Idi na sadržaj

Da li biste oprostili prevaru ?


Preporučene poruke

da li je veće prevara kada sam sa svojom partnerkom, a mislim na drugu

ili

kada odem kod neke druge, a mislim na svoju partnerku

neko bi rekao ... nerešeno ...

ako idem kod druge i uživam sa njom to samo znači da je onoj prvoj odzvonilo, da je došao kraj i da je pitanje vremena kada će sve da pukne i iscuri

a ovde je pitanje jednostavno ... da li biste oprostili prevaru

Izmenjeno od strane člana katamaran
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 189
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ako bi sex mog muškarca sa drugom ženom posmatrala kao prevaru.. ne bi mu oprostila nikad. Bolje da mi se na oči ne pojavljuje i ne pita ništa... a kamoli da mi kamči i isKa oproštaj. Za to nek ide

Ne. Bez izgovora,kalkulacija,vaganja tipa šbb-kbb.Tako je to kad volim...bez rezerve i bez usputnih kresova,kako je neko već naveo na temi. Istina,nikad ne znamo šta nam život nosi,al sve i da zamis

Ne znam po čemu je prevara tako veliki događaj da ništa ne bude isto i da prouzrokuje velike probleme. U proceni situacije uvek treba poći od mogućnosti da se mi nađemo u istoj. Da li biste vi želeli/

Naravno da nije bitno ko će koga da *ebe, kada posmatraš iz pozicije onoga kome se omaklo, ali ako gledaš sa druge strane onoga ko je prevaren tim omicanjem, kako biste se vi izrazili, nije baš isti osjećaj, zar ne?

Ili ste svi vi od kamena, pa dozvoljavate muževima/ženama/momcima/djevojkama da im se omiče svako malo? :lazy:

Mogao bih da oprostim prevaru, ali nisam toliko moderan da je praštam svako malo, jer ako se omakne jednom omaćiće se ponovo? Onda je to srećan brak/veza, je l'?

Poznajem nekoliko parova koji su prevarili ženu/muža da bi im malčice prodrmali kavez, poslije toga djeluju svi kao savršeni parovi, uz malo samokritike i taj neko ko je s*eb'o stvar, pa je prevara uslijedila, može da shvati da je pogriješio :kez;:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako bi sex mog muškarca sa drugom ženom posmatrala kao prevaru.. ne bi mu oprostila nikad. Bolje da mi se na oči ne pojavljuje i ne pita ništa... a kamoli da mi kamči i isKa oproštaj.

Za to nek ide kod popa :ljutko: ebali ga i pop i oproštaj (:lol:)

but.. :roll:

ja na to njegovo gibanje (to opa cupa, dinge dange i rke koke :hahaha: s'drugom ženskom) uopšte ne gledam kao "prevaru"

niti to njegovo pražnjenje (k'o kad grom sruchi svoga jElektricitetA u recimo neko drvo :lol:) uopšte nazivam "prevarom"

nit pak taj šljUs (ko vulkan kad proključa pa šljasne lavu i u nebesa i na sve strane oko sebe) doživljavam kao "prevaru".

Muškarac će uvek imati u svom biću i onog divljaka.. (neinteligentnog) pećinca.

Ili ako ga posmatramo kao životinju - imaće u sebi uvek onog naqrchenog lava.

Žena je ta koja je izmislila i brak.. i vernost.. i još svašta neštA koješta

To priroda nije tako regulisala.

Molim lepo

Muškarac može da "spava" sa pet.. sa deset žena..recimo, na putu od posla do kuće*.. a da pritom ne voli ni jednu od njih.

Može da se zakune (i da to stvarno bude istina) da voli samo onu koja je kod kuće*

I da samo sa njom želi.. život, budućnost, dom.. decu.

To što će neku (jer ima odlično dupe ili big boobiS) prevrnuti na leđa.. uopšte ne znači da ne zna šta je ljubav

da je pogubio kompas

da je svinja

i kreten

i da svoju žen(k)u ne voli.

Tako da.. kategorija VERAN MUŠKARAC.. ne postoji.

Koja to shvati što pre - shvatila je sve.

