Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 4 sedmica kasnije...
  • 2 godina kasnije...

Evo sad iskreno da kazem, listam teme na koje mozda nisam ostavila neki trag, a da su pritom zanimljive. Pomalo mi je i dosadno, jer ne smem da izlazim zbog upale i tako da kazem koju. Nekako postoje momenti kada se zanesem u razmisljanju i to je istinitio, a opet ako tako neka shatljiva pitanja, teme to preskocim, ako nemam dostojan odgovor. Nema neke preterane razlike izmedju onog realnog i ovog ovde. Bas me briga uostalom :smoke:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To se zove tolerancija i prihvatanje različitosti :)

Može tebi da se neko sviđa jako, neko manje,

a nekoga da preskačeš u čitanju

i to je sasvim ok...

Nismo svi isti i nismo savršeni, daleko od toga :beyond:

Ali, kada izlažeš neke svoje stavove i

raspravljaš sa ostalima na nekoj temi,

verujem da si iskren i to je ono što se gleda...

To nema veze da li ti se neko dopada ili ne :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znaš kako, ja bih najiskrenije nekome rekao da je magarčina, i to bi bilo krajnje tolerantno, veruj mi :lol:. Ali to naravno kad donesem konačan sud o njemu-njoj i kad se to potvrđuje barem godinu dana, non-stop. Nema to veze sa mišljenjima, odavno sam prestao da ubeđujem bilo koga u bilo šta, ima veze sa kompletno izvrnutom slikom koju neko daje o sebi a ja mogu da to nanjušim poput iskusnog moravskog goniča :lol: . Elem, vrlo sam iskreno-tolerantno čeljade. :andjeo:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To da sam šaban, to svi znamo :lazy: . Nego, šta znači "skretanje pažnje"? Zar svako od nas samim tim što ostavlja postove na forumu ne skreće pažnju na sebe? Sad, nisam ja kriv što moja blistava inteligencija, vrcavi smisao za humor i ekstatičnomegapulsirajući sexipil poput gejzira izbijaju kroz reči koje otkucam... :andjeo:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 godina kasnije...

Koliko  sam  iskrena?U  odnosu  na  teme uvek  iznesem  svoj  stav,naravno,korektno,bez aluzija,ironije,podsmevanja.Bude   drugih  misljenja,neslaganja..nekadpreskocim,nekad  odgovorim,forumi  zato  i  postoje,da  razmenimo  misljenja.

Sebe  ne opisujem,uglavnom  su  ljudi  sami  stvarali  neke  predstave o  meni na  prethodna  dva tri  foruma,ne  bunim  se,slobodno moze  da   pretpostavi  sta god ko  hoce.Naucila sam da  i  ne  vredi,sto vise objasnjavas,to  gore.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...