Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 347
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Sablasna se ipak ne predaje! ​

Tema: Život i sex > Medicina, Ortopedija, Urologija, Udovi, Pedikir, Manikir i sex > Šaka, Dlan i polni organ > Veliki vs Mali Dana(s) 5. Jul 2011 08:00 Paparazzo saznaje:

Zakačene slike

gresan:

bio sam kod tezge sa sirom i redommmmmmmmmmm probao iste...

gresan:

znas ono...po parcence sira...ali ja ne probam sa noza...nego sa prsta prodavacice

vesticara :

zato je bila tolika gužva oko sireva...sve se prodavačice gurale i nudile

vesticara :

.....svoje.....sireve na prstu

nije u redu gresni da biraš od koga probaš...sir... vidi kakve nerede si izazvao....

ocajne-kumice-ljudima-su-besplatno-dijel

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vatrogasci čekaju Smucu da se vrati sa pijace, da joj kažu da joj je izgoreo ručak...i da joj održe Kurs iz protiv požarne zaštite. Privatne časove drže individualno i grupno. :kez:

prod71529920.jpg

--- Update ---

Kumici dosadilo on line flertovanje sa šefom i rešila da ga konačno odvoji od lap topa :kez:

y202663201257751.jpg

Izmenjeno od strane člana Morpheus
fotka
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

*Erotika i seks *Svakodnevica *Veliki vs Mali *Nashi forumashi

Ne znam, nikada nisam razumeo šta to ženama znači, čemu tolika radost.. i ushićenje svim tim "Slikama moga..."

jer, ja sam u životu zbog toga imao samo probleme. Velike probleme. I velike neprijatnosti...

Ne toliko sa devojchicama dok sam bio dečak, ni sa devojkama kada sam odrastao, čak ni sada sa suprugom...

koliko sa shkolskim pisoarom dok sam bio dechak, sa pisoarima studentskog doma dok sam studirao i momkovao a naročito sada u pisoarima ustanove u kojoj radim.

I stalno mi naviru iste slike.. uvek od svojih najboljih drugova udaljen po metar, metar i po.. kako kad.

Strašno.

Ne odlazim više u stari kraj.. ne svraćam u WC da vidim školski pisoar, isuviše uspomena navre...odjednom...i bez obzira koliko se trudio da budem otporan na njih, nađu me nespremnog i slabog....jer je skoro sve isto….Samo su pločice potpuno požutele oko starih česama, šolja i pisoara i kao da ne daju ni zraku sunca

ni kapi kiše da padne na njih…. i da ih obriše.

5dea94e6.jpg

541c3fa7.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da sam dosta dangubila, da bi bilo vreme da se uozbiljim i krenem da radim...oda.gifda je ovo sad već jako neozbiljno od mene...

uhvacena u radu!

mae_599.gif

Dok nekE rade,drugE se smeju :kez:

Vraćam se iz Knock DownA u koji me bacila ova mala sa bezazlenim smajlićima na ushićima

s'svojom spi.com 20ff01d9.gif o bacajuchoj senCi b5336541.gif

da98a168.gif

anim810.gif

Uhvacena i zumirana (losom)Logtheck kamericom :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Veca je uspela da se progura kroz gužvu u Tehnomaniji i dočepa najnovijeg modela bežičnog telefona.

bluetooth_weight_scale_1.jpg

Mnogo toga, ali ovo što sam upravo videla...:lol:

Status na FB

"Kad stanem na vagu ,izadje mi neki broj fiksnog... "

Što je još tužnije dobila sam inspiraciju da i ja stanem na vagu i proverim "moj broj fiksnog" :lol: :lol:

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I tako se kumica premišlja i razmišlja...šta je bitnije...bojler....? pločice...? "pipa"...?

Ako smem da citiram,vazno je brdo ispod kog je taj klip,tj ceo njegov sastav,a da pritom i slavina radi.

cidd04f0ec8bf994a45b4ea.jpg

Za mene velicina nije bitna m(ako se dobro secam kako to izgleda:blink:)

cidd25b72640a5b40a3983e.jpg

...ipak su prstići najbolji...:bek:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

NSPortal Novele! *Režija: Kumica *Scenarista: Kumica * Glavna GLumica: Kumica

Čuvši za to Glishava joj plete zamku na sokaku u koju Kumica upada i lomi obe noge!

Čuvši za to Neo,Glishavin i Adrijanov sin (dobrica,nad dobricama(od koga nasledi dobro kad su ovi dvoje zli nad zlima) nudi Kumici svoje noge,jer se u prvi pogled na nju zaljubio (kakav otac takav sin)

Sad opet Doktor Zo radi neke eksperimentalne operacije i Neo (po lenjivicinoj zelji)ostaje bRez nogu a Kumica dobija njegove.

A Kumica stoji pred ogledalom i kaze:"Neo hvala za ovako dobre batake,sad sam full riba" :kez:

713d8be5-1.jpg

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kumica Chat / Danas 13:31 Šefe, aj dodji kad vidiš ovo...

Što da dođe.. ??

Kada?

Gde?

Kakvo je to iznenađence Kumica spremila svome šephu?

... nikada ne biHsmo saznali, da nema našeg paparazza.