Koja ne shvati izvolte 3a96ebfb.gif razvodite se

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako osetim da jos uvek ima ljubavi izmedju nas dala bih mu drugu sansu. Neko ce mozda reci kakva je to ljubav kod njega ako te je prevario? Pa zavisi koji je razlog i sa kakvim obrazlozenjem staje pred mene, a jos je vaznije nacin na koji ce se potruditi da povrati moje poverenje. Da, sigurno bih se u takvoj situaciji zapitala gde sam pogresila, trazila od njega da mi kaze i ukaze na moje greske i propuste koji su ga naveli na prevaru. Niko nije savrsen, jel? Ako zaista nema opravdanog razloga (namiren je na svim poljima kako valja i dolikuje :kez: ), sansa mu je data. Sve ostalo je na njemu, kako ce i sta uraditi...

Poznavajuci sebe, trebao bi zaista dobrano da se potrudi jer kad jednom izgubim poverenje ( pa i u prijatelja) potrebno je puno vode da protekne kako bi se ono vratilo. A dokaz moje ljubavi i zelje da nastavimo dalje je sansa koju sam mu pruzila.

Naravno, ima i tih i takvih hopa-cupa muskaraca (pa i zena u krajnjem) kojima je vernost izvadjena po rodjenju ali oni se daju lako namirisati. Ona/on koji “udje u kolo” ili ti se zatreska u takvog/takvu nek’ radi ono sto misli da je najbolje za nju/njega. Good luck! :cvike:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pošto me životni vetrovi nemislosrdno šibaju, pokušavam da širim svoje vidike i da razne stvari sagledavam iz više uglova. Svi znamo da, jelte, nisam oženjen niti sam imao veze višegodišnje veze, zamoliću vas koji ste konzumirali jedno i(li) driugo da mi pojasnite:

koji je to razlog-opravdanje-objašnjenje zbog koga biste mu/joj oprostili

ako jeste, kako posle toga

i da li sve ostaje isto?

Možda sam posesivni kreten, ali ne mogu da zamislim sebe kako kažem "nema veze, šta je bilo, bilo je" i slično.

Isto tako, mislim da je vernost ustvari izbegavanje stuacija koje te mogu dovesti u iskušenje. Mislim, niko od nas više nije dete, i obično možemo da procenimo u kom pravcu stvari mogu da odu (osim u izuzetnim situacijama koje se stručno zovu "ljubav na prvi pogled", ali to ne računam u prevaru), i ako je već tako, onda je jasno da je predumišljaj postojao. Nije isto otići sa nekim na sladoled u po bela dana ili recimo na finu muziku sa sve alkoxolom i ostati do sitnih noćnih sati. Evo, mogu da dam prilično svež konkretan primer: dok sam onomad bio srećan sa prekograničnom plavušiCom, izbegavao sam svaki live kontakt sa moderatorkom Marom. Jeste da je ona totalno asexualna i da smo prvi put pričali o globalnom zagrevanju, krizi na bliskom istoku, spasu kraljevskih pingvina i sličnim temama od svetskog značaja, ali ko zna šta bi moglo da se desi sledeći put - možda bi se preobratila u mačketinu sjajnih očiju koja me ne bi ostavila na miru dok me ne zloupotrebi, a šta bi bilo onda? Ne bih više mogao da pogledam malecku u njene plave okice i da joj kažem kako je moja. Ili bih mogao, a onda bi se sto posto ispovraćao na svoj lik u ogledalu. Ustvari, čuvajući nju, čuvam i sebe, jer kad nekog voliš, ali stvarno voliš, on postane deo tebe, i ako ga izneveriš, izneverio si sebe samog, a ako izneveriš sebe samog, šta ti na ovom svetu ostaje?

Znam da zvučim glupo i naivno.

:pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, da...ipak se nadje neko - zbog koga se osetim normalna (forumski, jelte). :strikeraj:..............Zbog toga sto mi kaze 'Ti si MOJA' (a nije me ni kupio, ni nasledio, a ja osecam tu pripadnost). Zato sto sam ja ta koja ga cacka za 'slobodnije, sire vidike braka-seXa', a on je klasicna konzerva. Zato sto osudjuje i moralise za one koji su bili 'varalice'. Zato sto govori da 'ima da me nema' ako ja to uradim (a ja mu davnih dana obecala masnu sodu - i on to jos uvek pamti i spominje :stid2:) .............. Zbog toga, i zbog jos puno toga - ne bih oprostila. .............. 'Zivot je jedan' mi je najlicimerniji izgovor za prevaru. Svakako, NE znam sta me 'sutra ceka'' da li ce zivot da me demantuje, ali znam da 'oprastanja' ne bi bilo ...svako bi dobio 'drugu sansu' - ali sa nekim drugim. Fer i posteno, zar ne? :naklon:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

.............. Zbog toga, i zbog jos puno toga - ne bih oprostila. .............. 'Zivot je jedan' mi je najlicimerniji izgovor za prevaru. Svakako, NE znam sta me 'sutra ceka'' da li ce zivot da me demantuje, ali znam da 'oprastanja' ne bi bilo ...svako bi dobio 'drugu sansu' - ali sa nekim drugim. Fer i posteno, zar ne? :naklon:

Jasno, kao dan :uredu:

Muškarci kao bLudni... žene kao verne...

O čemu pričamo onda?

ELA, sviđaju mi se tvoje suptilne i nežne metode aka masna soda... :treptrep:

Zaboravila sam već, to davno beše...

šta sam suprugu obećala ukoliko dođe do...

prevare...

Čekaj... ko tu koga vara?

U slučaju da sam ja ta, koja vara, koga varam, sebe ili njega?

Neću zameriti ako mi nakačite ukrasne prideve tipa sebičluka, ljubomore i kojekavih šitova.

Ne... to nisam ja...

a i on... priznao ili ne... a znam kako diše.... uradi, napravi...

prevari prevaru prevarom :lol:

Nema šta više, a ni manje da traži u životu... barem ne mom... :sutoguz:

Nije moje da praštam... lepo je rekla Glišava... kod oca.. popa.. pa na ispoved...

Moje jeste da pređem, ili ne pređem, preko iste.

Ne prelazim, jer u prevari vidim laž... privid... full foL.

Žao mi je, ali i nije, moj prag tolerancije na laž, je na nultom podeoku.

Molim Vas, nemojte da mi skidate ružičaste naočare :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta ko smatra prevarom čisto je individualna stvar...

Nekome je to i flertovanje...

Ja neću o opštim mestima nego o ličnom stavu.

Kada bi mi moja draga došla i rekla...čuj bila sam tamo i tamo...desilo se to i to jer su se jednostavno "sklopile neke kockice".............oprostio bih.

Zato što znam NAS, zato što mnogo pričamo o izazovima života....zato što ne želim da me laže...

Ne bih oprostio da neki drugi muškarac zauzme moje mesto u njenim mislima, da sedi sa mnom, a misli na njega...da se zaljubi i da joj on bude važniji od mene.

A ako nadje muškarca koji je njoj "sve što sam ja i mrvicu više" neka bude njegova...ali onda nas dvoje više nismo zajedno...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih.

Mada ni ne razmatram mogućnost,nema potrebe.I ne očekujem da se meni brljavljenja praštaju.Ne razmatram mogućnost,nema potrebe.

Varati se i ne može ako si u nečemu što te ispunjava i čini kompletnim,ponosnim na ono što imaš i onoga koga imaš.

Ako se tako šta dešava onda je to stvar odsustva ljubavi a potom nedostatka hrabrosti da se sa prošlosti raščisti i pojedinih elementarnih ljudskih vrlina.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prevare mogu biti različite i samim tim i različite težine su...

Sama fizika je jedno, ali ako se tu upetljaju i emocije, pa...

neki drugi muškarac zauzme moje mesto u njenim mislima, da sedi sa mnom, a misli na njega...da se zaljubi i da joj on bude važniji od mene.

to je već sasvim druga priča :uredu:

Onu prvu prevaru, kad je u pitanju samo seks zbog radi seksa je samo stvar trenutne potrebe i to mi je bzvz ( što ne znači da bi prešla preko toga), ali ako se u sve to upetljaju i emocije, onda takva prevara vodi razilaženju... definitivnom razilaženju... tu nema govora o opraštanju :jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja ovu temu dozivljavam kao najintimnije izosenje stavova (samo tako i vredi, zar ne?), a ne kao nametanje licnog misljenja kao nekog opsteg pravila.

