Sign in to follow this  
Followers 0

Sitnica koja vas odvaja od drugih

167 posts in this topic

Posted · Report post

Jedna od mojih omiljeTih tema. Dopusta mi da pokazem koliko sam jedinstvena :lazy:

Mene ljudi generalno potcenjuju. Nema veze, kako sam odrastala skontala sam da ne vredi da se miljama preganjam sa budaletinama, kao sto sam umela i mogla ranije. Medjutim, umem jako nezgodono da reagujem ako mi neko potceni inteligenciju. Tako da.. Sve mi radi, inteligenciju mi ne diraj.

Sta vas to odvaja? :)

Posted · Report post

Stvari koje me odvajaju od drugih ljudi jesu sve, samo ne sitnice. Možda je pogled na svet ono što stvara ponekad nepremostivu razliku. Taj pogled na svet čini potpuno nebitnim stvari oko kojih je većina drugih ljudi spremna žestoko da se uznemiri, posvađa, napadne. Druga stvar... uvek i svuda vodim računa o tome da nikoga ne povredim, koliko god je to moguće. Često viđam ljude nespremne da razumeju druge, da tolerišu druge. Prag tolerancije mi je ogroman.

Posted · Report post

Savršena sam u svojoj nesavršenosti :cica:

za mene mali korak, a veliki za čovečanstvo :hahaha:

konkretno: izvrtanje kmeza u kez :)

Posted · Report post

Izbegavaću na sve moguće načine linkove male Sunflower.

:sunce:

Posted · Report post

U određenoj mjeri (normalnoj) patim od opsesivno kompulzivnog poremećaja. :beyond:

Posted · Report post

... najbolje funkcionušem u Kaosu, ali zato... kada me stigne sve... :osmeh:

Adrijan likes this

Posted · Report post

Ne znam da li su ove dve stvari povezane jedna s drugom :kez: :

- tolerantna sam u ... mozda i previse

- sto rece lenjivica:

Osedela sam pre svih mojih vrshnjaka

Sitnice ili ne, to je nesto sto me izdvaja bar od ovih iz blize okoline.

Posted · Report post

Ne postoji čak ni ta najmanja sitnica koja me odvaja od drugih ljudi, potpuno sam uobičajen, jednostavno dosadan koliko sam običan :lazy:

Posted · Report post

...nosam 'otvoren' kisobran i po sat vremena, po prestanku kise ............nosim suncane naocare i po sat vremena, po spustanju mraka ...bice da sam rasejana ...........(ili luda) :hmm: ali prepoznatljiva po tim sitnicama :stid2:

Posted · Report post

Volim kad me neko pita "sta mislis o meni", pa mu saspem surovu istinu u feJs :lol:

Odvratna sam :narcisa:

lenjivica and Valter like this

Posted · Report post

Obozavam mostove, posebno da se vozikam kolima po njima. Ali, mnogo vise volim da posmatram reku dok preko mosta prelazim. I koliko god da je reka plitka, kad ima most, uvek odaje utisak nepregledne dubine, sto mi je jos intrigantnije. Obozavam moste i reke.

shumica likes this

Posted · Report post

Mislila sam da sam jedina koja ekran telefona brise o grudi, ali zeznula me Ela :smeh:

LM, citajuci neke postove i teme, zakljucila sam da sam od obaveznih lektira procitala mozda 5 knjiga, medju njima "Belu grivu" do pola, "Orlovi rano lete", "Kad su cvetale tikve", "Stranca" i "Prokletu avliju", i to je ono sto na prvu loptu mogu da se setim. Nikad mi nije bilo interesantno ono sto moram da citam.

Posted · Report post

Da li neko moze da 'odvoji', pomeri - mali prst na stopalu, m? Mislim da sam retkos' :narcisa: Lm, spominjala sam fatalan udarac o ragasto, i prebrojavanju zvezda....ali i da je prstic od tog doba vrlo poslusan - levo - desno ...msm, kad ja hocu, a ne da se sam setka. Ono, mozda ga povedem u cirkus da svi vide sta ume ...inaCe se obuvena ne razlikujem od ostatka populacije :vez:

Posted · Report post

Ja mogu hhhk.gif samo kod mene je bio fatalan pad sa višnje umesto udarca u ragasto hhhk.gif

Tokom padanja sam brzo razmišljala šta je najbolje ako slomim. Ako padnem na sedalicu neće valjati ode kičma...ako padnem postrance ode ruka, a pos'o čeka...te sam se dočekala na prste od noge pa tako stradali mali, domali i srednji psti na levoj nozi. Izvrnula sam ih za 90 stepeni-tamo gde im nije mesto hhhk.gif Bolelooooooooooooooo...ne pitaj. Od to doba mali prst šeta kako hoćeš hhhk.gif

Imam ja još puno takvih bisera. Između ostalog jedan od bisera je taj da mogu tako da izvrnem rame da napravim rupu ispod lopatične kosti i same ruke hhhk.gif (taman za klikere) hhhk.gif

Orion Lady and bigrancer like this

Posted · Report post

Svake godine, poslednjeg radnog dana pred godišnji odmor, kako uđem u stan, skinem sat sa ruke i ne vraćam ga na ruku dok ne prođe godišnji odmor.

Otkrila sam da mi tako odmor duže traje :kez:

Da mi to jako prija.

Ne mislim na vreme, svaki dan mi je lep a godišnji mi duže traje :lol:

Posted · Report post

Imam miliJona (aviJona kamoJona) mladeža.

Ti lepotani i lepotitze su skoncentrisani uglavnom na vrat(ić)u i po poPrs_juuu 14cf2140.gif

Pitaju me ponekad (isto glupo pitanje) " Šta ti znache ti mladeži?"

A ja im u istom "ritmu" odgovorim.. "Eee, aj mućnite malo glupačama. Šta mogu mladeži da mi znače 7b13c9ec.gif nego mlados'.

jbt.. Izbija mi mlados' na svaku poru :lol::lol::lol:

Duga 12 likes this

Posted · Report post

Imam i ja milionče mladeža. Nema nijedan dio mog tijela na kom ih nemam. :zakletva:

Posted · Report post

He kada smo kod mladeza,ja imam jedan mali na stomaku i vise nigde :smeh: Bash cudno.

Posted · Report post

jupiiiiiiii znači nisam jedina 7fe36364.gif nisam jedina 7fe36364.gif ... mlada :lol:

plesachice, sestro.. oTpleši i pa'ni mi na mladež :lol::lol::lol:

to nam je sreća 4fefcd44.gif

Posted · Report post

Mislila sam da sam jedina koja ekran telefona brise o grudi, ali zeznula me Ela :smeh:.

A ja moj brisem o guzicu..jbg ko sta ima, sa sisama slabo stojim..:lol:

Najbolje kad to uradim nA plazi, pa ga(telefon) jos vise umuljam od maslinovog ulja s kojim je guza namazana..:ajme:

Smucalica likes this