Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

Јооој...не знам...вечерас имам договор са воменицом...да све текуће проблеме са дјецом...рјешавамо са..."биће у реду...видјећемо...све је то у реду...не љутим се, али...шта ти мислиш о томе...итд"...и кад једном од нас то не иде...да овај други смирује и усмјерава...да...

а не иде ни мени ни воменици...ето такав сам...:laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nakon duuuge radne nedelje,

ja sam za razliku od Vece imala samo jedan dan seminar,

a onda sam otputovala kod svoje majke...

napunila baterije ova dva cela dana...

smejale smo se, družile i pričale... puno mi je :srce: 

sad sam opet tu... spremna sutra za buran početak nedelje,

a i vesti iz bolnice mi stižu... nimalo ohrabrujuće...

molitve, nade i želje su tu... a nema jedne lepe vesti...

strašno...pitanje je kakvi su dani ispred mene...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Smrznuto! 
Sad se otkravljujem i taman kada budem stigla do momenta "uh..sad sam se konačno ugrajala" moram opet napolje. 
Ne volim ovako suve i hladne zime. 
Volim one bele, snežne....

Inače njokica mi curi..sva sam neka izlomljena..

Ustvari evo kako sam (slikovito!)
Malci spavaju,  svira tiha muzika u sobi. Sedim za dečijim stolom, raširila onu (odvratnu) statistiku i radim...ulazi koleginica i kaže:

"tebi se neko ukakio!?"

-??? ne osećam ja ništa!

"ovo nije da jeneko  prdnuo, ovo se baš neko lepo userio!!"

Ustanem, gledam decu..svi spavaju! Krenem da ih otrkivam redom i pred sam kraj kontorlisanja ugledam malca koji se "do vrata" ukakio-onako u snu!!

-Jesi na OVO milsila?
".. :hhh: :hhh:  na to!!"
Šta ću, probudim dete i ajd u pranje....
Sada vam je jasno koliko mi je nos van funkcije!

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nikako,spadoh s nogu! Svi mi bolesni po kuci..to se kaslje,kija,meri temperatura,non stop se kuvaju cajevi.Jedan voli nanu,drugi nece nanu,oceeee sta tu jos imamo,lekovi grupisani na  stolu ,gde mi je amoksicilin,jel proslo sest  sati,kako se ove velike piju,gle koliko su...ne piju se,sumece su,gde je taj toplomer,gde je  fervex ,komije popio omnitus znam da je bilo jos dva..e to su razgovori koje trenutno vode ovi moji muski...aaa..:cold:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Luminice, nema to veze sa voćem...ovaj virus imun na sve moguće-osim na visoku temepraturu. Samo ga ona ubija.. na žalost.

Kako sam? Prošla novogodišnja frka na poslu...konačno odamaram popodne..
Dobro ne odmaram baš sasvim-pomažem snajki oko "domaćeg" za fax..živeo viber! 
Ona otkuca pitanje-šta joj nije jasno i na čega ne zna odgovor, onda ja tučem odgovore..da joj pojasnim :hhh:  :hhh: 

Učimo zajedno :fijuk: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam sta ga ubija,al ja vam jedva pretekoh.Nikad nisam imala temperaturu 39,5,to je strasno.Dva dana i noci borila se protiv uzasne groznice,visoke temperature ,neprestane zedji i osecaja dehidriranosti uz bolove u kostima celog tela.Jedva nekako ovi antipiretici spuste to malo,tusiranje,obloge,onda krene opet..Danas je treci dan i panklav je valjda krenuo da radii zato se osecam malo bolje.Uz uzasnu malaksalost,neopisivo,put od moje sobe do kupatila iziskuje mi napor kao da hodam kilometrima.Uz to niti imam apetita niti i ono malo sto jedem znam sta je.Sve mi gorko,bljutavo i bezukusno.Eto kako sam...

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Otvorila mi se fanfulja...curi samo tako...nadam se da ne neću biti bolesna..jer će onda nagrabusiti moji ukućani a to neće valjati nikako!!!

Sad ću ja da udarim duplu dozu MUMIO i da se nadam ću uspeti da izbegnem taj "ferari"...

Mada milsim da sam se dva puta uzastopno smrzla i da je ovo sad rezultat toga.

Prvo na stanici u BG...pa onda na trgu..ali hajde videćemo.
A možda ste mi vas dvoje : luminica i Adrijan preneli virtualnim ljubljenjem-videćemo!!! 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja garant :hhh: sve sam huktala i kijala u monitor..

​Ti huktala i kijala preko monotira...a Adrijanu bio pre nego se razboleo u NS i ja mu pomogla oko oraganizacije NG...

Doneo mi penušavo vino da štekamo kod ćere u kafić koji je u centru..da imaju za ponoć.... :hhh: 
Eto..on meni u paketu sa pićem predao i virus. 

Dobro nismo se ljubili jer je bilo pre NG ali preneo mi !!!

Znači duplo ste me inficirali :hhh: 

Ljudi ja sam u rizicnoj grupi...:laugh:

​Ako si ti rizična grupa šta je onda deda od 84 godine? :hhh: 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se nadozevao na nase proslo pisanje...tvoje i od Luminice...kada si ti rekla da su ti virtuelni poljubci mozda doprinijeli sadasnjem zdrvastvenom stanju...

pa se na to nadovezala Luminica kad je rekla da je mozda ona kriva jer je huktala i kijala u monitor... e onda i ja rekoh da sam ja u rizicnoj grupi...misleci da na to da sam i ja huktavo i jecio u monitor...a ne u onoj rizicnoj grupi...:laugh:

 

ne znam stvarno kako mi se dalo da ovo sve kuckam...jednosgtavnije bi bilo da sam rekao Veks u pravu si...:laugh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...