Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 357
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pratite Šešeljev twitter nalog u vezi ovoga, nećete zažaliti. 

@Morph nema bogznakakva ovlašćenja kao preCednik, žao mi ga je po malo ... but lepo je to objasnila Vesna KLIK ili KLIK ili KLIK

A da mi ne izađemo sutra na izbore, pa ne pobedi nijedan (pošto nam nema sreće ni sa jednim), damo zemlju u arendu pa na pecanje :cesces:

Zakačene slike

Pa, jbg, kad uporediš njih dvojicu, Tomu nikako ne možeš shvatiti ozbiljno. Tadić bar ima držanje jednog državnika ako ništa drugo. Pošto predsednik ionako nema bogznakakva ovlašćenja, jedino što oni koji izlaze na izbore u stvari gledaju treba biti opšti utisak koji kandidat ostavlja.

Aooo bre Morpheuse pa ti si bar ozbiljan čoek. Još će neko da pomisli da je Mirko Cvetković bio premijer prethodne 4 godinice, kada malo sabereš i oduzmeš sva ali apsolutno sva državna vlast se skoncentrisala oko tog Tadića jer realno vlada uopšte nije ličila na vladu sa sve fiktivnim premijerom a o skupštini mašini za preglasavanje da ne govorimo. Državnici su do mojega i jedan i drugi, žali Bože što sam i minut gledao onaj duel, jedan čita sa papira a drugi ne zna gde udara. Sve u svemu... wc. Mada sam se danas do jaja nasmejao - http://vukajlija.com/zabava/posteri/490436 :lol:

A u arendu i nema Bog zna šta da se da (ono što još možda ima će sada da se proda), nas ovakve niko neće ni da pogleda. Znam ja nas, jebo ti nas...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Obavio sam svoju gradjansku duznost jer nije svejedno ko ce drzati kormilo drzave u narednih 5 godina.

I krenem cvrsto resen da svoj dragoceni glas dam nevernom Tomi Diplomi.

Dodjem na biracko mesto , lepa prostorija ( dom penzionera ) praznicna atmosfera ,

obavim sve formalnosti i sednem za pult gledajuci levo i desno kako bih obezbedio tajnost glasanja.

I taman da zaokruzim broj 2 ali ruka stade sama od sebe.

Uslovni refleks , sta li ?

I odjednom , setim se i detinjstva i vojnickih dana ,,,pocne film da se odmotava ...

Pocnu hiljadu pitanja da naviru ...da li je to pravi izbor , da li cu pogresiti ,

da li ce ispuniti obecanja , da nije u dogovoru sa Sekijem , hoce li otvoriti kancelarije za brze odgovore...

Ono ..lomovi .....haos u glavi....

Drama.!

Mislim da sam poceo i da se znojim ali nisam bas sasvim siguran.

I nisam mogao zaokruziti starog radikala.

Zaokruzim broj 1.

Sta cu .....

Volim i ja šnenokle.:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Toma Predsednik a Ivica Dacic premijer ...moguca je sada i ta kombinacija.

Ukoliko se vrate na onaj svoj prvi kolosek iz devedesetih onda dolaze turbulentna vremena u svakom smislu.

I plus Voja.

Ukoliko Dacic ostane sa Tadicem i naprave vladu tek ce tada biti nestabilnosti i trvenja i kada se tome dodaju i izbori Vojvodini u kojoj ce verovatno DS zadrzati vlast ima da prsti na sve strane.

Nijedna mi kombinacija ne valja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Toma Predsednik a Ivica Dacic premijer ...moguca je sada i ta kombinacija.

Ukoliko se vrate na onaj svoj prvi kolosek iz devedesetih onda dolaze turbulentna vremena u svakom smislu.

I plus Voja.

Ukoliko Dacic ostane sa Tadicem i naprave vladu tek ce tada biti nestabilnosti i trvenja i kada se tome dodaju i izbori Vojvodini u kojoj ce verovatno DS zadrzati vlast ima da prsti na sve strane.

Nijedna mi kombinacija ne valja.

nema sanse da Tadic bude u koaliciji sa Tomom Srbinom :pegla:

ja sam ocajna.....:blink:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...