Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 399
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim kad me bude rano bez nekog pravog razloga. Ne volim zimu. Ne volim peglanje. Ne volim nosit smece do.. smeca. Ne volim kasnit. Ne volim zmije. Ne volim vrucinu. Ne volim politiku. Ne volim na

Ne volim ljude koji na forumu lece komplekse. Ne volim ljude koji jure broj postova, a pritom pisu gluposti. Ne volim, a ovo posebno ne volim, forumase koji jure reputacije!!! Ne volim sto nekog ne

...suze i rastajanje ...patetiku ...nesanicu ...ulizice, poltrone i ostale uvlakuše ...glupost i ograničenost ...neodgovornost ...da rano ustajem ...laž ...ljubomoru i

Zakačene slike

Namenske pesme povodom te Novogodisnje prigode.

Okupe se pevaci i pevacice ...pa snime spot ..

..pa svak '' peva pomalo, sav vedar i nasmejan i poletan

dok lampioni i prskalice vrcaju na sve strane ....

Ne volim ni Zikinu Dinastiju ( br. 1 ) u Novogodisnjem programu.

Mislim ..dobar je taj zdrav , narodni humor u tim danima

ali ..im ali sta novije ?

Eto, naprimer '' Zikina dinastija br. 6 :kez:

To bi bii bolji izbor :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Zvoni telefon..

Sagovornik: desi, sta radis?

Lillitx: isla sam da kupim kuruznu krupicu, je mi se palenta

Sagovornik: e, eno umene pun silos kukuruza, ti kupujes...

Lillitx: dobro rodio, a?

Sagovornik: nikad boljeg kukuruza u nikad sushnijoj godini

Lillitx: jel to dobro?

Sagovornik: genetika i modifikacija ga nacinila da mu vise ni voda ne treba.. de moze biti dobro?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Postapalicu" WTF na netu.... ne volim sto je americki engleski ( i njihove kretenske skracenice) TOLIKO usao u nas jezik.

Kao i ono kad neko umre pa nasi napisu RIP.

Da li je to "in" ili su to pokondirene tikve......ne znam...

Ah, da....ne volim ni sve sto je "IN" ! To je samo izgovor za sve bez licnog stava u ponasanju, modi, muzici....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

"Postapalicu" WTF na netu.... ne volim sto je americki engleski ( i njihove kretenske skracenice) TOLIKO usao u nas jezik.

Kao i ono kad neko umre pa nasi napisu RIP.

Da li je to "in" ili su to pokondirene tikve......ne znam...

Ah, da....ne volim ni sve sto je "IN" ! To je samo izgovor za sve bez licnog stava u ponasanju, modi, muzici....

sve vise je onih koji se trude da dokazu/pokazu da znaju engleski ili samo prate "modu" - vrag bi ga znao. Ja se trudim da ne zaboravim maternji jezik!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

...da nosim kapu :smor: i kada je normalna zima ne nosim je. No, doslo zlo doba. Jutros sam je naturila ko qrtonku na glavu, i htela sam da izludim. Osecaj kao da mi je glava stisnuta u mengelama, siske se spljostile i bodu oci ...samo usima dobro, tj. toplo...i sta cu, cutim i trpim. ........... ps. Iako ih mrzim, na 'kolekciji kapa' bi mi pozavidela dobro snabdeuena prodavnica. E, za to se pobrinula mama Marija. Godinama ona mene moljaka da stavim kapu na glavu, i malo malo, pa mi kupi koju - 'Moras, sine, obecaj da hoces' ...- O, mama :uzdise: ...i tako, napravila sam modnu reviju i izabrala 'sibirsku' ...istrpecemo se dok je ovaj minus.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...

Ne podnosim kad kad nemam tu i tamo neki problemo da se š'njim prepucavam, obaram i rVem,

di bi inače pokazala sve hu-ha veštine koje u kažiprstu nosam.. i kojima iz malog prsta vladam

bez zezanja

stvarno ne podnosim.

ali.. brate

zaebi...

šatije?

..šaLila sam se

p' :( ovo(lko) čak ni čaK ne bi podn'o.

Ne volem problemo koji čak ni čak ne bi podn'o! :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...