"Opstih pravila", normalnog i nenormalnog u ljubavi nema.

Opste i normalno je samo ono sto dvoje u ljubavi "izglasaju" kao pravilo njihove ljubavi.

Za one koji "ne prastaju" ne bih voleo da dodju u situaciju provere tog stava, kao ni za one "koji prastaju" sto ne bih voleo da se uvere da su se zeznuli u proceni.

I svaki par je par za sebe. Imam u okruzenju jedan par. Mladalacka veeeelika ljubav...deca sjajna...ljubav zamrla, on poceo da pije....ona se okrenula ljubavniku za koga muz dugo nije znao. A onda je naslutio...promenio se...ostavio alkohol...ponovo poceo da joj svira gitaru...da bude sarmantan, zabavan, pozrtvovan prema porodici...

Povratili su sve izgubljeno. Oboje su napravili neke izbore i ostali zajedno.

Ni jednog momenta nju nisam osudjivao, niti njega zalio. Samo mi je na kraju bilo drago sto su se "setili" kako i koliko umeju da se vole...

"Niko ne zna sta je izmedju muskarca i zene, do njih dvoje"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da ja ne mogu da prevarim partnerku. Mogu da joj budem neveran, ali prevariti mogu samo sebe.

I šta znači oprostiti?

Kao "pu, pu, pu", ničeg nije bilo, nastavljamo kao da se ništa nije desilo?!? Ma hajde, takvo šta ne postoji. Ni u hrišćanstvu. Sve se pamti. Ožiljci podsećaju. Jedino vreme i nove bore i ožiljci koje vreme nosi mogu da izblede uspomene na one stare, ali oprost ne postoji. Pitanje je samo da li je moguć dalji zajednički život. I kakav.

E sada i konkretan odgovor.

Partnerki (devojka, verenica, supruga) ne bi oprostio. Bez velikih scena i objašnjenja, potrudio bi se da se što pre ispozdravljamo. Normalno, zanimalo bi me "zašto", ali nije neophodno da znam, jer se o tome treba razgovarati pre. Trebala je razgovarati, zamoliti, tražiti zajedničko rešenje za njene potrebe. Ako to rešenje ja ne mogu da joj pružim, onda je normalno da ga traži sa strane. Tada bi i zajedno zaključili da nismo jedno za drugo. Ali ako ona zadovoljenje potreba potraži bez mog znanja da te potrebe uopšte i postoje, onda ćao.

Spominju se tu neki jednokratni susreti. Msm, bezveze. Lepo je to neko ovde rekao, ako sam namiren kod kuće, neću ždrati fast-fud okolo. Moram da se osvrnem i na Glišino pisanije. Veoma (po običaju) i slikovito i tačno, samo što bi ga ja u moje ime malo dopunio i modifikovao.

Imam oči i ne mogu da ne gledam. I tačno je da mi se od posla do kuće (nekada) digne pet, deset puta na žene koje ne volim. Ali ako sam krenuo kući, gde me čeka ona koja želi i može, nema šanse da zalutam. Ali ako znam da pomoć i saradnju kod kuće neću dobiti, onda to nije prevara. Dobro, tada se postavlja pitanje šta još radim sa njom, ako nema pomoći i saradnje za zadovoljenje svih potreba. No i na to imam odgovor, ali nekom drugom prilikom. I ovo je predugačko za većinu čitalaca.

