Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 399
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne volim kad me bude rano bez nekog pravog razloga. Ne volim zimu. Ne volim peglanje. Ne volim nosit smece do.. smeca. Ne volim kasnit. Ne volim zmije. Ne volim vrucinu. Ne volim politiku. Ne volim na

Ne volim ljude koji na forumu lece komplekse. Ne volim ljude koji jure broj postova, a pritom pisu gluposti. Ne volim, a ovo posebno ne volim, forumase koji jure reputacije!!! Ne volim sto nekog ne

...suze i rastajanje ...patetiku ...nesanicu ...ulizice, poltrone i ostale uvlakuše ...glupost i ograničenost ...neodgovornost ...da rano ustajem ...laž ...ljubomoru i

Zakačene slike

Da cutim i ocutim.

Da trpim.

Da se danima grizem u sebi zbog nepravde.

A kad je nepravda u pitanju, ja nemam granice i jednostavno tad kod mene ne postoji zdrav razum, brojanje do deset i nazad.

Ne volim ni ljude, koji misle da su bogom dani i ne shvataju da je zemlja okruga i nema coska, koji ce te sakriti kad dodje vreme.

Ne volim sto ne znam da drzim jezik za zubima, kad treba.

Ne volim vecito ucenje na sopstvenim greskama.

Ali ne volim da ocutim i cutim.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim da citam, i ne citam svasta, knjiga uglavnom mora da me zainteresuje necim i retko se prevarim oko odabira onoga sto ce mi pasti pod ruke. Neke su opravdale ocekivanja, neke nisu, neke prevazidju.. E, ne volim kad zavrsim knjige koje prevazidju ocekivanja. Zavrsila sam citanje pre 4 dana a ja sam i dalje smorena sto nema dalje od knjige. Ne volim kad se taj izmastani svet zavrsi. A tek sto ne volim kad se zaljubim u glavnog knjizevnog lika.. Missim, kul je to, ali kad ima nastavaka pa vremenom mogu sebi da kazem da svakako ne bismo uspeli kao par i da nismo jedno za drugo, ali se to nikad nije desilo. Ne volim ovu prazninu prouzrokovanu krajem knjige.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim ni prozivanje "ovlastenih lica"...

p.s.

Ovom "ovlastenom licu" apsolutno nije bitno ko je realan, ko ovakav, ko onakav! Necu prozivanje i amin! Ovo je forum druzenja i zabave, ne minsko polje i ko zeli da ga pretvori u nesto drugo, svakako ce trpeti kritiku.

Takodje me ne zanima cija su pitanja glupa, cija pametna, nisam pristrasna...btw, ne postoje glupa pitanja, samo glupi odgovori!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne volim prozivanje na temama! Zar ne moze lepo da se komentarise necije misljenje s kojim se eventualno ne slazemo, nego mora nisko da se udara i provocira??? Zar smo takvi i u realnom zivotu, da trazimo kavgu tamo gde ne mora da je bude? Zar smo toliko niski... Fuj!

Maro bE.. nemo' si taDićka :(

nemo' da miluješ kompajeve i moje (tihe) ubitZe, :(:(:(

ko da nam nije dosta što izGinusmo tamo po tHemi od pobacanih mina.. nagaznih

taČnije.. što oĆoravesmo od par razbacanih ćoraka :hahaha::hahaha::hahaha: isPraznih.

ae dobro... nećem visHe pravim sr@nja.. :dry: al' onda moram minobacače opet da nabijem na :neznam: igNor.

Ne volim što sam tol'ko toleRantna. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...