Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

E pa lijepo. :dry:

Sva energija koju sam skupila tokom vikenda ispirila brate kad sam sinoć pokisla. :dry:

Proturim jutros nogu ispod jorgana, smrzzz :( ...pogledam napolje - bljak...prozborim koju sa dragim ljudima, kažu..do kraja maja tako.

Pa kako ću biti lijepo? Baci ti nebo kosku u vidu sunny sunny subote, sav se ozariš, nauživaš...a onda te spusti da ti se život zgadi.

Inače, ako me BLiverka nauči da igram Mahjong, biću mnogo bolje. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imao predinamican vikend. Nista se nisam opustio, pa se danas posle posla osecam kao da je recimo cetvrtak.

Ali kako imam "ciljnu liniju koja se zove 20. jun" a do tada jos mnogo toga da uradim, svaki dan sam joj blizi. A onda (da ne ureknem) sledi uzivancija....poduza...Mislim, bice poslova i poslica i tada...ali redje i mnogo "manje gusto"... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Posto sam u ovo kratko vrjeme napisala 2 x Zusammenfassung, 1 x Korrektur, 1 x Unterrichtsverlauf, esej za svedski, sa glupim nazivom Min favorits plats i jos jedan, En brev till Gabriella .. :roll:

..zadovoljna sam, mozda cak i vise neg to.. :jupi:

p.s. Zamislite jos kakav je osjecaj kad znas da do kraja sedmice nemas vise obaveznih obaveza... p' da.. :lazy:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...