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da,pre svega,mora postojati razlog za prevaru.Očigledno je da se to svodi na da ono što nedostaje počinje da se traži sa strane.Po meni je poštenije razgovarati.Videti koju težinu sve to ima.Koliko se gubi,i ko pati.I onda,ljudski raspraviti,i rešiti problem.Rešenje nije bežanje,niti ostanak uz ignorisanje.Svi smo različiti.Činjenica je da se preko toga jako teško prelazi,to boli.I nakon toga uvek ostaje sumnja u drugu stranu...Jako pipava i osetljiva tema...I ne mislim da prevara sama od sebe eto "mož' da se desi",to se mora planirati.Ipak smo mi veoma svesni svojih misli i postupaka,tako da tvrdim da prevara ne može "slučajno" da se desi.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

mislim da se prevara precenjuje

jedno je kontinuirano varanje (mislim da svi odmah pomile na to) a drugo usputna,neplanirana prevara

ova prva je znak da nesto ne stima,i ne bih ja tu nista popravljala

ova druga - pih,jaka stvar! jednokratna kres varijanta mi je benignija od loseg ophodjenja prema mojim drugaricama ,na primer....i da,kres moze da se desi...sta ima tu da se planira?!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

jedno je kontinuirano varanje (mislim da svi odmah pomisle na to) a drugo usputna,neplanirana prevara

:ok: Baš tako. Varanje je smišljeno, u kooperaciji sa lažima..prosto te neko pravi budalom. Prevara se može desiti...alkohol, loš momenat u životu, desi se svakome. Ja bih oprostila i ne bih išla sa osvetom, to se i meni može desiti i svakome. Mogu da razdvojim emocije od fizičkog :neznam:. To ne znači ni da ću ići i tražiti đavola, niti ću očekivati da partner to radi, ali ako se desi, neće biti kraj svijeta, i nije ni bio. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

pa mozda i moze ali u mom slucaju recimo nije bila

je l znacilo nesto? jok

jel bio dobar seks...sta znam,ne secam se...

nikad se nisam opterecivala pitanjima da li me neko vara,gde je sad,s kim je sad,zasto kasni,da li laze,sta krije,sta mulja,da li da ga proverim........

pa to rade curke i ocajnice

racunam:ne delimo kucu i imanje,nisaM otvorila firmu na njegovo ime,nemamo decu ,nisam mu uplatila kintu na racun da opere ....znaci,nas dvoje osim emocije koju delimo nemamo nista sto bi nas silom drzalo u vezi

ako je sa mnom - znaci da mu je stalo

kad nekom postane svejedno - taj treba da ode

i tacka

sta ima da se smaram oko toga da l` je nekom metnuo ....

Izmenjeno od strane člana Goga
citat
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa ja govorim o prevari koja se desi...omakne se ...ne govorim o konstantnom ševuckanju iza mojih leđa, to je već ozbiljniji problem koji zahtjeva kratak postupak.

Znam da je teško shvatiti sve to...ali sigurna sam da je i ovdje većina žena oprostila slične stvari, i nikoga nije bolila glava poslije toga. (mnogo)

Ako ćemo navlačiti mak na konac i živjeti u konstantnom strahu, ma kome to treba...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mogu da razdvojim emocije od fizičkog :neznam:.

Znaci teoreticki.. ako je spavao sa tvojom najboljom prijateljicom ili sa vise njih (samo jednom) jer se napio/nije znao sta radi/bla bla... ti bi mu ''oprostila'' tj. bila i dalje s njim jer je islo za one night stand bez emocija ili.. ?

Zamisli da tvoj buduci momak procita ovo tvoje pisanje.. pa objesila si samu sebe u startu.. :)

p.s. Nema te prevare koja se omakne jer ljudi rade ono sto zele, alkohol je samo jeftin izgovor za takve kukavice i nista drugo.. ;)

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znaci teoreticki.. ako je spavao sa tvojom najboljom prijateljicom ili sa vise njih (samo jednom) jer se napio/nije znao sta radi/bla bla... ti bi mu ''oprostila'' tj. bila i dalje s njim jer je islo za one night stand bez emocija ili.. ?

Sad se možemo do sutra naklapati šbb kbb, jer isto toliko ima varijanti i za situacije kada te ne vara, a pije ti krv na slamčicu, ali heej...dobar je...ne vara. :roll:

Zamisli da tvoj buduci momak procita ovo tvoje pisanje.. pa objesila si samu sebe u startu.. :)

A da ja brinem o tome? :)

Kad s nekim pričaš otvoreno i stalno, stvari uvijek izađu na bolje. Oni koji se kunu da neće nikada prevariti obično pokleknu prvi...valjda ne mogu podnijeti pritisak svojih obećanja. Najbolje je sve opcije ostaviti otvorene, pa kad se desi nešto rješavati.

