Idi na sadržaj

Sitnica koja vas odvaja od drugih


Preporučene poruke

  • 3 sedmica kasnije...
  • Odgovori 166
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne odbijam seks. Nikada. Znam mnoge žene koje ga odbijaju svako malo, ili ga koriste da nešto dobiju, zaboravljajući da je seks divna igra u kojoj se uživa, seks nije sredstvo. Jedino kad odbijem seks

Nemam bolju temu a imam jako puno da izbacim iz sebe večeras, nemam pojma koji mi je. Sve neke nepovezane misli. Nemam običaj da dajem komplimente. Udenem ga samo kad to zaista i mislim, nemam tako

... mnogo se kurčim, jer znam da letim ... a da pri tome ne padam na niske grane - može mi se :)

  • 2 meseci kasnije...

Pre neki dan, dok sam sastavljala spisak knjiga koje zelim da kupim, skontala sam da su na listi sve knjige koje su pisane u nastavcima. A, i kad pogledam u policu sa knjigama, sve retko gde stoji pojedinacna knjiga, tacnije samo jedna knjiga od odredjenog autora.

Ono sto htedoh.. Kupujem knjige koje imaju nastavak, koje se ne zavrsavaju na jednoj knjizi i uglavnom kupujem sve sto nadjem od jednog autora, ako nadjem.

Kako mi je lepa polica sa ovim novim knjigama :trep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Popizdim kad mi neko kaze da sam slatka. To nije kompliment. Nisam slatka, ja sam lepa. Slatko je mace ili kuce, dete do 5 godina, ali ja nisam. Citala sam davno da se zene dele u tri kategorije: slatke, lepe i seksipilne. Kao, slatka je npr. Ris Viterspun, lepa je Ketrin Zita Dzons a seksipilna je (naravno) Andjelina Dzoli. E pa, odbijam da poverujem da postoji kategorija "slatko" za zene.

To jednostavno nije kompliment :beyond:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

a ja se slazem sa Starsicom

to "slatka" mi je ...ko kad ne mozes da pronadjes odgovarajucu rec pa se snadjes :lol:

a podseca me i na pricu o cipelama iz detinjstva

majka mi je kupovala cipele i nikad se nismo slagale oko izbora

s obzirom da sam ja zelela moderne a ona ,zena gradjevinac (moja majka vam je ko zenski Mrkonjic,najblaze receno - bila) insistira na nekim bakandzama

i donese mi cipele

i ja,kao,treba da se obradujem

a ja jok,nego pokunjeno gledam u njih :(

a ona kaze:Tople su !!!!

a ja popizdim....ne trebaju meni tople,svemujebem,nego skupe,sa stiklom.....:ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

... u svakom sranju trazim mirisnu notu ... Evo, npr. jutros ...oblacim se za okrsaj sa snegom: pakujem - majicu u gacice, potkosulju u hulahopke, bluzu u helanke, rolku u pantalone ...pa, dzemper preko. Autfit trokrilnog sifonjera ...ali ne, ja se ne skenjavam! ...'CicO moja, da te sad pojuri napaljeni mEnijak, ti bi bila bezbedna ko tunjevina u konzervi - bez otvaraca' :narcisa: ........... Pride 'izdvajajucim sitnicama' dodajem i kontrateZu: kada su moji u bedaku, ja se 'dignem'...bodrim, guram, ne dam (slicno onom kod straha, kad se svi utronjaju, budes ti hrabar, ako se svi qrce, ti racionalno vidis da je frka i drkCes) ... I tako, cekam da se mom digne, da bih ja mogla da 'odbolujem' svoje a dotle sam u 'stanju pripravnosti' :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

... vozim bicikL i vicem golubovima 'iiiiSSS ... iiiisss' :stid2: .... Ne chuci u meni goluboLjubac, jok, samo pokusavam da sacuvam zivu glavu u saobracaju ..... Ps. 1. otkazalo mi zvonce ... 2. U Pancevu golubovi ne yebu zivu silu da se maknu s puta ..... mutacija il' sta, nem'pojma :ufrci:

- - - Updated - - -

... vozim bicikL i vicem golubovima 'iiiiSSS ... iiiisss' :stid2: .... Ne chuci u meni goluboLjubac, jok, samo pokusavam da sacuvam zivu glavu u saobracaju ..... Ps. 1. otkazalo mi zvonce ... 2. U Pancevu golubovi ne yebu zivu silu da se maknu s puta ..... mutacija il' sta, nem'pojma :ufrci:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...