Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 357
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pratite Šešeljev twitter nalog u vezi ovoga, nećete zažaliti. 

@Morph nema bogznakakva ovlašćenja kao preCednik, žao mi ga je po malo ... but lepo je to objasnila Vesna KLIK ili KLIK ili KLIK

A da mi ne izađemo sutra na izbore, pa ne pobedi nijedan (pošto nam nema sreće ni sa jednim), damo zemlju u arendu pa na pecanje :cesces:

Zakačene slike

:hahaha: ...genijalna je. Ja sam juče čitao i podelio na sve strane ovo:

KOMENTAR DANA - MILOŠ GARIĆ

[h=1]Vreme odluke[/h]Svaki srpski glasač koji drži do sebe i do ličnog integriteta teško može da pronađe dovoljno dobrih razloga zbog kojih bi izašao na ove izbore. Što bi rekli, čemu to služi, a uz to i ne radi. Osim čisto sportskih motiva, i to po onoj olimpijskoj krilatici „važno je učestvovati", drugih valjanih pobuda da se nastupajući Đurđevdan troši na političke budalaštine skoro da nema

Jer na svaki razlog „za" dolaze bar tri jaka protiv učestvovanja u toj zaludnoj raboti. Ponuda je deprimirajuće loša, slogani partija besmisleni, parole uvredljive, a dosadašnja iskustva sa svim akterima na političkoj sceni u najmanju ruku traumatična. Šta, da neće možda ovi stvarno da nam donesu poštenu i uspešnu Srbiju ili ovi drugi taj bolji život, koje nam zajapureno nude sa TV reklama? Ima više smisla prihvatiti poziv komšije kanibala na večeru, nego zaista poverovati u sve te istine, preokrete, jasne i čvrste stavove, ujedinjenu i jaku Srbiju, departizaciju, investicije i nova radna mesta, kojima nas zapljuskuju ovih dana. U onoj prvoj varijanti, uz malo sreće, postoji mogućnost da ostaneš nepojeden. Sa našim strankama se zna, ne ostaju ni dugmići.

A kad izađeš i zaokružiš nečiji redni broj, podrazumeva se da si prihvatio njegovu zakletvu na partijskoj bibliji i tvrda obećanja štampana u svečanom zlatotisku. I posle nema kajanja. Onda kada ponovo shvatiš da si sopstvene ideale i nadanja slupao za nečije procente, resore, regione, avione i ostale egotripove. I zato sam ja u onoj kategoriji, sigurno ne malobrojnoj, političkih beskućnika, siročadi. Glasač bastard. Ničiji, napušten i odbačen. Nekada sam glasao pun poverenja da činim pravu stvar, ali tih ljudi i tih partija više nema. A ako su i dalje tu, to je sada neki sasvim drugi svet. Onaj moj je potonuo, to je politički svet koji više ne postoji.E sad, ako ipak budem izlazio tog dana na biralište da upotrebim svoje „demokratsko pravo", poslužiću se nekim trikom. Evo, čitam ovih dana jednog svog omiljenog komentatora, za koga pouzdano znam da je težak ološ, i to njegovo polupismeno agitovanje koje papreno naplaćuje može da mi bude dobar orijentir za odluku. To mi dođe nešto kao „pomoć prijatelja" u izboru. Uradiću samo sve suprotno od onoga što on, kao večiti balanser između vlasti i onih koji bi to mogli da postanu sada sugeriše. Eto, ja ću tako, a vi se već snađite kako znate i umete.

Press Online

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ja cenim natezanje negde do jeseni :kafa:

Meni je to daleko zanimljivije od samih izbora... kako se "za dobrobit naroda" i "očuvanje državnih interesa" bore za što više mrskih im fotelja, i kako u konačnom formiranju kabineta zaborave na sve što su pre toga govorili.... uživam. :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Elem, glasaću za DS.

I zbog mene će za njih glasati više ljudi nego što nas je ovde na forumu (ukupno članova, da se razumemo).

U stvarnom životu.

:lazy:

To nesto kao partijski zadatak: 'Siguran glas'? :vez: ... Ne znam, meni to stranacko agitovanje lici na Jehove, s tom razlikom sto ovi idu kod nepoznatih, a aktivni stranacki clanovi kod familije, prijatelja i u komsiluk :strikeraj: ............ OT. formalno se nisam isClanila, ali jesam duSevno ... necu glasati ovaj put, a mindedj mi ko ce da 'pobedi' ....(Lazem, osim Zukorlica) :smor:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Par iznenađenja za mene. Nisam ni slutio da će KPJ, pardon SPS, osvojiti 16% glasova. Mislio sam da će Dveri preći cenzus. Mislio sam da će URS imati bar dva-tri procenta više glasova. I mislio sam da će Tadić imati veću prednost u odnosu na Nikolića.

Nisam iznenađen što je SNS osvojila više glasova od DS, upravo ovakav odnos sam zamišljao. I bio sam siguran da će SRS otići na smetlište istorije...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na stranu moje gađenje prema liku i delu Dačića, ali postoji jedna činjenica.

Ivica Dačić je jedini školovani političar među njima (svima njima).

Ima li pozamašno iskustvo? Ima.

Još jedan dokaz da brzo zaboravljamo.

Nije se pompezno sinoć obratio sitnoj boraniji - nama... već Tadiću :bljak: i Nikoliću :bljak: .

Trgovina - ništa novo.

Znam da vam nisam otkrila toplu vodu.

Turkmene... ''penzosi se ufonjali''?

Znaš, moj otac je penzioner i on zna za koga je glasao.

Znam za koga sam glasala ja.

Naguženi smo, kako god da okrenemo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dinkić prošao cenzus, puuuuuu :jezik:

Ja nemam riječi da objasnim koliko mi se taj čovjek gadi. Inače rezultati za mene nisu veliko iznenađenje. Očekivao sam da SPS napreduje i da Dveri ne pređu cenzus. Jedino što sam mislio da SRS prelazi cenzus. Ali predsjednički kandidat ih je upropastio.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...