Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 347
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sablasna se ipak ne predaje! ​

Tema: Život i sex > Medicina, Ortopedija, Urologija, Udovi, Pedikir, Manikir i sex > Šaka, Dlan i polni organ > Veliki vs Mali Dana(s) 5. Jul 2011 08:00 Paparazzo saznaje:

Zakačene slike

Ti misliš da su zimoljupci tako labilni? :cica:

C c c...uvijek je tu alkohol da zagrije dušu. :treptrep:

Zima, zima, e pa šta je?!

Ako j' zima, nije lav.

Zima, zima, pa neka je,

Ne boji se ko je...

06_4.jpg

Rakijica spasila Poljaka u ledenoj noći

28. januar 2011. 17:36 > 17:37

Policijska patrola na jugu Poljske naišla je tragajući za pijanima i beskućnicima kako bi ih sklonila u toplo, na Poljaka koji je preživeo ledenu noć na autobuskoj stanici sa čak 10,24 promila alkohola u krvi.

...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Lepo ja kažem, na ovoj temi stalno bi mogla da pišem. Hajde dobro, kriva sam, što jest-jest, ali me srce boli za onaj "naglašeni" deo...pri samom dnu...

Eto, to samo meni može da se desi... :lol:

...

2283079654_df5b0810e7_b.jpg

Naša veštičara posle razgovora sa drugom organom zbog vožnje Zmaj Jovinom.

Čim su čuli za maltretiranje drage nam Veštičare, raja sa NSPortala je organizovala masovne demonstracije. Pošto je manifestacija uredno prijavljena, organi su organizovali obezbeđenje okupljanja kao za paradu pedera.

Protest biciklista u Novom Sadu

Oko stotinu biciklista od gradskih vlasti peticijom traži da se ukine zabrana prolaska biciklom kroz centar Novog Sada, odnosno kroz Trg slobode, Zmaj Jovinu i Dunavsku ulicu.

1703.jpg

...

Pošto naša vlast ne zarezuje vapaje naroda, tako su ignorisali i ove opravdane proteste iz očaja. No, kao smo mi preduzimljiv narod, neko sa iskustvom je organizovao "Kurs za ophođenje sa organima". Tu jedinstvanu priliku iskoristila je i Veštičara, te je izdvojila vreme i energiju za večito napredovanje u veštinama preživljavanja.

gole-devojke-498.jpg

Veštičara u društvu polaznica kursa.

Veštičara je kurs završila sa najvišim ocenama iz predmeta "čežnjivi pogled", "kuku i lele", "kako vam dobro stoji uniforma" i "keš end keri". Posebno je bila po'valjena za uspeh u predmetu "i panduri su muškarci pa imaju oči".

0137243450085.jpg

Veštičara na dodeli diplome.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Danas: zora rana ...jos se nije ni razdanilo ...izlazim na ulicu i uzdahnem od ushicenja - sneg veje k'o da se istresa perjani jastuk, a moje stope su prve koje ostavljaju trag na trotoaru.

0382007.39.jpg

Kako ne kapiras? Da je bila kisa, ne bih se dvoumila da otvorim kisobran... :(

funny-life-japan-33.jpg

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...

I volim da se prezivam isto ko moje dete.

Pripadnost nekome, ljubav i sve ostalo sto nosi zajednicki zivot, ne dokazuje se izborom prezimena, vec na druge nacine.

A ko voli - njegova stvar, nek nosi i 5-6 prezimena ako mu se tako svidja.

Rodila Fata i deseto muško dete, pa je doktor pita:

'Fato, koje ćeš mu ime dat'.

Pa Mujo, kaže Fata.

Pa dobro Fato, i desetom detetu daješ ime Mujo, pa kako ih prepoznaješ, pita doktor.

Pa po prezimenu, kaže Fata.

608_Alfred_Harry_Pask_10_Children.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Skupile se zeneeeeeeee :uzbud: da sljapkaju gresnikovu goooozu :zloca: ja sam i pribor spremila,ali :blink:

Operacija zakazala :(

Slika govori vise od reci :(

duzina_penisa_tabfull.jpg

Uloge:s'levA,na desno...Glisha(voajerista :kez:) Jeca(karijerista :kez:) Kumica(promoterka SM alata :kez: ) i Vesticara(koja je pala od smeha,pa je apatar nije Uvatio :kez: ) I desno skroz Gresni (pas koji laje,a ne ujeda :hahaha: )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas na ulicama Novog Sada mecava prava...Neki uzivaju,neki se muce,a neki pak citaju po ovom "divnom" vremenu :astasad:

Vesticara je u solidarnost sa Nama koji volemO Sunce :trep: pokusala da ga na svoj nacin prizove :astasad:

5923178_sneg.jpg

AIko je i pored MINICA,bez Kitica :kez: imala problema :fijuk:

images?q=tbn:ANd9GcRMman-yg10eqyaR9-Qc6p

Dok je goSn Adrijan,uzivao u carima snega i citanju erotCkih prica :zloca:

634008750986133257_istock_savna_sneg.jpg

:neznam:jel ce biti sutrasnje prognoze i izvestaja,mozak mi se smrzava pri samoj pomisli na ono belo *ovno napolju :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Već po ko zna koji put. Kad god u vestima na netu vidim da se nešto dogodilo u inĐiji, pomislim da se dogodilo u InDiji i obrnuto. Malopre sam brže bolje potrčao da vidim neverovatnu vest o događajima u InĐiji, kad ono međutim.. :hahaha:

Negdo oko Novog Sada,pojavila se

crne_rupe_tabfull.jpg

U kojoj se non stop pojavljuje i nestaje mala varos Indjija,koju nekim cudom,uvek zameni velika INDIJA :(

Dal je do rupe :blink: ili Sefu treba

images?q=tbn:ANd9GcRjR174m6Ld0VrZX9fJpsp :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...