Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 2 sedmica kasnije...
  • Odgovori 398
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Dete mi jutros polagalo pismeni za B kategoriju. <--- Ponosni otac. Kao, nije mi ništa, a srce oće da iskoči.

Krenuo sam kuci, ali...pukla mi pedala i spao lanac, sleteo sam u kanal, ali nisam nista slomio..izgubila mi Zvezda i gladan sam..nemoj da brines ako mi se ugasi i mobilni, puca mi baterija..kad dodje

Ćera...

Zakačene slike

"Draga evo zanimljive informacije, mozda si zainteresovana: Nas saptac psima, Dejan Miletic ili Dejaago Maximillian (tzv. "srpski Cesar Millan"), dolazi u NS. Odrzace tribinu 21. decembra, u 13h, u predavaonici broj 5, na Poljoprivrednom fakultetu u Novom Sadu. Vise o njemu imas na: www.saptacpsima.com

Ili pretrazi YouTube. Pozdrav svima, a tebi CMOK!

M...."

Moja sekana od ujaka..inače asistent na vet. fakultetu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

"Imam kabal za laptop ali mu je ulaz za uticnicu za americku struju,pa mi treba onaj beli nastavak za nase uticnice tj nasu struju. Jel znas gde to da kupim?"->koleginica sa posla

:ajme::hhh: :hhh:

Reci ti kolezinici da slučajno ne zameni SAMO "ulaz" na kabelu, jer će laptop da joj propuši!!! Američka struja je duplo sporija od naše, samo 110 voltova, tako da će se laptop veoma iznenaditi kada mu struja uđe sa 220 volata! :zakletva:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...