitamina €. :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim da zavisim ...od nicega ........ni od drugih ljudi, ni od novca, ni od vremena. Sve ono 'sto nije u mojim rukama' cini me nervoznom i nestrpljivom .........msm, nisam opsednuta kontrolom, ali kada imam cilj (pa makar bio i trivijalan), a izjalovi se jer je za njegovo ostvarenje bilo potrebno da se jos neka dupeta ukljuce ...e, onda progutam pljuvaCku i obecam - neces vise ... 'u se, i u svoje kljuse' pa kako god ispalo :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

One koji "sude" drugima...

one koji su netolerantni na različitost...

one koji se razumeju u sve...(ali u svoj život ne)

one koji su stekli pozicije i određenu moć, a u duši ostali malograđani...

one koji svoju decu guraju u medije samo da bi se slikala za TV...

one koji samo o svojoj deci pričaju, kao da mi ostali nemamo slična iskustva...

one koji su u startu ljubomorni na mladje u poslu i ne shvataju koliko se i od njih može naučiti...

one koji imaju iskustva u poslu, ali misle da su sve naučili i snishodljivo se ponašaju prema svim inovacijama i usavršavanjima...

one koji su dozvolili da ih vreme pregazi, a ne sklanjaju se mladjima i perspektivnijma...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...