Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 357
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pratite Šešeljev twitter nalog u vezi ovoga, nećete zažaliti. 

@Morph nema bogznakakva ovlašćenja kao preCednik, žao mi ga je po malo ... but lepo je to objasnila Vesna KLIK ili KLIK ili KLIK

A da mi ne izađemo sutra na izbore, pa ne pobedi nijedan (pošto nam nema sreće ni sa jednim), damo zemlju u arendu pa na pecanje :cesces:

Zakačene slike

Nemam problem sa neizlascima i neGlasanjima.

Od kada je Milošević stupio na političku scenu (mama mirinim big fuTom) i Savez Komunista prekrstio u Socijalističku Partiju :bljak:..

nemam problem ni sa poliT (ne)pripadanjem.

Ali.. žalosno je što se neizlaskom i neglasanjem, u svim tim glasanjima i preglasavanjima upravo ide na ruku onima koje ignorišemo i bojkotujemo.

Njima to ne da ne šteti.. nego im baš i odgovara.

Ovoga puta moraću da smislim nešto efikasnije od "đona".. :cesces: nešto što će svima podjednako da šteti.

molim (predIzbornu) tišinu ??? :cesces:??? bucko lazmislja..???????????

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vidiš, nije farsa da se neke stvari ponavljaju.

Uslovljavaju se glasovi (oni meni 6 meseci posla, radnog staža i putnih troškova)

ja njima glas.

E, ne dam!!!

E, zato izlazim na izbore.

Moje ja (veliko i malo) nije na prodaju.

Prljavo igraju, kod mene u lokalu postoji i politika zastrašivanja.

Imaš porodicu, imaš posao... i onda te pozovu na razgovor - drugarski, dabome...

i na najodvratniji mogući način ti saopšte da tvoja egzistencija zavisi od njih.

Nije mala zajebancija...

'Leba ne moram da jedem, ne tapkam u mestu i ne dižem prašinu.

Radim za sebe, a oni mogu da ga duvaju.

Mi smo najebali kako god da okreneš.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@MorpH

ma ok

... isto mislimo

ALI..

neIzlaskom samo olakšavamo poBedu nekom od nabrojanih kretena.

Taj, sigurno ne mali broj nas koji ne izlazimo i ne glasamo.. mogao bi... moRao bi i nešto matematički da odradi...

lake pobede da im onemogući

..ili bar oteža.

Da smo se bar setili da blagovremeno osnujemo Ujedinjeni Savez Protiv Svega Ponuđenog

protiv glasačkog cirkusa,

protiv smorovskih stranki/partija/regiona/liga/zajednica/pokreta .. i svih njihovih kandidata

protiv Izborne šarade

protiv novog ludila neke nove Vlade.

Da istupimo sa sve svojim kandidatom :kul3: najKuler kontrašem.

Pa da onda sve naše glasove lepo damo nama i :neznam: kandidatu našem.:fijuk:

I da vidiš čudo.. još bi i pobedili. c6c27fcb.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mozda malo jereticki zvuci , ali ja bih ovu zemlju iznajmio u arendu ( rancerski receno)

I to na 99 godina ( 100 godina bi bilo previse)

Pa za predsednika vlade jedan Nemac.

A ministri :

Svedjanin

Korejanac (juzni )

Japanac

Finac

Norvezan

Danac

Austrijanac

Holandjan ( za poljoprivredu ):)

Svajcarac ( normalno )

Belgijanac ( sto da ne ? )

..i naravno Dzej :uredu:

..Ili bi se i oni "prilagodili ? "

Sve u svemu .......nije dobro .......a i dobro biti nece .............posle hajduckog sastanka....:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

@Nek' vam je srećno, ja ću glasam belim listićem...

...Morphe...

...ovo sto si napisao opravdacu mladalackim neiskustvom...:pljuc:...samo da te pitam Morphe...ima li icega vrednog u ovoj zemlji da se vredi za nju boriti?...postoji li neki ideal koji te pokrece?...imas li jos mastarije, kao kada si bio klinac, o kojima mastas pre nego sto legnes?...ili...si se predao?...:pljuc:...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A zašto poistovećuješ borbu za zemlju sa glasanjem na izborima? To nije isto, već dugo nije isto. Mladalački neiskusan sam glasao za DS, pa otvorio oči. Ova zemlja je svog slabašnog Juga vozila prebrzo i zakucala se u zid tržnog centra, pa sad od svoje bedne šegrtske plate izdvaja procenat za popravku štete. I nijedan političar koji trenutno vodi kampanju

(a) nije sposoban da štetu plati ili popravi (svi šklj kandidati osim dole pomenutih)

(b) ne zna da štetu uopšte treba platiti (DSS)

© ne priznaje da je napravio štetu (SRS, Dveri)

(d) misli da će se šteta platiti sama od sebe kad počnemo raditi u tržnom centru (LDP)

(e) nema pojma šta hoće, ali zna da hoće to da predvodi (DS, SNS, SPS)

Proizilazi da ću najveću uslugu svojoj zemlji učiniti ako nijednoga od njih ne dovedem na vlast - upravo ono što nameravam učiniti. Ono što je zlo i naopako po ovu zemlju je što izlaza nema. Može da bira jednoga od ovih i da se nada da će pored svog dupeta voditi malo računa i o onome što danas naopako nazivamo ekonomijom, li napraviti radikalan rez koji bi bio ekvivalentan popravljanju onog virtuelnog Juga i ponovnom zakucavanju u isti onaj zid sa početka poređenja.

P.S. U meni prevladava osećaj nemoći, jer vidim da postojeće strukture ne mogu ništa promeniti, a da novim strukturam nije dozvoljeno da se razviju zbog kulta ličnosti koji je u Srbiji bitan, a oni ga nemaju. Ako mi neko pokaže kako da zemlja napreduje, a da istovremeno ne bude pregažena točkovima neoliberalnog kapitalizma, imaće moj glas i punu podršku. Pomoć: Argentina

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...