Idi na sadržaj

Da li biste oprostili prevaru ?


Preporučene poruke

  • Odgovori 189
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Ako bi sex mog muškarca sa drugom ženom posmatrala kao prevaru.. ne bi mu oprostila nikad. Bolje da mi se na oči ne pojavljuje i ne pita ništa... a kamoli da mi kamči i isKa oproštaj. Za to nek ide

Ne. Bez izgovora,kalkulacija,vaganja tipa šbb-kbb.Tako je to kad volim...bez rezerve i bez usputnih kresova,kako je neko već naveo na temi. Istina,nikad ne znamo šta nam život nosi,al sve i da zamis

Ne znam po čemu je prevara tako veliki događaj da ništa ne bude isto i da prouzrokuje velike probleme. U proceni situacije uvek treba poći od mogućnosti da se mi nađemo u istoj. Da li biste vi želeli/

Ili ti mene ne čitaš pažljivo ili se uopšte ne razumemo. :)

Ako ima drugog u mislima onda definitivno više nije moja.

Ako je imala nekog fizički, telesno...preko toga lakše predjem nego preko prvog.

A imam i pitanje...još mnogi su pored mene imali slično mišljenje kao ja, i sve redom dame...zašto si citirala samo mene? :)

Moje muško mišljenje "mimo sveta" bode oči? :) Što ne lupam pesnicom o sto i nisam izričit da bi je ostavio ako joj se samo desi nešto tako?

...i dalje mi nije lepo :beyond:,ne brini razumela sam.

Što je problem ako te citiram?I nisam samo tebe tek da se zna...što se pažnje tiče.

Ako je neka frka,neću više tite mi :) Sa damama imam prilike uživo da ćaskam...

Možda smo mi u problemu a da ja to ne znam?

kako god ponoviću već odavno istrošenu rečenicu:forum služi za razmenu mišljenja...e sad ako ti ne želiš sa mnom da ga razmenjuješ,lepo to kažeš i gotova stvar.

Da li neko lupa pesnicom o sto,il je fin,a pritom ima dvostruke aršine,meni isto.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kako ćeš biti siguran šta je od toga zbilja? Prešao bi preko oba, a kako bi dalje bilo?

Aman žene...ne secirajte me više! :hahaha:

Kako ću znati?

Pa znam sa kim živim!!! Jednostavno...nisam spavao pored zida nego pored žene žive i prave.

:kez:

Svako od nas ovde priča o svom iskustvu i mišljenju.

I ne može biti istih mišljenja. Neki od nas smo u jako dugim vezama, neko u kraćim. Nije isto ljudi... :)

I opet moram da se ponovim. Nikada, ali nikada na ovim osetljivim temama ne pričam napamet niti teoretišem...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Možda smo mi u problemu a da ja to ne znam?

kako god ponoviću već odavno istrošenu rečenicu:forum služi za razmenu mišljenja...e sad ako ti ne želiš sa mnom da ga razmenjuješ,lepo to kažeš i gotova stvar.

Da li neko lupa pesnicom o sto,il je fin,a pritom ima dvostruke aršine,meni isto.

Ja upravo to radim...razmenjujem mišljenje. Možda sam pogrešio što sam ti uputio direktno pitanje. Ako sam prekoračio forumski bon-ton, izvini nije mi bila namera bilo kakve prozivke... :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Glorija, (opet ja :hhh: )

Da mi naiđe Robert Dauni Junior ne da ne bi bežala, nego mu "ne bi oprostila" ni 3x najmanje-da se ne lažemo!

A ni mom muškom kad bi naišla Monika Beluci, ne verujem da bi joj on "oprostio" bar "nekoliko puta"...

I voleo bi me i dalje, i ja njega.

I ja opet :hhh:

Znaš šta, nisi ti ni malo naivna, a bogami ni ja. Zamisli dragi ti bude sa Monikom Beluči, a tvoj je. Ha... ma proterali bi te iz Srbije sve žene, devojke, babe, udovice, razvedene, najlepše, najsrećnije u ljubavi, a prva ja. :hahaha:

To već ulazi u pozitivnu biografiju. kakokazes.gif

E, tu važi ona Ničeova "Neka vam bude na čast da više volite nego što ste voljene, i da nikada ne budete druge po redu." Znati najviše voleti, dar je Božiji. :roll:

oki doki,ionako :temapropast:

:lol:

