Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Napisano (izmenjeno)

Turkmene... ''penzosi se ufonjali''?

Znaš, moj otac je penzioner i on zna za koga je glasao.

Znam za koga sam glasala ja.

Gogo i moj otac je penzos, i moja baba je penzos ali garant da je jedno 90% penzosa iz svog ličnog interesa glasalo za tu koaliciju zbog onoga što je Krki izboksovao za njih. Koliko je realna ta politika povećanja penzija ionako nije bitno, neko će to morati nekada da vraća, a Krki će do tada da obezbedi i 4to koleno, samo da poživi.

:lazygirl:

Kao što rekoh, pokidali smo na lokalu.

:lazygirl:

Pa ono kako gde. Danas nešto gledam rezultate na lokalu koje je objavio blic i čini mi se dosta šarenije nego prošle godine. LSV me je prilično iznenadila, napravili su za mene iznenađujuće dobar rezultat.

Ja nemam riječi da objasnim koliko mi se taj čovjek gadi. Inače rezultati za mene nisu veliko iznenađenje. Očekivao sam da SPS napreduje i da Dveri ne pređu cenzus. Jedino što sam mislio da SRS prelazi cenzus. Ali predsjednički kandidat ih je upropastio.

Fauste realno radikali su se samoupropastili. Kao da su išli na to da ne pređu cenzus.

Izmenjeno od strane člana Turkmenbashi
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 357
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pratite Šešeljev twitter nalog u vezi ovoga, nećete zažaliti. 

@Morph nema bogznakakva ovlašćenja kao preCednik, žao mi ga je po malo ... but lepo je to objasnila Vesna KLIK ili KLIK ili KLIK

A da mi ne izađemo sutra na izbore, pa ne pobedi nijedan (pošto nam nema sreće ni sa jednim), damo zemlju u arendu pa na pecanje :cesces:

Zakačene slike

Nema tu kako gde, govorim o svom izbornom mestu, rezultatu u svom selu i svojoj opštini. Na ostalo nisam mogao da utičem i ne zanima me preterano.

Inače, neko će ponovo biti u opštinskom veću. :lazygirl:

Pardon: :flower:

--- Update ---

A da, evo prognoze za neka od mesta u vladi:

Dačić premijer, Šutanovac ministar policije, Dulić ministar zdravstva, Petović poljoprivrede, Čeda predsednik skupštine.

Tadić, naravno, predsednik. :lazygirl:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gogo i moj otac je penzos, i moja baba je penzos ali garant da je jedno 90% penzosa iz svog ličnog interesa glasalo za tu koaliciju zbog onoga što je Krki izboksovao za njih. Koliko je realna ta politika povećanja penzija ionako nije bitno, neko će to morati nekada da vraća, a Krki će do tada da obezbedi i 4to koleno, samo da poživi.

Neka poživi :lol: bez zezanja.

Evidentno je da penzije idu dole.

Racionalizacija radnih mesta u javnom sektoru - treba.

Pdv ide gore.

(Jbte svi negde idu, samo mi tapkamo, šatro nešto i nekoga menjamo, a sve ista govna)

Trgovalo se glasovima, eto dobrih rezulta :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako je verovati sutrašnjem Blicu (a ja ne bih baš ruku u vatru za Blic), novu vladu činiće DS, SPS i LDP... novi ministar inostranih poslova mogao bi biti Čedomir Jovanović! Ako nekome još uvek nije jasno kolika je ovo farsa od izbornog procesa, mogao bi početi razmišljati u tom pravcu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne verujem da će LDP ući u Vladu.Pogotovo ne verujem da bi Dačić i Palma dozvolili da Čeda bude ministar inostranih poslova.A zna se i zbog čega kad je rekao da je Republika Srpska genocidna tvorevina.

Mada, ko zna.Nikad se ne zna.Da me je neko pre deset godina pitao o mogućoj koaliciji DS-SPS rekao bih mu da nije normalan.Tako da je sve moguće.

