Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

Pre nekoliko dana skinem jednu odličnu aplikaciju na fon, zove se QuizUp. Aplikacija je jedan ogroman kviz sa mnogo kategorija, dakle, nema šta nema, igraš protiv drugih, možeš da izazoveš prijatelje koji koriste aplikaciju, da napreduješ po nivoima za SVAKU kategoriju posebno :wacko: Čuda.

Elem, dečko mi predložio da je skinem, ja se, naravno, odma' navukla (razbijam Lord of the Rings, ko sme na crtu?) i izazove on mene na General History kviz. Puknem dve partije od njega, gusto, pa da bi mi popravio dan, izazove me na LOTR kviz i oderem ga dve lagano (duša :srce: ) i izazove me sinoć na General Geography.. I pobedim ga :uzbud:

Ne bi to bilo tako uzbudljivo da moj čovek nije masterirao geografiju :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A ja ludujemmmmmmmmm, moje medenoooooooo... :mikrofon:

:hahaha:

Jutros se probudim oko 10, zavirim na tel., opa, vidi poruka,

obradujem se ko niko, otvorim, kad ono PRC.. pise mi jedna profesorka,

da li bi mogla slucajno danas doci, da me treba bla bla u jednom razredu.

I ja, kreten, naravno, odg. da nema problema, da stizem u 1.

I tu frka pocinje.. oblacenje, ljekovi, trazenje materijala, pisanje

priprema... jesam li rekla, da je juce, na vece, puko ovdje grom pa smo

svi bez elektrike, neta i kompa (do malo prije) bili? Nisam, jelda. :roll:

Blago meni danas, nek mi svi Bogovi svijeta pomognu!:hahaha:

A da, kako sam? Cvjetam. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E kad ne poludeh do sad od ove kise, kazem sebi, necu ni danas. I necu joj dati da mi pokvari dan. I nisam. Obukla sam lepsu kosulju, onu punu veselih boja, da razbijem sivilo. I nisam htela da spavam posle posla. Jes vreme samo za spavanje al bas u inat njemu..necu. A nisam htela da idem na trening jer sam dobila. Pa sam u inat kisi (jebenoj) otisla. I ako sam.

Sta sam ono htela...a da, osecam se super. A kisa? Boli me bas dupence...ovo moje sto sam ga utegla.

E tako :guza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Za razliku od prethodne dve i kusur nedelje, prvi put se zaista osećam fenomenalno. Iste brige će me dočekati i sutra, hoću danas da me boli qrac za sve.

Eto, muzika je lepa, spavanje je lepo, pričati preko Skajpa sa čovekom je lepo, piti kafu sa ukusom banane i čokolade je lepo, položiti dva ispita je lepo, to što nisam obrijana je fantastično, kosa mi je prljava i to je odlično, apsolutno sam dekintirana i to nije lepo ali me danas boli dupe za to, svi moji su zdravi (kuckuckuc) i to je sreća i blago.

Eto. Danas je lep dan.

Već sutra ću da se vratim u uobičajeni bitch mode.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas je neki ludi dan...smenjuju mi se emocije samo tako...skaču kao lude...

Prvo sam razočarana ali hajde dobro...nije mi prvi put...

Ostatak dana plačljiva.

...prvo plakanje je od sreće, jer će mi jako draga koleginica biti baka :srce:

...ponovno plakanje... priči o maloj Milici koja je poginula kod Merkatora...ista ta moja koleginica je Miličina kuma...u subotu 14 juna je trebala da proslavi 20-ti rođendan...:(

Nek joj je laka zemlja i neka je anđeli čuvaju...

Ma izem ti vrućine i emocije koje me dodatno ubijaju!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...