One kojima popustiš povodac malo više obično sami idu uz nogu. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sad se možemo do sutra naklapati šbb kbb, jer isto toliko ima varijanti i za situacije kada te ne vara, a pije ti krv na slamčicu, ali heej...dobar je...ne vara. :roll:

Ima varianti kolko hoces na ovom svjetu, al ovdje se prica o prevari. Ne znam jel pricas u svoje ime il u ime onih sto imaju takve osobe kraj sebe ali.. osoba koja sebi dozvoli da ju jedna osoba vara/pije krv, onako zesce svaki dan/sta god drugo iz bilo kojeg (glupog) razloga i za to koristi (jadna) opravdanja aka alkohol, inace je dobar, dobar je s djecom, necu naci boljeg, itd. ..jadna je ta osoba..

Najbolje su mi one/oni koje ljudi prevare/pretuku (vise puta) ili sta ja znam sta sve pa one opet kazu.. a sta cu, volim ga.. da, da.. sigurno te i on voli.. 100% :lol:

A da ja brinem o tome? :)

Kad s nekim pričaš otvoreno i stalno, stvari uvijek izađu na bolje. Oni koji se kunu da neće nikada prevariti obično pokleknu prvi...valjda ne mogu podnijeti pritisak svojih obećanja. Najbolje je sve opcije ostaviti otvorene, pa kad se desi nešto rješavati.

One kojima popustiš povodac malo više obično sami idu uz nogu. :)

Kao prvo, ne bih ja mjesala to ko prvi klekne i prevari i ko ne jer kao sto kazu.. nikad ne reci nikad al ovdje je govora o oprastanju prevare.. ja ne bih o statistiki jer ni ti ni ja ne znamo jel to tako il nije i ono o otvorenom razgovoru i iskrenosti.. sve je to ok, al pitanje je dal zbog toga stvari izadju na bolje.. jedino ako ti smatras to, da ti je priznao, da te prevario toliko dobrim (jer je bio iskren), da usput zaboravis sta je uradio.. :lol: a sto se otvorenih opcija tice.. pa kakve veze vi to imate? :lol: Ja ne bih u zivotu usla u vezu gdje postoji ta opcija i taj ''ako se desi''. Pa valjda se zna sta se smije i sta ne? Zna se sta sljedi ako se desi nesto poput prevare, bar kod mene pa bila to prevara za jednu noc, dve il 365. Jos uvijek je prevara.

+ ako bi ja bila za takav nacin ''popustanje povodca'' kupila bi sebi jos jednog psa, a ne imala momka. ;)

Jebes takvu vezu, ako trebas koristit taktike da ti covjek ''ide uz nogu'' tj. ostane vjeran i ako je to jedini nacin da ti ostane vjeran. Biti vjeran nije obecanje koje das nekome il odluka, vec bi trebalo biti odraz onog sto osjecas prema nekoj osobi.. Ljubav, postovanje i sve tako i tu za prevaru nema mjesta..

I ne znam ko ce da brine o tome ako ne Ti? Pomalo je zalostno znati, da tako mlada cura kao sto si sama razmislja ovako jer zasto bi ti to oprostila nekome jer ga volis (il sta ja znam zasto), kad on nije mislio na tebe kad je to uradio? Jedino ako si i ti od onih sto su, ne znam kako da kazem drugcije :), skloni prevari.. e onda razumem.. ne tebe, vec tvoj stav. :ok:

Dodajem..

Da li biste vi želeli/očekivali da vam partner oprosti neveru koja se dogodila jednom i neće nikad više jer ste se pokajali?

Mozda ce zvucit malo, ne znam ni sama kako ali da se to desi.. da ja njega prevarim i on meni oprosti to (u smislu da bi jos uvijek htjeo da bude sa mnom u vezi) - ja bih ga prva nazvala budalom.. jos jer sam ja od onih cudnih ljudi koji ne mogu tek tako bit s nekim, pa onda s drugim, pa opet s ovim.. kad jednom pukne pa makar to i prevara bila, nista vise isto nije.. nit ce bit..

Izmenjeno od strane člana Orion Lady
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...