Ja mislim da će pre biti DS-SPS-URS-manjine.Ipak Dinkić i dalje vapi za parama, a ovo mu je ponovo prilika da se nađe u Vladi i uzme po koje Ministarstvo gde leži lova.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Elem, počeli pozivi na kontrarevoluciju, Toma 'oće da nekim džakovima dokaže da mu je maznuto ni manje ni više no pola miliona glasova. K'o da je krompir u pitanju, a ne živi ljudi. Nasmejalo me večeras okupljanje Dveri na autobuskoj stanici, njih dvadesetak i glavni lik sa razglasom objavljuje kako "ovo neće proći" i poziva ih na nekakav skup negde i nekad, nisam čuo jer sam se jedva suzdržavao da ne puknem od smeha. Srpska posla... :roll::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tuga je kada imas ovakva 2 kandidata za predsednika

pa sam mislio da ne glasam ni za koga ali cu verovatno glasati za Tomu a protiv Borisa dugotrajnog .....to jest i i posle Tita ...Boris.

Mislim ...jasan je meni Toma .....ono ...zajebo kuma ..pa diploma ...pa stanovi u vreme bombardovanja

...pa pun kao brod ......pa cetnicki vojvoda ........pa izjave o Djindjicu ....pa vuk dlaku menja ...pa mali kapacitet ....i to

Ali cu glasati protiv Borisa .( e lepo ime Boris )

Zato.

Zato sto je pokrao izbore.

Ukrao je glasove pre nego sto su izbori i poceli sa onom lakrdijom sa birackim spiskovima

u kojima je ispalo da ima samo 100.000 hiljada ljudi koji nisu punoletni , pa je onda malo

smanjio broj gradjana sa pravom glasa ( 250000 hiljada )

Negde oko 700 ili 800 hiljada glasova su bili slobodnjaci:)

A krao je i tijekom izbora.

Eto u mom kraju , naprimer.

Ovako je izgledala tehnologija kradje.

Lokalni tajkun , clas DS , sve svoje radnike grupno vodi na glasanje...

da im listice sa zaokruzenim brojem :)

Odu na biracko mesto , ubace te listice , a listice koje dobiju na glasackom mestu stave u dzep

i pokazu liku koji im da 2000 dinara ..na osnovu dokaza ...to jest .."" pravilnog glasanja ""

Koliko je takvih nepravilnosti "" bilo ?

Zato sto se pretvorio u Slobu jer je uspostavio diktatorski rezim u kojem je sva moc u njegovim rukama

a sve ostale institucije su samo maska ...fasada ........

Zato sto je u necemu i gori od SMa.......nije dao ostavku na mesto prredsednika u DSu..

i time prekrsio Ustav i zato sto je manje slobodnih medija sada nego u vreme Slobodana.

Zato sto je vodio prljavu kampanju svojim podanickim medijima ..

pa tako oni koji su govorili o kradji izbora si proglasavani "" snagama haosa i bezumlja ""

Promenile se uloge.

Zato sto je ocigledan dokaz da vlast kvari ljude.

Zato sto je dokaz da aBsolutna vlast ne kvari ljude . vec totalno deformise coveka

koji zivi u svojoj stvorenoj stvarnosti.

Dovoljno je gledati njegovo lice ....taj pogled .....

Zato sto ima najmanje pravo da prica o Tominoj proslosti

jer je Podigao iz pepela SPS zbog vlasti , SPS glavnog uzroka svog zla iz 90 - ih.

Zato sto smo medju najgorima ..znaci dno u Evropi ,

po korupciji , platama , socijalnim razlikama , nezaposlenosti , po odlivu obrazovanih ljudi iz zemlje sto njemu a i crkvi svakako odgovara, po najvecim marzama ..po monopolima .....mislim ....I tako dalje ...

Zato sto smo crna rupa .......po mnogo cemu na nivou africkih ili bolje latino americkih zemalja.

Zato sto je stavio potpis na onaj ugovor o NISu..

pa napravio most u Beogradu.

Skuplji jedan jebeni most za 100 miliona evra od celog NISa....plus prirodna bogastva....

Zato sto je vlada ciji je on premijer ..bahata ,,,rasipnicka ....laka na prodaju jer oni to nisu stvorili.