Zašto tako misliš. Tek sada se otvaramo. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sećam se komšinice koja se naoružala do zuba očekujući supruga da se vrati iz naručja neke "kuje" (tako je ona govorila), a on jadničak ležao na urgentnom s polomljenom nogom. Jedva sam je smirila. Priznala mi je da bi lakše podnela da je bio s nekom. Hm, pa naravno, treba ga služiti dok rane ne zacele. Duševne njene ili telesne njegove, svakako je ona gubitnik.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa pitanje je - Da li biste oprostili prevaru! Dakle ne prevarE i opetovanje takvih aktivnosti. Ne budimo baš toliko i previše kritični prema prevari, jer, siguran sam, žene ne hebe ona stvar već sitacija. To se analogno može primeniti i na muškarce i uslovi su ti koji često iznenade i najprincipijelnije osobe i učine da prekrše svoje principe...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj citat kao rezime na ovoj temi.

Mislim da je jako mali procenat onih (a naročito muškaraca) koji nisu prevarili bračnog ili vanbračnog partnera. Moje iskustvo me navodi na stav: ako me je prevario a ja to ne znam, znači da je bio dovoljno mudar da to od mene sakrije i da su to bile samo lake prolazne avanture zarad pukog zadovoljstva, a što sve znači da mu i nisam imala šta oprostiti. O tome jednostavno nisam razmišljala. Ako kaže da ide tu i tu, ja to prihvatim zdravo za gotovo i mirni srem, banat a bogami i bačka, i ponajpre ja pa on. :kez:

Da mu se kojim slučajem desila baš ljubav a on to od mene krio, u svemu bi mi bilo najteže što mi nije odmah rekao jer bi verovatno mnogo patio.

Sada stvari stoje isto samo što nema ko da me prevari. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je jako mali procenat onih (a naročito muškaraca) koji nisu prevarili bračnog ili vanbračnog partnera. Moje iskustvo me navodi na stav: ako me je prevario a ja to ne znam, znači da je bio dovoljno mudar da to od mene sakrije i da su to bile samo lake prolazne avanture zarad pukog zadovoljstva, a što sve znači da mu i nisam imala šta oprostiti. O tome jednostavno nisam razmišljala. Ako kaže da ide tu i tu, ja to prihvatim zdravo za gotovo i mirni srem, banat a bogami i bačka, i ponajpre ja pa on.

Meni je samo ovo boldovano iskrivljeno i crveno bitno..."misim"...ako ti mislis da muskarci u tim svojim prevarama koriste npr. lutke...ili druge muskarce ili ne ynam ti nija sta....onda je ova tvoja konstatacija ok...ali ako pretpstavimo da u toj prevari sa druge strane ucestvuju i zene...e onda imamo problem...:) I ovo tvoje pada u vodu...:)

Sto bi se reklo u jednoj recenici ...a sa kim to muskarci varaju svog bracnog druga...:smeh::smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prevara je prevara,

bila se ona zvala fizikom ili emocijama

kako god :dry:

Možda stvarno, neko ko to nije iskusio na svojoj koži

ne može reći ''nikad'' ili ''uvek'' jer ne zna taj osećaj

i nije samo seks prevara

prevara je i više od toga

i te misli o kojima govorite

i pažnja posvećena drugoj osobi

i vreme posvećeno

i na kraju i taj seks

koji je ipak glavni razlog prevare...

Rekla sam moje mišljenje i ne želim da se nastavljam,

samo kažem kako stvari po meni stoje...

a ovo:

..ali ako pobegne i izda me kad naidju zivotne nedace

:ok:

tu je suština...

:beyond:

prestaću čitati ovu temu...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 godinu kasnije...

Nekad bi odgovor bio-neee,to je izdaja itd-,sada,iskustvo me naucilo  da se osecanjima ne naredjuje.Oprostila bih nakon iskrenog razgovora,bez foliranja,bez optuzivanja,bez zamene teza.Oprostila bih,kad bih kod partnera videla iskrenu zelju da nastavimo zajedno,kad bi me uverio da osecanja koja je gajio prema meni jos zive.

Inace,profesionalnim svrljacima sa strane ne treba oprastati.Tu ljubavi nema,odnosno,ima je samo s jedne strane.A cak ni ta nije zdrava.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A, šta ako je neko izrazito brze zaljubljivo odljubljive prirode, jer ima i takvih, a oni se ne bi trebali baš svrstati u profesionalne švrljače. Da li oni podležu sistemu hendikepa pa im se malo više gleda kroz prste, ili ne? ;) 

A, sada ozbiljno. Mislim da tu nema univerzalnog recepta i da je stvar izrazito individualna. U svakom slučaju, ako nekog zaista volimo, prevaru je jako teško oprostiti ma kako je klasifikovali. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...