Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

Odavno se nisam osecala ovako ispunjeno. Ne znam, srecna sam :) Razlozi:

- nisam jos uvek na kilazi koju prizeljkujem, ali sam zadovoljna, zadovoljnija nego sto sam bila

- osetila sam tu vrstu bliskosti sa covekom kakvu nisam osetila ni sa kim do sada

- otvorile su mi se opcije za dva posla i ako budem upala na taj na koji zelim, bice odlicno

- ostvarila sam uslov za drugu godinu na faksu

- baka mi se oporavlja, sto mi je i najveca sreca

- idem da se okupam na Tisi, prvi put ove sezone

Malo li je? :flower:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Bolje nego prethodnih dana.

Prvo, prošla mi je noć a da nisam sanjala da sam pala ispit. Doduše, sanjala sam zombije i Švarcenegera koji je bio neko moje mudo pa mi je pomagao + kojekakvi policijski časovi zbog zombija :wacko:.. Sick. I onda, želim da proverim šta to znači u sanovniku, nigde na netu nema. Bitno da ima menstruacija.

Drugo, danas je nedelja, a ja nedeljom nisam na dijeti. Kao, poješću nudle koje je sestra kupila. Skuvaš ih, dodaš neke začine koje već imaš spremljene u pakovanju.. Sve je to super, ali ja sam halav čovek, nije mi dosta pola tanjira. Zato, živela srpska halapljivost, odvalila sam 4 sendviča za minut. Sad bih mogla nešt' slatko pojest', ali ništa u komšiluku ne radi :uzdise:

Dakle, bolje sam nego prethodnih dana. Definitivno potvrđujem da sam srećna onda kad sam sita.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malo me bole ruke...a i ne bolele kad sam očistila 2.8 kg oraJa :hhh:

Juče ih pokupila i danas kad je počela kiša da pada, meni padne na pamet da ih lepo očistim.

Ljuske spalim, kad već ložim pećkicu jelte...pa ih spakujem u kutiju i u zamrz.

Uvek me jako mrzi da ih čistim kada treba da pravim neke kolače.. :kez:

Inače sam jakooooo dobro. :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Još uvek zbunjeno...i začuđeno...

"Kupila sam karte za CECU!!! TO (????) se ne propušta!!"

:zid::hhh:

Mlada...lepa..zgodna....školovana (dobro tako papir kaže...:bek: )..ima stila i ukusa...a ovamo izgine...:ces::cesces:

Trčala je posle posla da kupi jer sam joj rekla da nema više karata :hhh:

Panikaaaaaaaaaaaaa!!!!

Al' ajd dobro...svako nešto i nekog voli :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...