Zato sto nista nije uradio da se zemlja decentralizuje pa bi se ova zemlja mogla zvati.. Beograd i ostatak ""

Ili u prevodu ..Bela Rada ..a okolo korov .

Zato sto nema proizvodnje a gomila partijske cinovnike u javnom sektoru

radi "sigurnog glasa ""

uh .....ala me je krenulo mene ....:)

Zato sto godinama ovom impresivno lakovernom narodu servira zvaku o Evropi.

Niti on hoce u Evropu ...niti Evropa nas hoce.

Zasto bi menjao ovaj sistem .....u kojem on ..ekipa oko njega ..tajkuni ....

zive super ..jer nema ni zakona ,,ni kontrole ..ni odgovornosti a ulaskom u EU ne bi bio takav slucaj.

A Evropa nas nece jer kome treba ovakva drzava na cijem celu je Boris.

Imaju iskustvo sa Grckom.

Zato sto vlada , to jest njen premijer tadic nije podneo zavrsni zacun u skupstini 4 + 5 godina

kako su potroseni novci iz budzeta

.....znaci Afrika.....banana drzava.....

Zato sto je zemlja bankrotirala pa ukoliko MMf ili Banke zavrnu slavinu ..

cao djaci ...i penzioneri ......

Zato sto imamo skupstinu sa 250 poslanika ( najvecu spram broja stanovnika ,)

vladu sa najvecim brojem ministara ( isto tako ).

Zato sto se i ne zna broj agencija , direkcija i ostalih zajebancija u kojima su udomljeni clanovi stranke.

Zato sto rehabilituje Drazu i cetnike , saradnike okupatora , i tako nas svrstava na stranu fasizma .

Zato sto je ova zemlja klerikalna , nacionalisticka , puna ksenofobije, ekstremizma ,

u kojoj crkvene vladike ,ogrezle u grehu i kriminalu . zlatu i srebru podrzavaju ekstremiste raznih vrsta.

Zato sto je nacionalista u belim rukavicama ..sa svojim radikalima ivicom Dacicem i Vukom Jeremicem.

Zato sto je korumpirano sudstvo ...tuzilastvo ..mediji ......

Zato sto ima svoje ulizicke analiticare ...novinare .....to jest ...sve je u rukama dikatatorskim.

Danas u ""Blicu"" naslov : "" Srbija mamac za investitore ""

Pre neki dan one 4 zene bez pete najstarije donele Borisu Snenokle..

I kaze Boris "sto ja volim snenokle , najvise ...mama mi je pravila ......a voditeljke i suze i smeh ....

Dobro voli on i jagode sa slagom ali samo na Vimbldonu.

Zna red i obicaje.

I navija za Djokovica sve sa 3 prsta.

Zato sto je sve propalo ...putevi ..bolnice prokisnjavaju ..skole nemaju grejanja ....zagadjene reke ...

50 posto odlazi na hranu od plate , najmanje u regionu.....milion ljudi bez kuce ..milion i pol bez posla

na kazanima ...koliko ? .....300000 hiljada u depresiji ......ubistva , saobracajne nesrece svakodnevne ....

Zato sto je ucestvovao u donosenju onog skaradnog ustava koji je i takav prekrsen stotinama puta

a koji je i sam prekrsio ovim kandidovanjem

Znaci ni reda ni zakona.

Samo bahatost i lopovluk.

Zato sto sam gledao onaj dogadjaj u Areni o onu gomilu poslusnika , ulizica , buducih ministara ,

sve one face ..od Djilasa preko Petrovica pravnika a ministra za poljoprivredu , Dulica ortopeda , ministra

za PP ...Jeremica ...kobojagi fizicara , ministra za inostrane poslove ...

Pravi ljudi na pravom mestu.

Eksperti za svoj resor.

Zato sto se svojim glasom Protiv svega ovoga svrstavam na stranu Protiv ove drzave ogrezle u korupciji , kriminalu i lopovluku i tako dalje.

Zato sto sam slobodan strelac ,nemam sefa iznad sebe ,

nisam u politici a samim tim ne jurim ono malo zrno privilegija

i onih nekoliko hiljada dodatnih prihoda ....iz ideala normalno.:uredu:

Zato sto stvarno zalim Tomu jer je toliko naivan da veruje da se ovde vlast moze smeniti na izborima.

