Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 399
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim kad me bude rano bez nekog pravog razloga. Ne volim zimu. Ne volim peglanje. Ne volim nosit smece do.. smeca. Ne volim kasnit. Ne volim zmije. Ne volim vrucinu. Ne volim politiku. Ne volim na

Ne volim ljude koji na forumu lece komplekse. Ne volim ljude koji jure broj postova, a pritom pisu gluposti. Ne volim, a ovo posebno ne volim, forumase koji jure reputacije!!! Ne volim sto nekog ne

...suze i rastajanje ...patetiku ...nesanicu ...ulizice, poltrone i ostale uvlakuše ...glupost i ograničenost ...neodgovornost ...da rano ustajem ...laž ...ljubomoru i

Zakačene slike

  • 3 sedmica kasnije...

Ne volim kad nadjem nesto sto mi se svidZa i ne kupim.

Pa onda kad dodjem kuci, ''shvatim'' da sam trebala kupit

i da cu kupit to, vratim se poslije dan, dva u trgovinu..

..NEMA VISE! I uvijek tako.. :dry:

Kozo jedna kozasta, e nek ti se i to desilo ponovo pa sad ne

samo da ces cekat, da dobiju iste, vec ces ih i platit mjesto

10€, 30€ kad ne bendas snizenja.. o bruko i nesreco!!!

Pfuj, bemti odluke.. :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Zvoni mi stabilni i ja se javim:

- Da?

- Kkk...o je to? - Čujem nepoznati ženski glas sa druge strane žice.

- Ma ko ste bre vi i koga tražite!? - Uzvraćam dok u meni adrenalnin i šta ti ja znam već još ubrzano raste.

- Joooj.... ja sam izgleda pogrešila! - Udvorički cvrkuće i dalje nepoznati ženski glasić.

- Ne izgleda, vi ste sigurno pogrešili. - Suzdržavam bes.

- Izvinite....

Prekid veze.

E, ovo baš mrzim. Nedelja popodne, ja ponešto mamuran (venčavala mi se nećaka), probuđen iz sna, jer su deca još kod novopečenih mladenaca, a ona meni - Kkk...o je to? :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nevolem mnogo stvari ali me da pocnem sa mestom gde zivim.... Dakle sa mojim dragim komsijama.....

- Nevolem komsije koji bolje znaju situaciji u mojoj kuci od mene..... Kad dodju da nesto traze , oni znaju i gde to stoji......

- Nevolem komsije sa laznim podmuklim osmehom bele ajkule kad mi pozele dobar dan ili vece jer ih jos i sanjam.... Njihov osmeh i podmuklost me plase.....

-Nevolim prostakluk bogatih komsija koji su na sumnjiv nacindosli do novca i sada sebe smatraju elitom i Dzet-Setom ( iako nisma siguran da bi umeli objasninit st ata rec znaci)....

- Nevolim komsije koje bacaku sa terase dzubre sa izgovorom da je organsko i oni samo djubre drvece, zbunje i travu.... I ako nisam sigura da je neka biljka napredovala od opusaka zvaka, maramica i ulozaka......

-Nevolem komsije koji imaju manjak razuma i visak agrarnog u sebi pa su navikli da svoj auto parkiraju pod svoj prozor.... Tako da je sva sreca sto auto ne mogu u lift uterati jer bi ga stvarno pred svojim vratima parkirali.... Sad ga parkiraju tako da kad izlazis iz zgrade moras preko njihove haube preci.....

-Nevolem ni komsije kojima se vecito cuju basivi iz stana.... kao u nekoj fabrickoj hali samo se cuje TUC-TUC-TUC..... Pocne malo da mi se pomracuje ako duze slusam to pa moram prileci.... Na srecu oni n ekontaktiraju previse sa ostalim komsilukom ......

-Nevolem ni komsije sa kucnim ljubimcima koji ljubimce izvode kad im je dosadno.... Naravno sirote zivotinje onda dok istrce vrse nuzdu jos u liftu.... naravno njihov ugled im ne dozvoljava da to pokupe jer zaboga placamo zenu jednom nedeljno da to pocisti, ne moraju oni sve.....

Ostale bi mozda i voleo ali se bojim da ih nema nenabrojanih.....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...