3a96ebfb.gif

Ahaaa. Spremila je gala trpezu.. na koju je postavila dominantnu tacnu (pleK) sa predivnim egzotichnim vochem.

thanksgiving.jpg

Znajući sve šephove skrivene perverzne misli i želje vezane za voche slasti, znala je sasvim sigurno da ovoj tacni (pleku) neće moći da odoli, jer on uvek oche tak'o voche.

Sebe je vešto zamaskirala s' dve lubenice, nekoliko papaja, avokada , našpinovala se shecherom, polila sokom od kokosa s'Madagaskara, par kapi soka jagodicebobice

stavila sochnu azijsku trešnju u usta

vezala ruke i (dobre)noge svilenim gajtanom

zažmirila

........... i čekala.

Ni posle tri sata poruku nije vid'o onaj ko je treb'o.. i Kumica je tako ushecherena, usnila.. nekim čudnim snom.

Mnogo se u snu trzala, okretala, vrckala, meškoljila, jecala, praćakala.. i na kraju tužno zaplakala.

Tako uplakana, sva ulepljena od šećera i egzotičnih voćnih sokova..

otišla je u svoj batrum, da sa sebe spere svu tu tugu i bol..

uz najtužniju pesmu na svetu "Krv, suze i znoj" od Bebi Dol

.... pustila je tuš

07138d05.jpg

Od suza pomešanih sa vodom i (novo)nastalom parom nije čulom vida videla ništa.

Ali je čulom sluha lepo čula neke zastrašujuće zvuke.. kao krkljanje.. mumlanje.. dahtanje..

setila se.. vrata su bila otključana.. veoma se uspaničila

Isključila je tuš..

pomerila kadicinu zavesicu...

(kao) kroz maglu videla preteću crnu senku

i kriknula

uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaoooojjjjj kukuuuuuu meeeniiiiiiiiiiiiiiiii

1dcdca59.gif

068b17c1.jpg

d0e24e87.jpg

6dbc9966.gif

onesvestila se...

Bila je to nezvana patka. Zemunskoj policiji od ranije poznata po zlu. Patka zlikovac, sa obimnim kriminalnim Dosijeom X.

Na saslušanju je patka bila veoma kratka, izjavila je samo:

da je surfovala netom, naletela na žrtvinu poruku "Shephe dođi kad ovo vidiš"... i :neznam: došla.

Patku inače u kraju zovu "šef".

_________________________

PS. Kumica je pri svesti, sve vitalne funkcije su u redu i očekuje se njen skori izlazak kako iz šoka, tako i iz šok sobe.

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ko su neke? :treptrep:

:roll:

sexy_girl_in_black_background_large.jpg

Ja smo neke 6d8552cc.gif.. garant

sexy-tennis-dominika-2.jpg

Glishava umazana bojom ili mozda cokoladom? :cesces:

A, ne, ne ... JA sam ...garanT :strikeraj: ..........i samo nek on tracari, doci ce mu zene glave :roll: .........svude tura taj klip :kez: ..............(sh.s. :andja:)

iphone-girl.jpg

ELA na zici :astasad:

Dobro...de sad...ne svađajte se...evo JA sam...priznajem pošteno etostacu.gif

d91183e88040da6a404ee4eebc191f84faae8c2e

Stidljiva veca :astasad:

Da nisam ja,:fijuk:

images?q=tbn:ANd9GcRSOYHTfKTIZlAftKtGsOu

Dana bRez sesira :roll:

Ne treba da znaju. :smoke:

OndaK se uobraze. :narcisa:

images?q=tbn:ANd9GcQHxMPdNyWtBJM-BEheyDK

:cesces: kako je doslo do ovoga?:blink:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Može li neko da mi objasni pojavu "famozni nokat" ?

Evo ja ću.

Pre nekih dvanaest godina radio sam kod nekakvog tašnera i čovjek je imao dug nokat na malom prstu.

Tim noktom je klao krokodile, antilope i telad, njime sjekao i krojio kože, presijecao konce,

njime je.. kao polugom otkidao zipere, nitne i alke koje ja nisam dobro prišio, ukuc'o oli priheft'o.

Smijao sam mu se. Smijao sam se, ali na kvarno, da mi ne odbije od plate.

Dao sam otkaz.

Danas je on čuveni tašner i Balkanski Šhampion kategorije "Veliki nokat Malog prsta"

Dobio je i sertfikat

1de63cf2.jpg

Čitam 288aefe4.gif da ovih dana kreće u nove pohode, u lov na titulu - mister "Mali qrac Velikog stomaka".

Želim mu svu sreću ovoga svijeta.

Pridružujemo se. Pobedi ih sve318537d0.gif tebra Obere

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pocelo je uređivanje novog broja...Glisha uređuje li uređuje...

Samo nek traje... :roll:

Ja sedim na krevetu i ne marim...i čekam...i ne marim :fijuk:

Ustvari kada smo krenuli da selimo kumicu, rasklopi smo krevet i otkrili strašnu istinu....i tužne vapaje za pomoć..

Svi oni držani protiv svoje volje.

Funny_Egg_8.jpg

no toliko dugo ih je grejala kumicina guza, da su se izlegli...

egg-faces.jpg

Međutim najveće i najstrašnije otkriće smo doživeli kad samo otvorili one poklopljene kutije...

34jednouzdrugo.gif

Sada nam je jasno, zašto kumica kad sedne, ne ustaje ni za živu glavu...

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...