Idi na sadržaj

Sitnica koja vas odvaja od drugih


Preporučene poruke

kad svi miruju.. ja besnim

kad svi jurcaU.. ja se uDaVam

kad se svi zaebavaU.. ja se zapoŠljaVam

kad se svi udaVaU.. ja se razVod(nj)im

kad svi beŽu od kuće i zasnivaU r.odNos.. ja o5 rađam

kad svi snivaU o mirovini.. ja SE jurcam... i SE zaebavam

kad se svi penzionišU.. ja o5 za Snivam r.odNos

(jBt :hmm: sindrom "Anti MaliMujo VS sviTurCi" :lol:)

ima toga još.. al' mi to nisu "sitnice", pa nećem ovdi da ih naBrojaVam :muaahahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 166
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne odbijam seks. Nikada. Znam mnoge žene koje ga odbijaju svako malo, ili ga koriste da nešto dobiju, zaboravljajući da je seks divna igra u kojoj se uživa, seks nije sredstvo. Jedino kad odbijem seks

Nemam bolju temu a imam jako puno da izbacim iz sebe večeras, nemam pojma koji mi je. Sve neke nepovezane misli. Nemam običaj da dajem komplimente. Udenem ga samo kad to zaista i mislim, nemam tako

... mnogo se kurčim, jer znam da letim ... a da pri tome ne padam na niske grane - može mi se :)

  • 4 sedmica kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...

volim da grickam susenu hranu... Uglavnom ono sto je ljudima tvrdo, tesko za grizanje ili nedovoljno jakog ukusa, ja grickam polako, male komadice i jedem.

Tako, jedem izuzetno tvrdo i sasuseno suvo voce, rogac, komadice cackalice, delice papirnih listova, koru ili granje drveca, nekuvanu testeninu, caj iz limene kutije (cak i Uvin caj ima divne sastojke, o crnom caju, hibiskusu, sipku da i ne pricamo), peteljku od jabuke (ta se gricka barem sat vremena). Za jedenje kostica od jabuke sam razvio posebnu tehniku, smazem jabuku, kostice sklonim u ivicu usta, kao neki hrcak, i jedan po jedan ih uzimam na zub i pomocu jezika rastavljam na njene bioloske slojeve. ``Gulim`` i uzivam u raznim operacijama grickanja, cak i ukusima.

U vojsci sam bio car, delili su uz suvi obrok neku ciglu od smokava i suvih sljiva, tvrd kao djon od cipele, svi su pobacali. Ja lepo sakupio nenacete ambalaze i uvek sam toga imao za desert.

Zasto ovo pisem? Upravo sam shvatio da sam za mesec dana smazao celu kesu lekovitog caja od brusnice i hibiskusa. Negde sam zaturio kuvalicu, pa me mrzelo da trazim. Uzeo sam po kasiku suvog caja, 2x na dan, polako smazao, pa popio litru vode na njega. Sta mislite, je li delovao? :blink:

Izmenjeno od strane člana shumica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tvrdoglav sam i uporan do tačke autodestruktivnosti. Ako hoćete da me ubijete dajte mi zadatak koji želim da rešim, a ne mogu. Uvek sam govorio da je moj otac bio najtvrdoglavija osoba koju poznajem, ali ako ga ni u jednoj situaciji nisam nadmašio - u ovoj jesam. Nije sitnica, ali ne znam gde drugo sam sebe da iskritikujem.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Umem maIstorski da pRiznam kad poGrešim.

Ustanem

isprsiSim se

prOderem se na saf glas... i priznam.

Niko nume tako dOstojanstveno da priZna!..k'o ja!

Kad ja priznajem zemlja se trese, teorije se ruše, krivci se oslobađaju (svi odJednom počMu cvećem.. umesto trullim paradajsima

i uStajalim g.o.vnima da ih gađaju)

Znam da priznam, patotije.

:king:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 meseci kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Odgovarajući na temi od Sentandreji, setila sam se moje neobične ''navike''

da ne kažem da zaista imam oblik opsesivno-kompulsivnog poremećaja koji me ponekad i malko opterećuje, ali takva sam :beyond:

Volim da putujem, nisam puno toga obišla i posetila što mi je želja, ali se tome nadam...

Međutim, kada putujem, turistički (tu ne spada godišnji odmor)

volim da za sobom nosim jedan notes i foto aparat.

Sve što vidim i čujem tokom obilaska grada, ja zapisujem i fotografišem :uredu:

Posle, kada dođem kući, danima se zabavljam tim mojim notesom i podacima u njemu i sređujem ih u svojevrsnu malu priču.... :)

Tako da, kada bi sad htela i mogla, ponovo da obiđem te gradove, to bih uradila sama,

natenane... sledeći priču iz mog notesa :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...