Idi na sadržaj

Sitnica koja vas odvaja od drugih


Preporučene poruke

Jedna od mojih omiljeTih tema. Dopusta mi da pokazem koliko sam jedinstvena :lazy:

Mene ljudi generalno potcenjuju. Nema veze, kako sam odrastala skontala sam da ne vredi da se miljama preganjam sa budaletinama, kao sto sam umela i mogla ranije. Medjutim, umem jako nezgodono da reagujem ako mi neko potceni inteligenciju. Tako da.. Sve mi radi, inteligenciju mi ne diraj.

Sta vas to odvaja? :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 166
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ne odbijam seks. Nikada. Znam mnoge žene koje ga odbijaju svako malo, ili ga koriste da nešto dobiju, zaboravljajući da je seks divna igra u kojoj se uživa, seks nije sredstvo. Jedino kad odbijem seks

Nemam bolju temu a imam jako puno da izbacim iz sebe večeras, nemam pojma koji mi je. Sve neke nepovezane misli. Nemam običaj da dajem komplimente. Udenem ga samo kad to zaista i mislim, nemam tako

... mnogo se kurčim, jer znam da letim ... a da pri tome ne padam na niske grane - može mi se :)

Stvari koje me odvajaju od drugih ljudi jesu sve, samo ne sitnice. Možda je pogled na svet ono što stvara ponekad nepremostivu razliku. Taj pogled na svet čini potpuno nebitnim stvari oko kojih je većina drugih ljudi spremna žestoko da se uznemiri, posvađa, napadne. Druga stvar... uvek i svuda vodim računa o tome da nikoga ne povredim, koliko god je to moguće. Često viđam ljude nespremne da razumeju druge, da tolerišu druge. Prag tolerancije mi je ogroman.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...

Mislila sam da sam jedina koja ekran telefona brise o grudi, ali zeznula me Ela :smeh:

LM, citajuci neke postove i teme, zakljucila sam da sam od obaveznih lektira procitala mozda 5 knjiga, medju njima "Belu grivu" do pola, "Orlovi rano lete", "Kad su cvetale tikve", "Stranca" i "Prokletu avliju", i to je ono sto na prvu loptu mogu da se setim. Nikad mi nije bilo interesantno ono sto moram da citam.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da 'odvoji', pomeri - mali prst na stopalu, m? Mislim da sam retkos' :narcisa: Lm, spominjala sam fatalan udarac o ragasto, i prebrojavanju zvezda....ali i da je prstic od tog doba vrlo poslusan - levo - desno ...msm, kad ja hocu, a ne da se sam setka. Ono, mozda ga povedem u cirkus da svi vide sta ume ...inaCe se obuvena ne razlikujem od ostatka populacije :vez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja mogu hhhk.gif samo kod mene je bio fatalan pad sa višnje umesto udarca u ragasto hhhk.gif

Tokom padanja sam brzo razmišljala šta je najbolje ako slomim. Ako padnem na sedalicu neće valjati ode kičma...ako padnem postrance ode ruka, a pos'o čeka...te sam se dočekala na prste od noge pa tako stradali mali, domali i srednji psti na levoj nozi. Izvrnula sam ih za 90 stepeni-tamo gde im nije mesto hhhk.gif Bolelooooooooooooooo...ne pitaj. Od to doba mali prst šeta kako hoćeš hhhk.gif

Imam ja još puno takvih bisera. Između ostalog jedan od bisera je taj da mogu tako da izvrnem rame da napravim rupu ispod lopatične kosti i same ruke hhhk.gif (taman za klikere) hhhk.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Imam miliJona (aviJona kamoJona) mladeža.

Ti lepotani i lepotitze su skoncentrisani uglavnom na vrat(ić)u i po poPrs_juuu 14cf2140.gif

Pitaju me ponekad (isto glupo pitanje) " Šta ti znache ti mladeži?"

A ja im u istom "ritmu" odgovorim.. "Eee, aj mućnite malo glupačama. Šta mogu mladeži da mi znače 7b13c9ec.gif nego mlados'.

jbt.. Izbija mi mlados' na svaku poru :lol::lol::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...