Kada se to desilo?

Kada se promenio uspostavljeni sistem listicima ?

Zato sto mogu da zamislim kako ce ova tuzna , propala zemlja izgledati za 5 godina.

Zato sto mogu da zamislim kako ce tadic izgledati za 5 godina.

Kao Lukasenko.

I gore.

Vladace vise od njega ..Tadic forever.....

Ustvari mozda i glasam za smekera sa Dorcola ..to jest tadica.

Tadic i Djokovic i nema zime za ovaj narod.

A i doslo je prolece ..sve behara i sve cveta......

Pa zasto ne bi i zemlja Srbija.

Reko Tadic.

A njemu treba verovari.

Kapacitet je to i to onaj posteni kojeg vlast nije promenila.

I vizionar .......:uredu:

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo si ti toga napisao, mnogo. :) Da je dolazilo do izbornih krađa kakvu ti opisuješ nije mi teško poverovati. Ali sumnjam da su bile toliko izražene i česte da su mogle ozbiljnije uticati na rezultate izbora. Tadić je prosto jača i ozbiljnija ličnost od Tome, u svakom pogledu. Jedno je sigurno - ko god od njih dvojice bio predsednik, ništa neće biti drugačije. Toma je "iznenada" postao prihvatljiv za EU samo ljudima koji ne vide mnogo dalje od prsta - on je zaista postao prihvatljiv jer je pihvatio uslove pod kojima će funkcionisati. Izborni proces u Srbiji je zaključan na duži period.

Jedno mi je zaokupilo pažnju u tekstu iznad: "Niti on hoce u Evropu ...niti Evropa nas hoce."

Meni zaista nije jasno šta još treba da se dogodi da bi ljudi shvatili suštinu EU i celokupnog procesa globalizacije. Ona ima da se dogodi, na jedan, drugi ili treći način - ali ima da se dogodi. Proces je započet pre 60 godina i biće završen bez obzira na to ko šta hoće ili neće. Lepa je ta romantična predstava o EU kao klubu elitnih kojem ćemo se pridružiti ako ispunimo ovaj ili onaj uslov, i koja nas neće jer te uslove nismo ispunili. Ali ta predstava je lažna. Sve teritorije EU trebaju kao poligon za treniranje strogoće nad slepim ljudima koji ništa ne preispituju, rade za nedovoljnu platu i uzimaju kredite da bi pokrili troškove života, te zabavu traže u šoping-molovima, akva-parkovima, šou-programima i sličnim dvodelnim zajebancijama.

I nema načina da to sprečimo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mnogo si ti toga napisao, mnogo. :) Da je dolazilo do izbornih krađa kakvu ti opisuješ nije mi teško poverovati. Ali sumnjam da su bile toliko izražene i česte da su mogle ozbiljnije uticati na rezultate izbora. Tadić je prosto jača i ozbiljnija ličnost od Tome, u svakom pogledu. Jedno je sigurno - ko god od njih dvojice bio predsednik, ništa neće biti drugačije. Toma je "iznenada" postao prihvatljiv za EU samo ljudima koji ne vide mnogo dalje od prsta - on je zaista postao prihvatljiv jer je pihvatio uslove pod kojima će funkcionisati. Izborni proces u Srbiji je zaključan na duži period.

Jedno mi je zaokupilo pažnju u tekstu iznad: "Niti on hoce u Evropu ...niti Evropa nas hoce."

Meni zaista nije jasno šta još treba da se dogodi da bi ljudi shvatili suštinu EU i celokupnog procesa globalizacije. Ona ima da se dogodi, na jedan, drugi ili treći način - ali ima da se dogodi. Proces je započet pre 60 godina i biće završen bez obzira na to ko šta hoće ili neće. Lepa je ta romantična predstava o EU kao klubu elitnih kojem ćemo se pridružiti ako ispunimo ovaj ili onaj uslov, i koja nas neće jer te uslove nismo ispunili. Ali ta predstava je lažna. Sve teritorije EU trebaju kao poligon za treniranje strogoće nad slepim ljudima koji ništa ne preispituju, rade za nedovoljnu platu i uzimaju kredite da bi pokrili troškove života, te zabavu traže u šoping-molovima, akva-parkovima, šou-programima i sličnim dvodelnim zajebancijama.

