Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2,5k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ja sam dobro... Ja sam uvek dobro bez obzira na sve što me snašlo, na nogama sam... lupkam štiklicama iii... naoružana samo smeškom hodam kroz poslednje dane ove godine... :uredu:

Nisam otišla na trening. Čekala sam vesti o malenom komšiji, koji je vozeći se sa ocem na bajku, gurnuo nogicu u špic od točka... Obojica su se prevrnuli... Iza njih je bila najstarija ćerka...

Kako sam? Polako koracamo ka kraju svih muka..moje malo zlato se izborilo.. Posledice ce ostati..ostace neki stepen invaliditeta.. Ali je ruka tu gde treba da bude..kakva god.. Jos strepim, jos se

Zakačene slike

Idemo dalje... :zagrljaj: 

Kako sam? 
Puca me stres nakon svega. Bila sam svesna kako će psiha da reaguje, tako da sam sebi odredila, napravila plan, kog ću se manje više pridržavati. 
Šetnja i fizička aktivnost. Nema praznog hoda u mislima. Čim osetim ''pad'' - pronađem sebi zanimaciju. Vratila sam se čitanju.. gledam flmove.. vodim računa o ishrani (samo ne znam dokle ću :lol: )
I da.. ne žalim se na vrućine.. u komšiluku se gradi nešto.. majstori na skelama.. kako li je tek njima.. tako da je moj izbor.. iako me već hvata groznica pred početak školske godine, da ću da prebrodim i ovaj avgust, koji je u mojoj familiji poprilično mračan. 
Radim sve ono što mi duša ište... iako sam trenutno obeležena kao najgora od sve dece, jer nisam sa mojim dečacima.. koji mi nedostaju, ali bolje je ovako. Idemo dalje! :srce: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Tamo sam ti izrazila saucesce,ovde isto.I razumem te,ma koliko to zvucalo kao fraza.Razumem i te osecaje koji te razdiru,slicni su me mucili,ponekad me muce i sad.Pitanja poput onog,da li sam u svom mladalackom egoizmu umela da joj pruzim i ljubav i zahvalnost kakvu je zasluzivala.Sad kad gledam i imam svoju decu shvatam,uopste mi to nije vazno,vazno mi je samo da su oni srecni,zadovoljni,sto bolje,pa makar koliko to od mene zahtevalo.I samo mi to puni srce.

Verujem da je to kod svih majki isto ,da nikad ne bi bila srecna,ako ti nisi bio,i da za nju to nije bilo zrtvovanje,radila je to iz ljubavi.:zagrljaj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Prehladih se :cold: Dugo nisam bio prehlađen, godinama, moralo je jednom i mene da ulovi.

:zagrljaj: čuvaj se šefe... i brzo ozdravi :kiss: 

 

A ja?

Napokon sam se malo opustila...

prošla je frka, stres, tenzija i sve ostalo...

a na kraju je sve bilo ok i ja sam zadovoljna nakon svega,

sad mogu konačno da radim svoj posao i da za ostalo ne marim... :uredu:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 meseci kasnije...

Sad kada je sve prošlo, recimo da sam dobro. 
Mislim nisam sasvim dobro, ali kako je bilo sad sam "k'o nova".

Infarkt iz čista mira.

Stent.

Biće još jedan.

Usporila sam život. 

Odlučila da do septembra ne radim.

Onda ću da odlučim da li ću i dalje biti šef ili jok. :hhh: 

U petak se selim u moju šumicu i tamo ću da provedem leto. Biće to poduži odmor ali zaslužila sam! 

 

A da budem iskrena baš i nije bilo iz čista mira....dve godine sam ja tupila lekarima da imam taj i taj problem..a oni me slali kod ovog..pa kod onog lekara...i tek na kraju, i to iz treće vožnje hitnom stigosmo do pravog lekara...tačnije pravo u "salu za  akciju".

E daaaaaaaaaaa i ni jednom nisu palili sirenu !!! Kako ja sad deci da opišem taj osećaj a nije bilo sirene? :hhh:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kako sam? Treća nedelja na pušim, treća nedelja ne pijem kafu, uzela danas jedan (SAMO JEDAN !!!) red Milke i već me napali!! 

Umreću umesto sa osmehom na licu, sa željom  srcu! 
....eto kako sam....bar se sećam kako je to bilo lepooooooooooooo...zapaliti cigaru, meračiti kafu sat vremena i pojesti CELU čokoladu odjednom!! :hhh: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Sramota me pred sobom i pred predsobljem. Danas sam spavao do 4 poslepodne. :ajme:  Tako da sam sad, logično, naspavan. :lol: 

Prethodne tri noći sam spavao ukupno 6-7 sati i sinoć me tako stigao umor da ne mogu da vam opišem. Zaspao sam obučen i nepokriven, o skidanju sočiva nisam ni pomišljao, bez buđenja sam spavao 15 sati! :ajme: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Petak I opet ja :kez:

Volim petak i to skoro svaki... one pred seminar, ne volem :jok:

A ovaj petak mi je sav nekako zanimljiv.... 

Tokom nedelje sam uspešno peglala karticu u nedogled, 

spremam se u svatove sutra i moram priznati da baš iščekujem... 

Delila sam ovih dana sa mojom najboljom koleginicom i prijateljicom 

strahove, brige, uzbuđenje i izmešanu radost i tugu

jer udaje ćerku... 

Sutra idem da budem uz nju i podelimo zajedno taj događaj :)

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Joj Smuco :srce: sva sam se naježila čitajući šta te sve danas čeka. Sada mi uveliko uživaš. Zamišljam sebe u tvojoj situaciji i moju reakciju na svadbe. Tu se isplačem kao kiša :laugh: 

Lepo sam. Ne razmišljam mnogo o ponedeljku. Znam da moram, ili želim da budem najjača. Takva ću i da budem. Iako neću spavati celu noć, ni prvu, ni poslednju. Tamo gde idem, ne idem zbog sebe. Sve je rešivo - hvala Bogu.. tako da nema razloga za dramu. 

Slušam reklame sa TV-a i smejem se. Šta mi drugo preostaje.

Gledam rolku neobične boje, koja će još više da me otvori, pogotovo pod specifičnim osvetljenjem - večeras je red na nju :wub: (rolku bre!)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Još uvek sam prepuna izmešanih emocija... 

Juče je bio red suza, red osmeha... :) 

Ako ovako reagujem na venčanje koleginicine ćerke, 

šta će tek biti kad moji dečaci dođu na red :ufrci:

Gledam fotografije od juče i razmišljam kako je moja koleginica, 

kakve su misli, osećanja i sve ostalo sad, dan posle... 

Verujem, nije joj lako... 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...