I nema načina da to sprečimo.

Uticale su izborne kradje ...jos kako su uticale......i uticu i sada.

U BGu ponovljeni izbori na 16 mesta.

Sta mislis zasto ?

I Tadic nije jaca licnost.

Ima ceo sistem iza sebe .......

Mislim da je labilnija licnost jer ga je vlast totalno promenila.

On ne sme izgubiti izbore.

Jer vlast je najveca droga.

I zato je spreman na sve.

na kradju .....na pretnje ...i na tenkove sigurno ..isto kao i Sloba.

stvarnost u kojoj on zivi ......... ne zeli da menja.

Ti se sigurno ne slazes sa tim.

Ali covek koji je 8 godina predsednik ...ima vlast ..u poslednje 4 godine je Faraon .

znaci utice na sve ........prica o borbi protiv korupcije ...departizaciji ......borbi protiv kriminala....

Pa sta si radio 4 da ne kazem 8 godina ?

Rasvetljeno ubistvo nekog novinara ...afera neka resena ......?

Na vlasti si toliko godina i pricas o zaposljavanju , korupciji ,,,borbi protiv siromastva ..pokretanju proizvodnje,,,,,,,,,,,,?

Kako ga nije sramota.

Sta je radio svih ovih godina?

Treba ga pustiti jos 5 godina ?

Mislim ako ti ne vidis rezultate njegove vladavine i ako se nadas da ce se nesto promeniti

u narednih 5 godina jer ce pobediti veciti predsednik, ja nisam taj optimista.

Ja sam realni pesimista.

A sto se tice Evrope . zar mislis da ce ona zrtvovati stabilnost zbog nas ovakvih kakvi jesmo ?

Reko Rambo u jednoj emisiji:

Grcka usla u Evropu ...pa davaj ...davaj ....davaj .... pa 380 milijardi evra .

I klik.

Taknuto maknuto ""

I pre neki dan izjavio neki visoki predtasvnik EU da ce posle Hrvatske biti veliko zastoj

...velika pauza u pristupanju novih clanica u EU.

Mi smo projektovali sliku o EU kao o zlatnom bunaru iz kojeg cemo samo uzimati ....

a sredjenje drzave ,uzmimo primer reforme sudstva.....tu smo pukli pa su nas opomenuli....

.....Znaci malo bi da varamo , po obicaju , a to Evropa ne tolerise.

Ne samo da varamo , vec ne zelimo nista da menjamo u ovoj , da se tako blago izrazim , nesredjenoj drzavi.

ne mi ..ja i ti .....vec politicko - tajkunska elita ...kojoj red , odgovornost, disciplina,

ukidanje monopola ne odgovaraju.

Tako da mi i EU ti je kao i Krokodil i Keleraba ( e jeste ovo slikovito :) )

Ali zaista je tako.

Ustvari ..ja zaista tako mislim.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa, jbg, kad uporediš njih dvojicu, Tomu nikako ne možeš shvatiti ozbiljno. Tadić bar ima držanje jednog državnika ako ništa drugo. Pošto predsednik ionako nema bogznakakva ovlašćenja, jedino što oni koji izlaze na izbore u stvari gledaju treba biti opšti utisak koji kandidat ostavlja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa po Ustavu i nema bogznakakva ovlascenja ali ko ce postovati Ustav,

tako da nas prosli a i buduci predsednik je uzeo sve poluge vlasti u svoje ruke ....

Ono ...Drzava ...to sam ja :uredu:

I nece se nista , to jest , ne bi se nista promenilo ni kada bi Toma dosao na vlast.

Ako su Toma , Velja i Karic vesnici promena onda bi na kraju njihovog mandata

zapevali onu staru pesmu poznate YU grupe "" a i ti me izneveri "....:)

Tuga pregolema !

Sta nam je ciniti ?

Nista.

Sam svoj majstor

ili

snadi se kako znas i umes i mozes :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...